Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 1.12.2023, 10:57 

Dołączył: 1.12.2023
Posty: 2
Witam.
W końcu udało mi się kupić Panamerę.
Co prawda ma już swoje lata, ale jest odlotowa (jak to Panamera).
Miał być diesel, ale ostatecznie zdecydowałem się na benzynę 3.6 4x4 2010'. Przesądził napęd na 4 koła. Pal licho spalanie.
Wyświetla parę usterek typu podświetlanie tablicy rejestracyjnej, statyczne doświetlanie zakrętów. Kosztownym problemem może być jednak usterka - usterka ochrony pieszych i nie działający tempomat. Ale z czasem i to zostanie zdiagnozowane i usunięte. Oczywiście, o ile nie znajdę info na forum, to po naprawie na pewno podzielę się uwagami i spostrzeżeniami.
Najbardziej jednak martwi mnie usterka o brzmieniu - mind remaining distanse :D
Pozdrawiam Wszystkich
Arek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2023, 11:04 

Dołączył: 4.02.2023
Posty: 34
Witamy na forum, Gacek!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.03.2024, 13:36 

Dołączył: 1.12.2023
Posty: 2
Co do błędów, które pojawiały się w moim "Dziku" ("Prosiak" nie brzmi fajnie, a nazwa "Dżordż" (ze świnki Peppy) została już przypisana do auta w rodzinie)), to:

1. Check rear number plate light - błąd podświetlania tablicy rejestracyjnej - wywaliłem ledy - wróciłem do zwykłych żarówek - błędu nie ma

2. Check static cornering light, right + left - błędy doświetlania statycznego zakrętów - w lampach przednich obok ksenonów są zwykłe żarówki H7 odpowiadające za statyczne doświetlanie zakrętów - obie były spalone - po wymianie błędu nie ma i doświetlanie jest dostrzegalne

Co do usterki ochrony pieszych i tempomatu, to będzie chyba grubszy temat. Nie przeszkadza mi to w jeździe, choć tempomat by się czasami przydał (szczególnie na odcinkowym pomiarze prędkości). W wolnych chwilach szukam wskazówek w internecie.

Pozdrawiam wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum