Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 29.11.2015, 21:32 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Drugi akumulator jest zdaje się w bagażniku.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.11.2015, 17:57 

Dołączył: 25.11.2015
Posty: 109
Chyba wprowadziłem wszystkich i siebie w blad...
Na desce nie zapala sie kontrolka zawieszenia tylko komunikat ze cos jest z zawieszeniem, a pozniej wykrzyknik na desce... Nie wiem czy to lepiej czy gorzej... Ale raz zawieszenie mi sie zapalilo jak dalem na sport, chyba ze tak mialo byc, jak dalem na komfort to zniknelo...
I jak daje np na gore to pokazuje komunikat ten co wcześniej napisałem, "accumulator pressure charging"
Co to moze byc?

EDIT

Dzisiaj sprawdzilem wysokosc czy rowno stoi, nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale prawy przod o 1cm jest nizej, czy ten 1cm ma znaczenie czy czepiam sie? Jutro dokładnie sprawdze na rownej nawierzchni, a w sobote jade do kumpla na komputer, mowi ze mial podobne problemy w Cayenne na warsztacie...
W sobote sie okaze... Martwi mnie to ze podpialem swoj komputerek a bardziej kostke i program na fonie ale znalazl kilka błędów, zapomniałem zrobic zrzut ekranu za nim je wykasowalem, ale jeden pamiętam doskobale i on mnie martwi, nie byl obecny tylko "pending" ale powazny jak dla mnie: cylinder 2 misfire :(
Mialem takie cos w vectra c i pompa paliwowa byla do wymiany ehhh ciekawe co tutaj będzie, w sobote sie okaze, zaczynam sie bac :/
Jakis sponsor by sie przydal :) walnal bym logo shell czy mobil i by mi auto serwisowali haha
To na tyle...
Moze Admin by przeniosl czesc mojego watku do odpowiedniego dzialu bo ten to raczej nie pasuje
Dzieki ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.12.2015, 10:28 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Błąd z zapłonem to najpewniej cewka.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.12.2015, 12:04 

Dołączył: 25.11.2015
Posty: 109
Czyli cos takiego
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.vi ... 40&alt=web
Znalazłem pierwsze lepsze... Tak dla przykładu...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2015, 21:09 

Dołączył: 25.11.2015
Posty: 109
Bylem dzisiaj na takim przed przegladem i nawet ok, myslalem ze bedzie gorzej, ale moze byc jesli chodzi o poduszke...
- Poduszka
- Zarowka prawy postuj
- Wycieraczki przod
- Opony tyl 2x

A dla mnie do naprawy poza przegladem
- Tarcze i klocki tyl
- Wycieraczka tyl nie dziala
- 3% wody wvplynie hamulcowym


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 14.12.2015, 10:24 
Witaj !! Niestety nie ma nic za darmo !! 3,2 w Cayenne nie powala !! Wiec raczej na dluzsza mete nie bedziesz zadowolony ! Ja mialem V8 4,5 bylo nie zle , napewno lepiej niz 3,2 !!! Co do zawieszenia to jest ono bolaczka tych samochodow , moj Cayenne tez byl z Uk i wkoncu rozebralem go na czesci , twoj Cayenne wyposazeniem nie grzeszy :( zdjecia tak zrobione zeby ukryc wszystkie wady ! Czy np. tylna kanapa ma wytarta skore w miejscu gdzie sa zapiecia do pasow ?? Kierownica nie jest multifunkcyjna , brak przyciemnianych szyb , zwykle pedaly itd. duzo by wymieniac , ale na poczatek moze bedzie ok !! Ja mam jeszcze duzo czesci mechanicznych wiec jak cos pisz na pw . Jak zona bedzie jeszcze cos mruczala to powiedz jej "Im wiekszy silnik tym mniej pracy musi wykonac zeby rozpedzic takie auto i spalanie tez jest mniejsze :) " Wiec nie zawsze mniejszy silnik znaczy oszczedniejszy !! Powodzenia !


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: 14.12.2015, 10:29 
buczi82 napisał(a):
Bylem dzisiaj na takim przed przegladem i nawet ok, myslalem ze bedzie gorzej, ale moze byc jesli chodzi o poduszke...
- Poduszka
- Zarowka prawy postuj
- Wycieraczki przod
- Opony tyl 2x

A dla mnie do naprawy poza przegladem
- Tarcze i klocki tyl
- Wycieraczka tyl nie dziala
- 3% wody wvplynie hamulcowym

Tarcze i klocki raczej kup orginalne ! Wazne !
Wycieraczka tyl - silnik lub kabel uszkodzony !
3% wody !? Płyn hamulcowy do wymiany !! STARY !
Cała reszta do ogarniecia !
Powodzenia


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: 14.12.2015, 10:36 
buczi82 napisał(a):
Tak wiem który to, często tam cos kupuje, dzieki poszukam to i tamto ;)
Ale czasem lepiej popatrzec na eurocarparts z ebay, oni maja taniej bo wysylaja bezpośrednio z magazynu ;)
Klocki i tarcze brembo na ebayu widzialem chyba za £140 na przod, jakos tak nie pamiętam. Te podstawowe czesci sa w sklepach, no ale zawiasow czy silownikow do tylnej klapy raczej musze szukac gdzie indziej :/

EDIT
Jak sie zapala blad to jest taki komunikat:
"Akumulator pressure charging"
Jakos ta. Czy on ma druga baterie, moze slaba, na uk forum pisali cos o baterii, gdzie ona moze byc?


Siłowniki do tylnej klapy ! Choroba tego auto i raczej kup nowe bo uzywane niewiadomo jak dlugo wytrzymaja !!
Co do akumulatora to mozesz miec dwa ! Jeden glowny pod siedzeniem pasazera i drugi w bagazniku wyglada na to ze jeden z nich jest slaby i nie trzyma juz dobrze ! :(
Pozdr


Góra
   
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2015, 11:57 

Dołączył: 25.11.2015
Posty: 109
Kupie nowe tylko musze dokładnie zobaczyc jak to wyglada, bo nie wiem czy tonjakis zawias ze sprezyna czy normalny silownik...
Sprawdzalem i mam jeden akumulator, tego bledu pressure juz nie ma a komp pokaxal ze to czujnik polozenia amorka, tylko nie wiem ktory z ktorej strony :/

Co do kobiety to nie wytlumaczysz hehe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum