Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 20.07.2008, 23:47 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
to był mój pierwszy ''występ"po naprawie- super impreza...auta z lat- miodzio - z pcp dwie załogi Dayron i ja.....co tak mało ? chyba kanikuła...ale załóg chyba ponad 60 !wyścig na dużej nitce toru...! rewelka...(Darek!)wyniki..nie wiem! podobno 4 w generalce - ja - Darek 2 ...auto sprawdzone w boju...100%pełnosprawne...jezu...chyba jest lepiej jak było :lol: :lol: organizacja super :!:




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.07.2008, 23:52 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Fajnie ze sie impreza udala. Mnie niestety z roznych wzgledow byc nie moglo :(
Prosiaczek czeka na nowe hamulce, a ani czas ani finanse w tej chwili nie pozwalaja.
Moze next time ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.07.2008, 23:58 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
no Wampir... ok! ale musisz jeżdzić- bo jazda to cały sens... :roll:




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.07.2008, 0:10 
Prezes PCP, Cz. Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2694
Lokalizacja: Lublin
Nr klubowicza: 002
Gratuluje występów, może jakieś wyniki, fotki - gdzie szukać??




_________________

były: 924, 944, 928, 964, 996, 997, 986 S,
będzie: rozglądam się... może tym razem coś rodzinnego...? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.07.2008, 0:42 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
Hmmmm... przyczepiłbym się do ustawenia prób... technicznie nie było szans na nawrotki 270 st. na 12 metrach toru pewnymi samochodami....np. naszymi... :roll: Ham. ręczny królował....
Ale impreza ok!
Wyścig I bieg:
Start Super! Nawet sprzęgła nie spaliłem, BMW M5 (E28) daleko za mną... każdy zakręt coraz bliżej (za dużo spoglądam w lusterka) .... kukurydza OK!.. ON Także!... "Bandzor" za mną... Wieża kartingowa ... bez hamowania... Dęby...O Ku...! wychodzi spod rękawa Obrazek

... jestem drugi... Jedzie dobrze.. .(przez 2 okążenia).. ale wyprzedzam go przed Baba Jagą (opóżnione hamowanie ... Kubica ... itp...) EUFORIA!!! Zwycięstwo!!!!

Ale jest jeszcze 2 wyścig.... ahhhhh.....

W obozie BMW konsternacja! OK! działają! - wymiana opon z innej BEMy z Michelin Cup (semi slick) na Michelin full slick... uuuuu będzie gorąco... otwierają maskę wymiana przepływomierza na inny ("seryjny..." :? ) .. no OK....
Wyscig!
Ja: Pole Positon (najlepszy czas na Kartingu)
On: 2nd place.....
START! 1....2.....3....Lusterko nie ma go :D zaspał... za Baba Jagą 20 m za mną jest inne BMW (636 jakieś?) OK. Super!
Kukurydza ON!!! ???
Przed "Dębami" znowu mnie atakuje i wyprzedza - odpuszczam konfrontację (bęc!)-ale jest szybszy... na prostej odchodzi :shock: ... czasami w zakrętach nie hamuje wcale :shock: ale się trzyma!... próbowałem... Był lepszy... II miejsce... Hmmmm....1:1! Przeływka???....+Slicki???...+Umiejętności???... Zobaczymy... 28.09.2008r. Kolejne Youngtimer Party!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.07.2008, 9:02 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
fajnie opisane !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.07.2008, 9:08 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
rychu napisał(a):
no Wampir... ok! ale musisz jeżdzić- bo jazda to cały sens... :roll:


W tym roku troche inne podejscie - najpierw trzeba zrobic wszystkie niezbedne rzeczy, potem mozna pojezdzic :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.07.2008, 10:17 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Gratulacje dobrych wyników ! Fajnie macie z tym Torem, bawicie się na własnym podwórku. Gwoli usprawiedliwienia - nie mam szans na przybycie do Poznania ani na Zlot, ani na inne imprezy - chodzi mi po głowie pażdziernik, żebyście sobie nie myśleli Bóg wie co :lol: - no i żeby choć raz w roku zaliczyć Tor. Przyczyna prosta - cykl Classicauto -4 imprezy, PCP - 4 imprezy /w tym organizacja Dnia Dziecka mnie zruinowała i czasowo i nerwowo..../, 2-3 pikniki "wiatrakowe", może tradycyjnie Zubry /początek pażdziernika/. Dlatego liczę, że w Borsku spotkam się z Wami, żeby może miło spędzić czas, no i ....podjąć rękawicę :lol: mimo, że ....."ucywilizowanym" autem /srebrnym, którym zacząłem tegoroczny sezon w Ułężu/. Czerwony przywrócony do życia po awarii w Modlinie, spisał się na ostatnim trackday'u w Kielcach dzielnie, ale musi zachować siły na inne,ważne dla mnie imprezy. W cyklu Classicauto też startuje ok. 60 aut tworzących piękny sportowy klimat, w tym regularnie kilka Porsche, zgraja różnych "E...", Subaryny i inne wynalazki,a rywalizacja jest o ...kawałki sekund. W tym roku zrezygnowałem z jazdy w grupie "oldtimer", bo trochę mnie zezłościły współczynniki, które zbyt często sprawiają, że będąc np. 3 sek, przed Alfą z '72r. w końcowej punktacji przegrywm o.....0.5 punktu. Tym razem w grupie "Rally & Race" - w jeżdzie "na czas" też nie jest łatwo. Sezon ma już wygrany Tomek Bryk na Subaru Impreza GT '98, a " bratobójcza walka" o drugie będzie z Pitersonem. Obydwaj mamy przed Dębicą tyle samo punktów /o ile się nie mylę/. Rajd w Dębicy przez wielu jest wyżej notowany niż Żubry, ze względu na bardzo zwartą trasę i świetne OS-y . Jest tydzień po Zlocie.
Do zobaczenia w Borsku !




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 10:06 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
co to oznacza ''ucywilizowane" auto...myślę już od dwóch dni :dontknow:




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 10:13 
Avatar użytkownika

Dołączył: 13.08.2007
Posty: 507
Lokalizacja: Radom
Nr klubowicza: 151
Daryon944 napisał(a):
Hmmmm... przyczepiłbym się do ustawenia prób... technicznie nie było szans na nawrotki 270 st. na 12 metrach toru pewnymi samochodami....np. naszymi... :roll: Ham. ręczny królował....
Ale impreza ok!
Wyścig I bieg:
Start Super! Nawet sprzęgła nie spaliłem, BMW M5 (E28) daleko za mną... każdy zakręt coraz bliżej (za dużo spoglądam w lusterka) .... kukurydza OK!.. ON Także!... "Bandzor" za mną... Wieża kartingowa ... bez hamowania... Dęby...O Ku...! wychodzi spod rękawa
... jestem drugi... Jedzie dobrze.. .(przez 2 okążenia).. ale wyprzedzam go przed Baba Jagą (opóżnione hamowanie ... Kubica ... itp...) EUFORIA!!! Zwycięstwo!!!!

Ale jest jeszcze 2 wyścig.... ahhhhh.....

W obozie BMW konsternacja! OK! działają! - wymiana opon z innej BEMy z Michelin Cup (semi slick) na Michelin full slick... uuuuu będzie gorąco... otwierają maskę wymiana przepływomierza na inny ("seryjny..." :? ) .. no OK....
Wyscig!
Ja: Pole Positon (najlepszy czas na Kartingu)
On: 2nd place.....
START! 1....2.....3....Lusterko nie ma go :D zaspał... za Baba Jagą 20 m za mną jest inne BMW (636 jakieś?) OK. Super!
Kukurydza ON!!! ???
Przed "Dębami" znowu mnie atakuje i wyprzedza - odpuszczam konfrontację (bęc!)-ale jest szybszy... na prostej odchodzi :shock: ... czasami w zakrętach nie hamuje wcale :shock: ale się trzyma!... próbowałem... Był lepszy... II miejsce... Hmmmm....1:1! Przeływka???....+Slicki???...+Umiejętności???... Zobaczymy... 28.09.2008r. Kolejne Youngtimer Party!


...i Zimoch by tego lepiej nie opisał. :!:

Poczułem się, jakbym tam był. :wink:




_________________

pozdrawiam,
Jakub

IN: MACAN S, 996 C4S
out: Porsche 944 2,5


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 11:07 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
"ucywilizowane" = komplet dywaników + dodatkowe podkładki, żeby błoto na dywaniki nie leciało, wygodne fotele /ciężkie jak cholera../, wszystkie wygłuszenia - jest w nim teraz cichutko i mięciutko, normalny lewarek /"krótki" w czerwonym/, fabryczny filtr, komputer, wylot.....
Czyste szby i w ogóle...... :lol: ....ale jeżdzi dobrze !




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 11:52 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
a radio :?:...BECKER Mexico musi być - na cassety + 10 zapasowych z muzyką z lat...bez radia to nie cywil....lewarek + dywaniki i tak wylądują na trawce - jak znam życie-gaśnica też :wink: opony semmi...dystanse wiatraczki żeby to jakoś :swiety: ..jechało...i tak z cywila - samurajem auto się staje..




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 12:12 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
:lol: a istotnie...radio Becker jest, i EAGLES na tapecie /tzn. na płycie - nie na kasecie/. Kultowy Hotel California i reszta będą mi umilały podróż do Borska..... Oczywiście koła zapasowe, narzędzia, apteczka, linka i trójkąt powędrują pod drzewko, z gaśnicą się nie rozstaje /.....2 kg....!/, dywaników nie wyjmę. Wszystko po to, żeby....nie pomylić kółek, mieć uciechę....i się z tobą Rychu ścigać, ścigać i ścigać...... :lol:




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 13:01 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
cóż... Schumi odszedł jak miał 36 lat - mnie też już się kółka mylą...to może 1/4mili... :?:




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 15:16 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
NIE ! Z lat szkolnych pozostała mi alergia na to "jak najszybciej przejechać z punktu A do punktu B", a właśnie z tymi zadaniami 1/4 mili mi się kojarzy ! Wolę wszelkiego rodzaju zawijasy, meandry i ....krętactwa, nawet za cenę pomylonych okrążeń..... będzie mi wesoło jak w tym samym czasie co ty zrobisz dwa, ja przejadę trzy :twisted: /.....no chyba, że będzie na odwrót.... :oops: /, byle było wesoło !




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 19:31 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
nie to nie....




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.07.2008, 22:13 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
fotki z yp http://kurczak91.fotosik.pl/albumy/474592.html




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.07.2008, 19:56 

Dołączył: 19.02.2008
Posty: 10
I tutaj:
http://www.agniess.kujawa.org.pl/galeri ... F7194.html

:wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum