Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 8.05.2015, 22:35 

Dołączył: 1.03.2008
Posty: 1391
Gregor 42 napisał(a):
A czy ktoś naprawiał tu silnik ?http://allegro.pl/silnik-porsche-911-996-986-997-3-2-3-4-3-6-3-8-i5324870265.html


Proponuje zapytać wystawiającego aukcję o szczegóły remontu tj. czy tłoki są wkładane nowe, jakie tuleje (alu czy stal), czy są nowe panewki, ślizgi rozrządu, czy są wkładane nowe uszczelki nie tylko pod głowice...
Mnie intryguje przerabianie układu smarowania - niby skąd wieksza pompa oleju, jak rozwiercic kanały olejowe bo to nie jest prosta sprawa no i dlaczego piszą, że dokładają natrysk oleju na denko tłoka skoro jest to już zrobione fabrycznie...
Moim zdaniem cena nie bierze się z nikąd i przy kompletnym remoncie tak niska jest nierealna do osiągnięcia...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.05.2015, 16:36 

Dołączył: 17.06.2013
Posty: 18
Ja robiłem u niego remont w Cayenne 4.5 V8 , szczerze nie polecam , omijać szerokim łukiem. Co wkłada do środka to jedna wielka niewiadoma, jak już zostawisz u niego auto to się później dodzwonić nie idzie ( widze w aktualnym ogłoszeniu już ma inny nr tel niż wtedy jak ja remontowałem , poźniej miał inny, no a teraz jeszcze kolejny ) , mega długi czas oczekiwania no i sam efekt końcowy nie był taki jak miał być. Fakt auto nie stukało po remoncie , ale oleju brało praktycznie tyle samo co przed remontem.
Nie polecam tego gościa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 0:55 

Dołączył: 12.07.2014
Posty: 37
Dzieki za info cichyy.Cena przyciągała uwagę choć nie do końca realna.
Wygląda na to że po części będę musiał sam zrobić silnik.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 1:37 

Dołączył: 12.07.2014
Posty: 37
A może zamiast remontu zrobić tak https://www.youtube.com/watch?v=mxb1yMjycrE


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.08.2015, 0:10 

Dołączył: 9.06.2015
Posty: 34
Zaden silnik 996 nie posiada tuleji nominalnie !!! Kazda 996 ma blok aluminiowy i jes pokryty nikasilem !!! Dopiero kiedy dokona zywota dostaje druga szanse i wtedy dostaje tuleje zeliwne badz tuleje pokryte nikasilem ! Pytanie kto chce wydac ile pieniedzy ??!! Pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum