Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 13.04.2021, 22:52 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4970
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Przed chwilą to obejrzałem i zaniemówiłem...

Wielu z nas znane auto pojawia się w tym znanym programie telewizyjnym i jeden ze znanych nam handlarzy je na wizji kupuje...
Historia auta z dziadkiem i polskim pochodzeniem zmyślona, rocznik pomylony, wnętrze przez specjalistę ocenione jako oryginalne, właścicielka podstawiona, zerwanie paska pewnie też pod publikę i na koniec transakcja za 70k €...
Kompletna masakra, ludzie to oglądają i w to wierzą!

Ps. A na deser dowiedziałem się, że 996.1 Carrera 4 ma silnik o pojemności 3,9 litra i napęd na tył... Dno :-(




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.04.2021, 22:59 

Dołączył: 7.04.2021
Posty: 16
Mata napisał(a):
Przed chwilą to obejrzałem i zaniemówiłem...

Wielu z nas znane auto pojawia się w tym znanym programie telewizyjnym i jeden ze znanych nam handlarzy je na wizji kupuje...
Historia auta z dziadkiem i polskim pochodzeniem zmyślona, rocznik pomylony, wnętrze przez specjalistę ocenione jako oryginalne, właścicielka podstawiona, zerwanie paska pewnie też pod publikę i na koniec transakcja za 70k €...
Kompletna masakra, ludzie to oglądają i w to wierzą!

Ps. A na deser dowiedziałem się, że 996.1 Carrera 4 ma silnik o pojemności 3,9 litra i napęd na tył... Dno :-(


Też jestem w szoku!
Po pierwsze, że nie tylko ja obejrzałem ten program i już tu na forum jest wpis na ten temat :) Ale 3,9 litra w 996.1, myślę sobie, co tu się stanęło, swap jaki niemądry?

Pozdrawiam!
Alex :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.04.2021, 23:03 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1626
Właśnie mi mignęło, ale przegrałem oglądanie z moją Małżonką, która wybrała program o mumiach egipskich (może i lepiej) :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 0:03 

Dołączył: 9.09.2012
Posty: 164
Mata napisał(a):
Przed chwilą to obejrzałem i zaniemówiłem...

Wielu z nas znane auto pojawia się w tym znanym programie telewizyjnym i jeden ze znanych nam handlarzy je na wizji kupuje...
Historia auta z dziadkiem i polskim pochodzeniem zmyślona, rocznik pomylony, wnętrze przez specjalistę ocenione jako oryginalne, właścicielka podstawiona, zerwanie paska pewnie też pod publikę i na koniec transakcja za 70k €...
Kompletna masakra, ludzie to oglądają i w to wierzą!

Ps. A na deser dowiedziałem się, że 996.1 Carrera 4 ma silnik o pojemności 3,9 litra i napęd na tył... Dno :-(


A jaka była historia 912?, bo ja nie
wtajemniczony??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 8:32 

Dołączył: 13.02.2012
Posty: 1300
Nr klubowicza: 304
Chyba cały ten program to ustawka, to już nie pierwszy raz jest sprzedawane auto, które nie jest sprzedawane. :wink:
Trzeba to traktować jak serial z napisanym scenariuszem, a nie jak program dokumentalny.




_________________

Andrzej
911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 8:37 
Avatar użytkownika

Dołączył: 30.03.2012
Posty: 2245
Lokalizacja: Warszawa-Sękocin
Nr klubowicza: 330
To ta wersja „Dlaczego ja?”
Powinni to nazwać „Dlaczego ja to sprzedaję/kupuję” :-)




_________________

PORSCHOHOLIK 997 TURBO MACADAMIA
oponygumis@wp.pl
tel.+48-602-620-510
Tomek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 9:08 

Dołączył: 22.02.2021
Posty: 72
Wiadomo, ze to wszystko ustawka tak, samo jak Wojny samochodowe.
Ostatnio też leciał odcinek w którym Stradale kupuje Mercedesa od bardzo dobrego znajomego, który przywiózł go z Dubaju.
I tego samego gościa można zobaczyć na filmach Stradale na youtube, który jest przedstawiany jako pracownik Stradale w Dubaju.
No to dobry znajomy czy pracownik?

Ja to oglądam z jednego powodu - trafiają się fajne auta, a patrzenia na fajne auta nigdy za wiele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 9:49 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Kuźwa co to za "ekspert" ten ze Stradale? nagle wylansował się na wielka gwiazdę TVN :banghead: gówno się zna koleś na autach a na jeździe wcale, lansuje się w kupowanych brykach a wzięcie go na "eksperta" do oceny premier motoryzacyjnych to już przeginka na maxa. :angry4:




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 9:54 

Dołączył: 25.09.2014
Posty: 484
Daro napisał(a):
Kuźwa co to za "ekspert" ten ze Stradale? nagle wylansował się na wielka gwiazdę TVN :banghead: gówno się zna koleś na autach a na jeździe wcale, lansuje się w kupowanych brykach a wzięcie go na "eksperta" do oceny premier motoryzacyjnych to już przeginka na maxa. :angry4:

Ja go kojarzę ze startów w wyścigach płaskich. Jeździł starą Beemką ... chyba E24 .
Większość tych programów to dramat.... jak widzę wojny samochodowe i sposób naprawy samochodów i potem błyskawiczne sprzedaże z dużymi marżami to mnie naciąga....
Potwierdza to tylko znane powiedzenie, że telewizja kłamie :lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 10:31 

Dołączył: 27.12.2020
Posty: 246
Nie mam tv, ale ten stradale to ma kanał na youtube i tam parę razy widziałem ciekawe odcinki (głównie za sprawą pana malusaka z japonii), który pokazuje ciekawe auta na aukcjach japońskich. Pare razy Porsche też się przewinęło, czy wizyta w RWB.


Tu przykładowe linki YT - https://www.youtube.com/results?search_ ... ka+porsche


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 10:32 

Dołączył: 26.09.2015
Posty: 543
Śmieszne są te programy
Kiedyś miałem wystawioną na sprzedaż TTkę i przyjechało dwóch typów oglądać i nagle z taką grozą tajemniczości mówią: bo my jesteśmy z tvn turbo....a ja okeeeeeeeej i? no a oni że chcieliby do zakupu kontrolowanego. Wtedy (parę lat wstecz) myślałem sobie łał! no i się zgodziłem - przyjechał "ekspert" z tym kupującym, bo oczywiście oni oglądają wcześniej te auta, no i mówi do tego kupującego - no łądne wnętrze jak na ten przelot (220tys km), widać że dbane, kierownica jak nowa, widać że nie ruszana itd....a ja sobie myślę....chłopie, wnętrze sam zmieniłem bo miałem czerwone i mi się nie podobało więc kupiłem nowe czarne, kierę sam zmieniałem bo trafiłem na nową....
ale najlepsze było z drzwiami - bo mówię im że były powtórnie malowane do wysokości lusterka, a ten wziął miernik, nie pamiętam wartości, no ale taka jak drug lakier bez szpachli i do tego kupującego - czy byłbyś w stanie jeździć autem z nieoryginalnym lakierem....
i wtedy to podziękowałem im na szczęście. Nie chcę nawet myśleć jakby zjechali to auto w programie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 12:01 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2009
Posty: 2208
Lokalizacja: Krapkowice
Nr klubowicza: 143
912 to mojego kolegi Michała z Łodzi ( ten sam co im "sprzedawał" McLarena 600 LT i "kupował" rajdówkę - oczywiście na niby :) a jego dziewczyna tym razem podjechała tym 912 do chłopaków z kabaretu Stradale :)

Wczoraj na grupie wyjazdowej ( jeździmy czasami na takie wspólne wypady ciekawymi autami ) pisali i śmiali się że ten program to powinien być kabaretem a nie "dokumentem".

Zresztą na moje pytanie do Roberta kiedyś jak niby kupował od Maćka Bernacika z Porsche Centrum Łódź czerwone 991.2 Turbo S za które niby robił przelew dlaczego robi takie numery z autem które w końcowym efekcie ja kupiłem od mojego klienta z Wawy odpowiedział ; to nie program dokumentalny tylko ROZRYWKOWY więc sami widzicie jak jest ... to się zgadza :)

Nie chcę byście odebrali to jako hejt bo tak nie jest tylko śmieszy mnie ten program jako człowieka z branży coraz bardziej ale wczoraj to już miałem bekę na maxa jak usłyszłem "historię z dziadkiem" ... jaja jak berety .




_________________

www.911classic.pl zawsze piękne 911 :)

Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 13:00 

Dołączył: 20.10.2014
Posty: 279
Lokalizacja: Sosnowiec
Nr klubowicza: 759
Dla jasności ja - to nie dziadek od tego auta. Prawdziwy dziadek z babcią z Californi byli.

Szkoda czasu na oglądanie takich programów a ludzie dla chęci pokazania się w TV opowiadają takie śmieszne historie. Mam nadzieję że nie dla zysku.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 13:13 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4970
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Przed emisją tego programu powinna być wyświetlana tablica „sytuacje przedstawione w programie mogłyby wydarzyć się naprawdę” i wszystko byłoby jasne a tak jest robienie ludzi w ciula...

Ps. W telewizji reżimowej jest wyświetlany program „Kasta” o rzekomych nieprawidłowościach w wymiarze sprawiedliwości. Program reklamowany nawet w Dzienniku Telewizyjnym jako obnażający „kastę” i mający ludowi pokazać, że „reforma” wymiaru sprawiedliwości jest niezbędna bo ludziom krzywda się dzieje... Oczywiście wszystko to fake, co można doczytać małymi literkami na stronie internetowej TVP’is... W przypadku „Zawodowych handlarzy” TVN przebił niestety nawet reżimówkę, choć marne to pocieszenie bo program o furach to zawsze program rozrywkowy w przeciwieństwie do perfidnej propagandy mającej ludziom ryć berety :-(




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 13:17 

Dołączył: 18.07.2018
Posty: 840
Panowie błagam 8) powiedzcie jeszcze, że wierzycie w historie P. Mikiciuka :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 13:39 

Dołączył: 1.01.2018
Posty: 355
Dajcie spokój z oglądaniem tego badziewia i skupcie się lepiej na tym, że niebawem VLN/NLS na Nordschleife z Kubicą i Giermaziakiem (ostatnio przez złe warunki pogodowe niestety odwołali). To na pewno lepsze emocje niż paradokument ;>


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 15:41 
Avatar użytkownika

Dołączył: 30.03.2012
Posty: 2245
Lokalizacja: Warszawa-Sękocin
Nr klubowicza: 330
Mi się podobał odcinek jak wybrali się w trzy fury na testy typu TG i jeden złapał kapcia.
Bosze ten „expert” z lewarkiem nie mógł dać sobie rady ;)




_________________

PORSCHOHOLIK 997 TURBO MACADAMIA
oponygumis@wp.pl
tel.+48-602-620-510
Tomek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.04.2021, 15:59 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2024
Mikołaj napisał(a):
Panowie błagam 8) powiedzcie jeszcze, że wierzycie w historie P. Mikiciuka :lol: :lol: :lol:


O ile o TVN Turbo to wiem, że jest okrutnie pozmyślane, to z kanałem YT Mikiciuka, nie wiem co ma być tam fałszem. Dla mnie jest spoko. Choć ja się skupiam na aspektach technicznych, przeskakuję częściowo rozwlekłe wstępy, budowanie napięcia itd.. Opiszesz proszę?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.04.2021, 2:09 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2024
Duke napisał(a):
Mikołaj napisał(a):
Panowie błagam 8) powiedzcie jeszcze, że wierzycie w historie P. Mikiciuka :lol: :lol: :lol:


O ile o TVN Turbo to wiem, że jest okrutnie pozmyślane, to z kanałem YT Mikiciuka, nie wiem co ma być tam fałszem. Dla mnie jest spoko. Choć ja się skupiam na aspektach technicznych, przeskakuję częściowo rozwlekłe wstępy, budowanie napięcia itd.. Opiszesz proszę?


I cisza, wywołuję do tablicy :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.04.2021, 6:26 

Dołączył: 4.04.2015
Posty: 39
Zawodowi handlarze to beletrystyka jakich mało.
Znam kilka aut z tego programu, prawdziwych sprzedających, prawdziwych kupujących i prawdziwe ceny transakcyjne. Niestety to wszystko ma niewiele wspólnego z tym co pokazują w tym „show” :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum