Mam problem z wiadomościami prywatnymi - gdy próbuję komuś odpisać, wiadomości trafiają do folderu "Do wysłania" i tam zostają. Nie pojawiają się w folderze "Wysłane" - ktoś wie o co chodzi?
Joined: 13.04.2023 Posts: 70 Location: Lublin
Club number: 976
Wydaje mi się, że każda wiadomość trafia do folderu "Do wysłania", a dopiero po przeczytaniu przez adresata wyświetla się jako "Wysłane". Czyli wszystko powinno być dobrze. Ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot post attachments in this forum