Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 20.03.2024, 22:01 

Dołączył: 27.02.2011
Posty: 425
Mega rózne auta, gt3 to model prawie wiścigowy stworzony na tor, na ulicy się tym jezdzi jak gokartem, twardo głosniej niż w każdym innym 911, co kto lubi. Jesli ma być wariat i do tego który będzie tylko zyskiwał na wartośći to gt3, patrząc na cenniki 911 wersje gt3 czy gt3 rs są nawet po latach droższe niż wersje turbo czy turbo s, wszytkie inne wersje 911 są tańsze i nie zyskują tak na wartości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.04.2024, 23:49 

Dołączył: 16.08.2022
Posty: 29
Jako trzeci klasyk w garażu, jeżdżony od czasu do czasu bez namysłu 997.7 GT3.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.04.2024, 16:00 
Avatar użytkownika

Dołączył: 9.11.2022
Posty: 8
Lokalizacja: WB
Nr klubowicza: 925
Kuba_krk napisał(a):
Chciałbym mieć 911, wolnossące, będące materiałem na klasyka. Nie umiem jeździć po torze, nie znam się na mechanice. Uwielbiam sylwetkę 911.


Jeśli nie umiesz i nie chcesz się nauczyć, to IMO GT3 totalnie traci sens - jeśli szukasz materiały na klasyka, to w tym przedziale cenowym może warto byłoby zainteresować się 911 50 Jahre? To w sumie już jest klasyk, spełnia wszystkie powyższe warunki i na pewno będzie przyjemniejsze w codziennym użytku.

Jeśli nie umiesz, ale CHCESZ zacząć torową przygodę (jak np. ja :D), to wtedy GT3 zdecydowanie ma ten sens.




_________________

'22 Cayenne GTS
'24 718 Boxster GTS 4.0 PDK


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum