Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.12.2012, 11:39 

Dołączył: 26.08.2010
Posty: 51
Jesli Carrera to zastanow sie jeszcze czy aby napewno chcesz 4wd... poczytaj troche o tym. Na tym forum tez znajdziesz kilka wypowiedzi http://porscheclub.home.pl/forum/viewto ... c&start=20


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.03.2013, 13:02 

Dołączył: 7.03.2013
Posty: 1
Dlaczego mówisz że nie z Usa tylko EU wersja? Myslisz ze z USA jest inny? jest inne kilka rzeczy, zegary jezyk menu(chodz nawet szczeniak potrafi ustawic niemiecki) tylny zderzak przednie lampy żółte obrysowe tylne czerwone oraz xenony swiaca symetrycznie.samochody sa skłądane na jednej linii montażowej, z tyej samej jakosci materiałów. Ni wiem kto C naopowiadał takich głupot że Z usa sa"gorsze". Powiedzcie mi co może sie różnic? blacha mniej wytrzymałą? ...W salonach tak mówią bo cena nowego tu a tam to parwie połowa ceny. Tylko idiota wierzy w te bajki, i daje sie z kasy oskubać. Pozdrawiam Wspomne jeszcze ze, tylko polskie salony sa takie anty sprowadzanych z usa, w niemchach, taki samochod posiada gwarancje. a u nas mowia ze to inne auto. Mialem kiedys cayenne GTSa z USA, bylo to zupelnie nowy samochod, tu mi pwiedzieli ze auto z usa i nie ma gwarancji. napisalem do centrali z zuffenhausen ,de i opisalem problem ze nie chca mi udzielic gwarancji w porsche Lellek, dwa dni po tym dzwoni do mnie dyrektor serwisu z przeprosinami i oczywiscie gwarancje otrzymałem:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.03.2013, 14:44 

Dołączył: 30.12.2012
Posty: 102
u Lelka nie chcieli dac gwarancji !!!!
Aż dziwnie , przecież dorobiliby sobie na ewentualnych naprawach .
No chyba ze oni inaczej sa rozliczani niż W-wa i Poznan .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.03.2013, 2:25 

Dołączył: 7.05.2012
Posty: 28
Amerykanska wersja czesto sie rozni. Oprocz wspomnianych elementow wizualnych sa tez roznice w: mniejszych hamulcach, cienszych stabilizatorach, amortyzatorach i sprezynach, np brakiem deski w skorze, termostatach i kilku innych. Np w BMW M5 E60 na stany nie bylo dodatkowej chlodnicy tylnego mostu, ktora wystepowala w europie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.03.2013, 2:50 

Dołączył: 30.10.2008
Posty: 1066
Wydaje mi się, że pisanie o różnicach USA-EU w modelu BMW E60, w wątku dotyczącym 911 nie wnosi wiele do dyskusji.

Czy możesz podać konkretne różnice w 997TT USA vs EU. "Deska w skórze" jest opcją na obu kontynentach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.03.2013, 5:00 

Dołączył: 28.05.2009
Posty: 376
W Porsche nie ma różnic, nawet światła możesz ustawić na asymetryczne...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum