Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 4.01.2016, 11:50 

Dołączył: 27.07.2015
Posty: 132
Witajcie,

mam pewną zagwozdkę, a w zasadzie dwie, dotyczące dachu. Otóż przy zamykaniu dachu zawsze muszę poprawiać końce dachu przy drzwiach (tak kierowcy jak pasażera), bo nie wchodzi w te plastikowe ramki (musze ręcznie je wkładać, przy prawie zamkniętym dachu a dopiero potem domykać go do końca). Prawdopodobnie jest to kwestia naciągniecia - czy ktoś miał podobny problem bądź zna kogoś kto czymś takim mógłby się zająć?

Druga sprawa to straszne szumienie od strony pasażera powyżej 130-140km/h, przy zamkniętym dachu. W zasadzie nie da się rozmawiać. Od strony kierowcy jest OK.
Jakiś pomysł?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.01.2016, 14:17 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.02.2012
Posty: 1038
Lokalizacja: okolice Wwy
Nr klubowicza: 033
mam to samo z wchodzeniem w listwy - tam są gumki/tasiemki wewnątrz które można/trzeba wymienić - w porschepana to ogarniają.

co do szumienia - niezauwazylem zeby u mnie z ktorees strony bardziej szumialo - ogolnie pryz predkosciach autostradowych cicho to nie jest (choc z rozmowa nie mam problemu...) - u ciebie możliwe ze szyba nie dochodzi do konca?




_________________

Jacek
(911 Carrera 4 Cabriolet, 968 Cabriolet)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.01.2016, 11:18 

Dołączył: 27.07.2015
Posty: 132
Dzięki za cynk, ze można to u kogoś zrobić. Problem w tym,że nie wiem kiedy sie pod wawe będe wybierał.

Sugestia co do szyby może być właściwa, bo nie zauważyłem żadnych mechanicznych różnic w poszyciu, więc moze to faktycznie kwestia szyby/jej docisku.

Thx


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum