Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Username Password Log me on automatically each visit Register

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
PostPosted: 1.12.2019, 17:37 

Salon/serwis - który polecacie: Wrocław czy Poznań, zarówno pod kątem zakupu i serwisu?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 1.12.2019, 19:07 

Ja z zakupu we Wrocławiu byłem bardzo zadowolony. Nie wiem jak z serwisem.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 1.12.2019, 19:37 

Wrocław jest na fajnym poziomie.
Jacek Mikołajczak z działu serwisu to mega pozytywny gość.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 2.12.2019, 11:42 

Wszystko zależy na jakiego sprzedawcę się trafi.
Dla mnie najważniejszy jest rabat. Jeśli chodzi o Poznan to na nowego Macana dają max 7% (pytałem 2 tyg. temu). Odbiór nowego samochodu to tylko wyjazd z salonu, bez szampana, bez odsłony..
Serwis ok, choć czasami terminy mają napięte..

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 2.12.2019, 12:41 

Poznań to dramat, pod każdym względem, najgorszy salon. Tylko Łódź.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 2.12.2019, 22:30 

Dwukrotnie probowalem kupic Macana w Porsche Wroclaw i za kazdym razem, mowiono mi ze Porsche to marka, która nie udziela rabatów:) Oczywiscie w innych salonach juz nie bylo o tym mowy.
Na informacje ze interesuje mnie silnik V6 , sprzedawca usilnie wciskal stockowe 2.0 .
Na pytanie o jazde probna, Pan spojrzal za okno i powiedzial ze jest zima i prószy snieg i to niemozliwe a moze nawet niebezpieczne.
Dziwnym trafem , po drugiej stronie ulicy w audi juz sie zimy nie bali, takze marzenie o Porsche, musiałem zamienic na A7 3.0 :)
Także uwazajcie z wyjazdami na narty, lepiej Macanem nie ryzykowac:D:D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 3.12.2019, 1:28 

Jaśnie Panicz wrote:

Pod jakim względem? 😄 Masz jakieś doświadczenia?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 3.12.2019, 18:30 

npp wrote:
Jaśnie Panicz wrote:

Pod jakim względem? 😄 Masz jakieś doświadczenia?

Tak mam na przestrzeni ostatnich 9 lat i nigdy więcej.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 3.12.2019, 21:41 

trochę się teraz tam ludzie pozmieniali...

mnie też wkurzyli z jedną sprawą ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. W końcu po zakupie widuje się ich tylko od serwisu-do serwisu..

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 4.12.2019, 11:53 

Club number: 288
Jaśnie Panicz wrote:

Co prawda tylko przegląd,wymiana tarcz ale wszystko OK :D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 4.12.2019, 18:36 

Club number: 313
Jaśnie Panicz wrote:
Tak mam na przestrzeni ostatnich 9 lat i nigdy więcej.

Powiedz coś więcej. Bo jeśli jeździłeś do nich przez 9 lat to chyba nie było tak źle ? Chyba że dopiero niedawno się coś zmieniło. Czym konkretnie Cię tak zrazili ?

Mikołaj

było: 986 2.7
jest: 997 3.6 C4

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 6.12.2019, 0:16 

Lucky07 wrote:
Dwukrotnie probowalem kupic Macana w Porsche Wroclaw i za kazdym razem, mowiono mi ze Porsche to marka, która nie udziela rabatów:) Oczywiscie w innych salonach juz nie bylo o tym mowy.
Na informacje ze interesuje mnie silnik V6 , sprzedawca usilnie wciskal stockowe 2.0 .
Na pytanie o jazde probna, Pan spojrzal za okno i powiedzial ze jest zima i prószy snieg i to niemozliwe a moze nawet niebezpieczne.
Dziwnym trafem , po drugiej stronie ulicy w audi juz sie zimy nie bali, takze marzenie o Porsche, musiałem zamienic na A7 3.0 :)

Coś z tym Wrocławiem jest - jak byłem na weekend w tym mieście i chciałem odbyć jazdę próbną Macanem w sobotę, to odpowiedzieli, że można w każdy dzień w tygodniu tylko nie w sobotę :D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 6.12.2019, 7:52 

npp wrote:
Lucky07 wrote:

Coś z tym Wrocławiem jest - jak byłem na weekend w tym mieście i chciałem odbyć jazdę próbną Macanem w sobotę, to odpowiedzieli, że można w każdy dzień w tygodniu tylko nie w sobotę :D

W sobotę pewnie są zbyt małe korki..

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 6.12.2019, 8:09 

W sobotę można tylko trzeba przyjechać swoim porsche coby Januszy z Grażynami nie przychodziło za dużo. Potem piszą na forach "dzisiaj testowałem" "dzisiaj miałem okazje "

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 6.12.2019, 10:17 

ee tam, przesadzacie. przecież w weekendy się nie pracuje, nie dla takiej marki - poza tym wygląda to źle wizerunkowo.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 8.12.2019, 21:44 

kupiłem samochód we Wrocławiu, obsługiwał mnie Paweł Jakubisiak, kierownik sprzedaży. Samochód kupiła online po wcześniejszych wizytach w Warszawie (wg mnie dramat) oraz Sopocie (średnio).
Pan Jakubisiak podszedł do tematu profesjonalnie, co prawda bez jakiegoś zbędnego budowania relacji ale chyba nie musiał.
Samochód wydawał Maciej Mykietów, bardzo fajny i pozytywny doradca. Moje doświadczenia zakupowe z Wrocławiem póki co bardzo dobre!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13.12.2019, 23:00 

Zamówiłem ostatecznie Macana w Poznaniu z odbiorem do końca marca. Obsługiwał mnie pan Dawid Baran - mogę rzetelnie polecić, konkretny i słowny. Oczywiście trzeba się targować do końca bo finalna oferta znacznie lepsza niż pierwsze rabaty :D

Wrocław na początku robił bardzo dobre wrażenie, ale gdy przeszło do konkretów to spuścili z tonu. Poza tym trafiłem chyba na sprzedawcę o typie "koloryzatora", a tego nie lubię :D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13.12.2019, 23:56 

jeśli możesz to napisz proszę jakiego Macana kupowałeś (base, S-ka, turbo) i ile rabatu ostatecznie udało się uzyskać..

npp wrote:
Zamówiłem ostatecznie Macana w Poznaniu z odbiorem do końca marca. Obsługiwał mnie pan Dawid Baran - mogę rzetelnie polecić, konkretny i słowny. Oczywiście trzeba się targować do końca bo finalna oferta znacznie lepsza niż pierwsze rabaty :D

Wrocław na początku robił bardzo dobre wrażenie, ale gdy przeszło do konkretów to spuścili z tonu. Poza tym trafiłem chyba na sprzedawcę o typie "koloryzatora", a tego nie lubię :D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 16.12.2019, 13:22 

Kupiłem podstawowego (2.0), nie szalejąc z dodatkami (bo w razie większego budżetu podstawą jest wersja S i V6 :D), w takiej formie:
http://www.porsche-code.com/PLG9QNN9

Dostałem 7% rabatu i akcesoria z PT za ok 3000zł. Poza wywalczyłem tym 5-letni klasyczny leasing z 1% wykupem bez promocji na poziomie 106,5% (pierwsza oferta od nich to 110,5%) :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 16.12.2019, 18:06 

dzięki za info nie wiedziałem, że można się o oprocentowanie leasingu targować - to w sumie oddzielny produkt..

npp wrote:
Kupiłem podstawowego (2.0), nie szalejąc z dodatkami (bo w razie większego budżetu podstawą jest wersja S i V6 :D), w takiej formie:
http://www.porsche-code.com/PLG9QNN9

Dostałem 7% rabatu i akcesoria z PT za ok 3000zł. Poza wywalczyłem tym 5-letni klasyczny leasing z 1% wykupem bez promocji na poziomie 106,5% (pierwsza oferta od nich to 110,5%) :)

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Ostatnie posty forum PCP

Przyklejone