Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 1.12.2019, 17:37 

Dołączył: 29.11.2019
Posty: 22
Salon/serwis - który polecacie: Wrocław czy Poznań, zarówno pod kątem zakupu i serwisu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.12.2019, 19:07 

Dołączył: 14.02.2019
Posty: 54
Ja z zakupu we Wrocławiu byłem bardzo zadowolony. Nie wiem jak z serwisem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.12.2019, 19:37 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1532
Wrocław jest na fajnym poziomie.
Jacek Mikołajczak z działu serwisu to mega pozytywny gość.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2019, 11:42 

Dołączył: 4.10.2016
Posty: 119
Wszystko zależy na jakiego sprzedawcę się trafi.
Dla mnie najważniejszy jest rabat. Jeśli chodzi o Poznan to na nowego Macana dają max 7% (pytałem 2 tyg. temu). Odbiór nowego samochodu to tylko wyjazd z salonu, bez szampana, bez odsłony..
Serwis ok, choć czasami terminy mają napięte..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2019, 12:41 

Dołączył: 7.07.2015
Posty: 67
Poznań to dramat, pod każdym względem, najgorszy salon. Tylko Łódź.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2019, 22:30 

Dołączył: 24.09.2016
Posty: 12
Dwukrotnie probowalem kupic Macana w Porsche Wroclaw i za kazdym razem, mowiono mi ze Porsche to marka, która nie udziela rabatów:) Oczywiscie w innych salonach juz nie bylo o tym mowy.
Na informacje ze interesuje mnie silnik V6 , sprzedawca usilnie wciskal stockowe 2.0 .
Na pytanie o jazde probna, Pan spojrzal za okno i powiedzial ze jest zima i prószy snieg i to niemozliwe a moze nawet niebezpieczne.
Dziwnym trafem , po drugiej stronie ulicy w audi juz sie zimy nie bali, takze marzenie o Porsche, musiałem zamienic na A7 3.0 :)
Także uwazajcie z wyjazdami na narty, lepiej Macanem nie ryzykowac:D:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.12.2019, 1:28 

Dołączył: 29.11.2019
Posty: 22
Jaśnie Panicz napisał(a):
Poznań to dramat, pod każdym względem, najgorszy salon. Tylko Łódź.


Pod jakim względem? 😄 Masz jakieś doświadczenia?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.12.2019, 18:30 

Dołączył: 7.07.2015
Posty: 67
npp napisał(a):
Jaśnie Panicz napisał(a):
Poznań to dramat, pod każdym względem, najgorszy salon. Tylko Łódź.


Pod jakim względem? 😄 Masz jakieś doświadczenia?


Tak mam na przestrzeni ostatnich 9 lat i nigdy więcej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.12.2019, 21:41 

Dołączył: 4.10.2016
Posty: 119
trochę się teraz tam ludzie pozmieniali...

mnie też wkurzyli z jedną sprawą ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. W końcu po zakupie widuje się ich tylko od serwisu-do serwisu..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.12.2019, 11:53 
Avatar użytkownika

Dołączył: 3.03.2009
Posty: 2257
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Nr klubowicza: 288
Jaśnie Panicz napisał(a):
Poznań to dramat, pod każdym względem, najgorszy salon. Tylko Łódź.


Co prawda tylko przegląd,wymiana tarcz ale wszystko OK :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.12.2019, 18:36 
Avatar użytkownika

Dołączył: 3.07.2011
Posty: 189
Lokalizacja: Mikołów
Nr klubowicza: 313
Jaśnie Panicz napisał(a):
Tak mam na przestrzeni ostatnich 9 lat i nigdy więcej.


Powiedz coś więcej. Bo jeśli jeździłeś do nich przez 9 lat to chyba nie było tak źle ? Chyba że dopiero niedawno się coś zmieniło. Czym konkretnie Cię tak zrazili ?




_________________

Mikołaj
---
jest: 991.2 4S
było: 997 C4, 986 2.7


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.12.2019, 0:16 

Dołączył: 29.11.2019
Posty: 22
Lucky07 napisał(a):
Dwukrotnie probowalem kupic Macana w Porsche Wroclaw i za kazdym razem, mowiono mi ze Porsche to marka, która nie udziela rabatów:) Oczywiscie w innych salonach juz nie bylo o tym mowy.
Na informacje ze interesuje mnie silnik V6 , sprzedawca usilnie wciskal stockowe 2.0 .
Na pytanie o jazde probna, Pan spojrzal za okno i powiedzial ze jest zima i prószy snieg i to niemozliwe a moze nawet niebezpieczne.
Dziwnym trafem , po drugiej stronie ulicy w audi juz sie zimy nie bali, takze marzenie o Porsche, musiałem zamienic na A7 3.0 :)
Także uwazajcie z wyjazdami na narty, lepiej Macanem nie ryzykowac:D:D


Coś z tym Wrocławiem jest - jak byłem na weekend w tym mieście i chciałem odbyć jazdę próbną Macanem w sobotę, to odpowiedzieli, że można w każdy dzień w tygodniu tylko nie w sobotę :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.12.2019, 7:52 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 285
npp napisał(a):
Lucky07 napisał(a):
Dwukrotnie probowalem kupic Macana w Porsche Wroclaw i za kazdym razem, mowiono mi ze Porsche to marka, która nie udziela rabatów:) Oczywiscie w innych salonach juz nie bylo o tym mowy.
Na informacje ze interesuje mnie silnik V6 , sprzedawca usilnie wciskal stockowe 2.0 .
Na pytanie o jazde probna, Pan spojrzal za okno i powiedzial ze jest zima i prószy snieg i to niemozliwe a moze nawet niebezpieczne.
Dziwnym trafem , po drugiej stronie ulicy w audi juz sie zimy nie bali, takze marzenie o Porsche, musiałem zamienic na A7 3.0 :)
Także uwazajcie z wyjazdami na narty, lepiej Macanem nie ryzykowac:D:D


Coś z tym Wrocławiem jest - jak byłem na weekend w tym mieście i chciałem odbyć jazdę próbną Macanem w sobotę, to odpowiedzieli, że można w każdy dzień w tygodniu tylko nie w sobotę :D


W sobotę pewnie są zbyt małe korki..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.12.2019, 8:09 

Dołączył: 10.07.2018
Posty: 115
W sobotę można tylko trzeba przyjechać swoim porsche coby Januszy z Grażynami nie przychodziło za dużo. Potem piszą na forach "dzisiaj testowałem" "dzisiaj miałem okazje "


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.12.2019, 10:17 

Dołączył: 4.10.2016
Posty: 119
ee tam, przesadzacie. przecież w weekendy się nie pracuje, nie dla takiej marki - poza tym wygląda to źle wizerunkowo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.12.2019, 21:44 

Dołączył: 3.05.2018
Posty: 103
kupiłem samochód we Wrocławiu, obsługiwał mnie Paweł Jakubisiak, kierownik sprzedaży. Samochód kupiła online po wcześniejszych wizytach w Warszawie (wg mnie dramat) oraz Sopocie (średnio).
Pan Jakubisiak podszedł do tematu profesjonalnie, co prawda bez jakiegoś zbędnego budowania relacji ale chyba nie musiał.
Samochód wydawał Maciej Mykietów, bardzo fajny i pozytywny doradca. Moje doświadczenia zakupowe z Wrocławiem póki co bardzo dobre!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.12.2019, 23:00 

Dołączył: 29.11.2019
Posty: 22
Zamówiłem ostatecznie Macana w Poznaniu z odbiorem do końca marca. Obsługiwał mnie pan Dawid Baran - mogę rzetelnie polecić, konkretny i słowny. Oczywiście trzeba się targować do końca bo finalna oferta znacznie lepsza niż pierwsze rabaty :D

Wrocław na początku robił bardzo dobre wrażenie, ale gdy przeszło do konkretów to spuścili z tonu. Poza tym trafiłem chyba na sprzedawcę o typie "koloryzatora", a tego nie lubię :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.12.2019, 23:56 

Dołączył: 4.10.2016
Posty: 119
jeśli możesz to napisz proszę jakiego Macana kupowałeś (base, S-ka, turbo) i ile rabatu ostatecznie udało się uzyskać..


npp napisał(a):
Zamówiłem ostatecznie Macana w Poznaniu z odbiorem do końca marca. Obsługiwał mnie pan Dawid Baran - mogę rzetelnie polecić, konkretny i słowny. Oczywiście trzeba się targować do końca bo finalna oferta znacznie lepsza niż pierwsze rabaty :D

Wrocław na początku robił bardzo dobre wrażenie, ale gdy przeszło do konkretów to spuścili z tonu. Poza tym trafiłem chyba na sprzedawcę o typie "koloryzatora", a tego nie lubię :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.12.2019, 13:22 

Dołączył: 29.11.2019
Posty: 22
Kupiłem podstawowego (2.0), nie szalejąc z dodatkami (bo w razie większego budżetu podstawą jest wersja S i V6 :D), w takiej formie:
http://www.porsche-code.com/PLG9QNN9

Dostałem 7% rabatu i akcesoria z PT za ok 3000zł. Poza wywalczyłem tym 5-letni klasyczny leasing z 1% wykupem bez promocji na poziomie 106,5% (pierwsza oferta od nich to 110,5%) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.12.2019, 18:06 

Dołączył: 4.10.2016
Posty: 119
dzięki za info nie wiedziałem, że można się o oprocentowanie leasingu targować - to w sumie oddzielny produkt..


npp napisał(a):
Kupiłem podstawowego (2.0), nie szalejąc z dodatkami (bo w razie większego budżetu podstawą jest wersja S i V6 :D), w takiej formie:
http://www.porsche-code.com/PLG9QNN9

Dostałem 7% rabatu i akcesoria z PT za ok 3000zł. Poza wywalczyłem tym 5-letni klasyczny leasing z 1% wykupem bez promocji na poziomie 106,5% (pierwsza oferta od nich to 110,5%) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum