Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.10.2014, 9:29 

Dołączył: 27.09.2014
Posty: 9
No i skończyło się rumakowanie... Żona zagroziła, że wyprowadzi się z domu, jak go kupię... :-(

Gdyby był ktoś zainteresowany - w Piasecznie jest do sprzedania Boxster z 1999 w kolorze białym perłowym. Trochę capi sodą i podchlorynem, ale najpierw ocet, potem ryż z solą i po zapachu nie będzie śladu... No i był stuknięty... Na OtoMoto można go znaleźć za 36.500, ale sprzedawca może zejść do 26.000...... ;-)

Ja z bólem muszę odpuścić... :-(((


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.10.2014, 10:19 

Dołączył: 24.11.2012
Posty: 249
Według mnie tą potencjalnie stargowaną dychę trzeba włożyć w doprowadzenie do bdb stanu.

Do kilkuletniego bezproblemowego używania.

Żona boi się, że staniesz się najprzystojniejszym w okolicy.

Potencjalne rywalki będą wpadać przez otwarty dach.

Wiem coś o tym.

Sprawa prawie nie do przejścia.

8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.10.2014, 10:21 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1626
Nie znam Twojej Żony, nie chcę jej oceniać, w każdym razie moja mi pewnego sobotniego poranka powiedziała - "Teraz albo nigdy ! Jak masz kupić, to kup go ! Do dzieła !" :shock: I tak zrobiłem. Dzięki Żonie mam mojego Boxstera (brakowało mi kasy, musiałem pożyczyć, był po za budżetem) ale już go spłaciłem i jestem mega zadowolony !

Musisz porozmawiać ze swoją Żoną ;)

PS. Tego poranka obok nas siedziała w krzesełku nasza mała córeczka. W garażu miałem innego hobbystycznego grata, a Grand Voyagera jak nie było, tak nie ma ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.10.2014, 10:23 

Dołączył: 27.09.2014
Posty: 9
Dychę nie koniecznie. Ale blisko... ;-) Lekko licząc - wyciek z silnika około 4.000, nowy dach 2.200, zawieszenie 1.000 no i poprawki blacharsko-lakiernicze pewnie z 1.000.

Co do "rywalek" raczej się nie obawia - mieszkamy w Konstancinie, a tu są same "nastolatki" (jak się nie rozglądać każdej ma się na sto latek ;-) )

Sprawa nie do przejścia, to fakt... No ale w sumie co się odwlecze, to nie uciecze. Powiedziała, że zgodzi się po habilitacji... ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.10.2014, 18:43 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
U mnie też są wszystkie osłony,a jaskółki ćwierkały,że osłon nie mają auta mocno bite bo są krzywe i nie da się w nich oslon założyć...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum