Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 16.09.2016, 23:01 

Dołączył: 19.12.2014
Posty: 31
Witam,

Niestety przyszło mi przekonać się, co znaczy ludzka [?]zawiść[?]... :evil: :banghead: :angry5: angry9:

Na firmowym parkingu zastałam samochód dokładnie potraktowany gwoździem :angry4: [chyba, że kluczykiem da się zrobić tak głębokie rysy]. Bez ingerencji uchowała się chyba tylko klapa bagażnika [możliwe, że w przypływie emocji coś przeoczyłam]. Niestety nie jest to 'niewinna' ryska przez całą długość, a 'fantazyjne' esy floresy, wulgarne napisy itp. [dla jasności: nie zaparkowałam w miejscu do tego nie przeznaczonym, nie zajęłam dwóch i więcej miejsc postojowych, nie zastawiłam nikogo, nie zajechałam nikomu drogi, ba - nawet nie pokazałam nikomu wulgarnego gestu. Dodatkowo zawsze parkuję na 'uboczu' tego parkingu, żeby nikogo nie 'kłuć w oczy' :cry: ].

Po przydługawym wstępie [musiałam gdzieś to z siebie wyrzucić :oops: ] - będę wdzięczna za polecenie dobrego lakiernika [mówiąc dobrego mam na myśli rzemieślnika, kogoś kto zna się na swoim fachu i nie trzeba się później wstydzić za efekty jego pracy [a nie daj Bóg po nim poprawiać].

Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie,

P.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.09.2016, 15:38 

Dołączył: 27.08.2013
Posty: 173
Bardzo współczuję!

Paulie84 napisał(a):
Wszelkie sugestie mile widziane.


Napiszę PW jak wrócę jutro do Krakowa, albo możesz dzwonić jutro jak jeszcze masz numer.

Łączę się w bólu,
Paweł


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.09.2016, 8:11 

Dołączył: 17.09.2016
Posty: 4
Również współczuje.
Dobry lakiernik chociaż bardzo nie pozorny, ale na prawdę godny polecenia jest na ul. Łokietka 269.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum