Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 17.09.2021, 12:54 

Dołączył: 12.08.2010
Posty: 468
and6412 napisał(a):
Ciekawe czy takie autoDNA ma jakkolwiek lepsze dane (w sumie niby skąd) czy to bedzie to samo?


AutoDNA to raczej AutoDNO. Tak powinni się nazywać. Do tego stopnia to jest bagno, że przy sprawdzaniu wysłali mi raport innego samochodu :banghead: Na żądanie zwrotu pieniędzy odpisuje mi ciągle jakie automat. Złodzieje i g...jady do kompletu.

pawelmontana napisał(a):
Nieważne czy carfax czy inne depozytorium historii pojazdu - przed zakupem trzeba się udać do Porsche Centrum


No to pojechałem do Centrum Wrocław sprawdzić 911 która zresztą dalej wisi na otomoto. Co za szczęście, że zabrałem kolegę blacharza. Według PCW auto w jak najlepszym porządku lekko draśniętez przodu. Mój znajomy zaczął drążyć temat bo mu to auto na jego 25letni blacharski nos śmierdziało.
I co ?? auto skrzywione poza zakresem napraw przód, tył i tunel środkowy. W kabriolecie !!!!Przyznana w Niemczech wymiana karoserii. Z przyczyn nieopłacalności naprawy poszło na złom (czyli do polskiego blacharza).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.09.2021, 13:19 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1559
Nr klubowicza: 582
Wrzuć, może nikt się nie nabierze!




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum