Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 18:17 
Avatar użytkownika

Dołączył: 3.03.2009
Posty: 2258
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Nr klubowicza: 288
porka 1 napisał(a):
,,liczy sie licznik postów i staż ''


raczej najważniejsze są spotkania w realu - tam poznaje kto kim naprawdę jest i tam zawiera się bliższe znajomości a forum jest do tego tylko podkładem




_________________

-http://classic911.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 19:28 

Dołączył: 25.12.2011
Posty: 235
porka 1 napisał(a):
nie przejmuj się Macpraw :wink: ale tak tutaj jest na forum. Pamiętam jak też dostałem baty chyba przy 2-3 poście. Narazie mam za krótki staż i licznik też nie za tęgi także za bardzo w wypowiedziach nie mogę się wychylać. Aczkolwiek, gdyż, ponieważ przyjmuje to do aprobujacej wiadomości. :cry: Nie tak dawno zarejestrowałem sie na forum motocyklistów i dostałem po rajtuzach bo przyznałem sie ze poruszam sie Porsche a nie posiadałem motocykla. Także nie martw sie Macpraw każde forum kieruje sie swoimi prawami. Ten temat był juz poruszany na forum - ,,liczy sie licznik postów i staż ''


Ale ja się nie przejmuję!!!

Bo wiem, że nie mogę się przejmować jednym czy dwoma mądralami, bo nie uogólniam i wydaje mi się do tej pory, że są to w znaczącej większości ludzie mądrzy, którzy szanują pluralizm i wolność (szeroko rozumianą za kierownicą i m. in. słowa).

Jako świeży forumowicz na pewne tematy wypowiem się ostrożnie a na inne (takie jak poglądy) będę obstawał przy swoim, bo mam takie prawo.

A co do Sylwestra i Nowego Roku to życzę Wam każdemu garażu na 100 wymarzonych samochodów!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum