Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 29.12.2011, 22:00 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1537
dzwonię dzisiaj do Gołębiewskiego w Karpaczu żeby zarezerwować miejsca na sylwestra a tu zonk :shock: brak wolnych pokoi czyli (hotel ma 1000) ,a na sam bal zostało jeszcze parę wolnych miejsc (1800zł od pary.)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.12.2011, 22:07 
Prezes PCP, Cz. Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2699
Lokalizacja: Lublin
Nr klubowicza: 002
ok, cała prawda o kryzysie w PL... w sumie to dobrze, oby tak dalej...
ja w wakacje byłem w Gołębiu w Mikołajkach... tygodniowy pobyt... oczywiście cały hotel sprzedany, co prawda udało mi się w ostatniej chwili zdobyć pokój, ale tylko dlatego że ktoś zrezygnował... hotel taki sobie (oprócz spa oczywiście), a ceny z kosmosu... ludzi cała masa...




_________________

były: 924, 944, 928, 964, 996, 997, 986 S,
będzie: rozglądam się... może tym razem coś rodzinnego...? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.12.2011, 22:22 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1537
jeszcze lepsze dzisiaj było to jak przejeżdzałem rano przez Wałbrzych.Taką wielką galerię otworzyli jakiś rok temu,w sumie to się dziwiłem bo to miasto to bida z nędzą ,ale wracając do dzisiejszego dnia;Chciałem się zatrzymać bo córka coś tam chciała zjeść i znowu zonk ,brak wolnych miejsc na parkingu , a parking jest naprawdę [admin:"j...y" - duży. Prosimy zadbać o kulturę języka!].


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.12.2011, 22:23 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1196
Witam,

przed świętami w każdym markecie ogromne tłumy ludzi z pełnymi koszykami i atykuły nie tylko pierwszej potrzeby...

I tak sobie wtedy pomyślałem gdzie ten kryzys?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.12.2011, 22:30 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1537
Długi ale już jest po świętach


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.12.2011, 22:40 

Dołączył: 22.10.2009
Posty: 272
Lokalizacja: małopolska
Nr klubowicza: 273
Kto chce zarezrwowac dwa dni wcześniej sylwestra? Dziwne,że niebyło miejsc :)




_________________

chudy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.12.2011, 22:56 

Dołączył: 29.08.2011
Posty: 519
przed świętami tabuny ludzi w marketach, w święta kolejki jak za gierka w całodobowych monopolowych i na stacjach benzynowych, a po świętach ......
dokładnie to samo :D
Naród zjadł i wypił w dwa dni świąt tyle towaru co by na miesiąc starczyło i znowu trzeba zrobić zapas na jedną sylwestrową noc.
No ale przecież w TV powiedzieli, że w tym roku przeciętny Polak wyda o 20% więcej, niż w poprzednim no to każdy stara się trzymać poziom :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.12.2011, 23:18 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1537
Nie wiem.to wszystko jest dla mnie co najmniej dziwne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.12.2011, 13:36 

Dołączył: 25.12.2011
Posty: 235
Czemu się dziwicie?

Przecież kryzys finansowy (tak go przecież nazywają) dotyczy instytucji finansowych i państw!!! To są podmioty związane ze sobą nierozerwalnie, bo instytucje finansowe (banki, fundusze inwestycyjne itp.) kupują obligacje zadłużonych do granic możliwości państw. A to oznacza, że jak państwo greckie, włoskie, polskie lub inne zaczyna mieć problemy z wypłacalnością to zaczynają to nazywać kryzysem. Z kolei państwo jak zaczyna mieć problemy z kasą to sięga do kieszeni obywateli. Podnoszenie podatków nigdy na świecie nie przyniosło większych wpływów do budżetu, bo ludzie uciekają w szarą strefę (obniżenie podatku CIT przez PiS spowodowało wzrost wpływów z tego podatku o 20% w pierwszym roku obniżki podatków). Podnoszenie podatków i zwiększenie udziału państwa w życiu obywateli oraz w sferze gospodarczej odnosi odwrotny skutek do zamierzonego. Na szczęście w PL mamy nadal strukturę zatrudnienia dość stabilną (sporo pracowników fizycznych a mało "kadry zarządzającej") i w przeciwieństwie do państw tzw. rozwiniętych ma kto pracować na tą dziurę budżetową.

Przepraszam, że tak się rozpisałem ale denerwuje mnie ten kraj i ta UE. Mam alergię na socjalizm!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.12.2011, 15:18 

Dołączył: 28.05.2009
Posty: 376
Nie Ty jeden, nie Ty jeden.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.12.2011, 19:06 

Dołączył: 17.06.2009
Posty: 1644
Macpraw napisał(a):
Czemu się dziwicie?

Przecież kryzys finansowy (tak go przecież nazywają) dotyczy instytucji finansowych i państw!!! To są podmioty związane ze sobą nierozerwalnie, bo instytucje finansowe (banki, fundusze inwestycyjne itp.) kupują obligacje zadłużonych do granic możliwości państw. A to oznacza, że jak państwo greckie, włoskie, polskie lub inne zaczyna mieć problemy z wypłacalnością to zaczynają to nazywać kryzysem. Z kolei państwo jak zaczyna mieć problemy z kasą to sięga do kieszeni obywateli. Podnoszenie podatków nigdy na świecie nie przyniosło większych wpływów do budżetu, bo ludzie uciekają w szarą strefę (obniżenie podatku CIT przez PiS spowodowało wzrost wpływów z tego podatku o 20% w pierwszym roku obniżki podatków). Podnoszenie podatków i zwiększenie udziału państwa w życiu obywateli oraz w sferze gospodarczej odnosi odwrotny skutek do zamierzonego. Na szczęście w PL mamy nadal strukturę zatrudnienia dość stabilną (sporo pracowników fizycznych a mało "kadry zarządzającej") i w przeciwieństwie do państw tzw. rozwiniętych ma kto pracować na tą dziurę budżetową.

Przepraszam, że tak się rozpisałem ale denerwuje mnie ten kraj i ta UE. Mam alergię na socjalizm!!!


Przestańcie do cholery tu politykowac, tymbardziej powoływać się na jakieś partie polityczne. To absolutnie nie jest miejsce do tego i psuje klimat!!
Z kolei ja mam alergie na takich "patriotów" którzy na swój kraj piszą " ten kraj". Świat jest duży i otwarty!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.12.2011, 23:04 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
Wracajac do tematu to my wczoraj dostalismy miejsca i Dzis juz jestesmy w przepieknym hotelu Galery69 w Dorotowie na mazurach, jest wiele miejsc, ceny rzedu w sumie 1 tys zl za 2 osoby za 2 noclegi w tym impreza sylwestrowa. To miejsce trzeba zobaczyc, nie dosc ze przepiekny widok na jezioro to jeszcze jeden z najladniej zaprojektowanych pod wzgledem klimatu i artyzmu hoteli w polsce. Pieknie dobrane materialy, artystyczna stylistyka i cudowne jedzenie. Mimo ze to byl strzal na ostatnia chwile to jednak strzal w 10-tke. A z Wawy tylko 2,5 h drogi.
Pozdrawiam z basenu przy kominku w bardzo nastrojowym klimacie ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.12.2011, 23:10 

Dołączył: 25.12.2011
Posty: 235
fulnek napisał(a):
Przestańcie do cholery tu politykowac, tymbardziej powoływać się na jakieś partie polityczne. To absolutnie nie jest miejsce do tego i psuje klimat!!
Z kolei ja mam alergie na takich "patriotów" którzy na swój kraj piszą " ten kraj". Świat jest duży i otwarty!!!


Chyba ten temat m.in. po to powstał! Nie musisz brać w nim udziału bo nie masz takiego obowiązku!

Poza tym gdzie masz napisane, że jestem patriotą? Urodziłem się w TYM KRAJU, mam prawa bierne i czynne z których korzystam i mam prawo się wypowiadać.

A co do partii politycznych to mój post był bardzo ogólny a jedna z powołanych partii była przykładem.

A na alergię alergin...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.12.2011, 23:52 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Hm, kolego Macpraw, chyba jesteś zbyt świeży w tym towarzystwie, by tak się zwracać do starszych stażem. Wypadałoby grzeczniej. Też jestem zdania, że od polityki powinniśmy się trzymać z daleka.

Yoshi - zazdroszczę! Bawcie się! A my - jeśli zdrowie ekipy się poprawi - wybieramy się w Bory Tucholskie do znajomych. Też na ostatnią chwilę ;)




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 1:32 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
wit007 napisał(a):
Hm, kolego Macpraw, chyba jesteś zbyt świeży w tym towarzystwie, by tak się zwracać do starszych stażem. Wypadałoby grzeczniej. Też jestem zdania, że od polityki powinniśmy się trzymać z daleka.

Yoshi - zazdroszczę! Bawcie się! A my - jeśli zdrowie ekipy się poprawi - wybieramy się w Bory Tucholskie do znajomych. Też na ostatnią chwilę ;)


No to mej zabawy i wszystkiego pozytywnego w Nowym Roku! A jak by ktos nie mial pomyslu to zapraszam tutaj! Pol hotelu wolne a warunki i pejzaze rewelacyjne


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 10:42 

Dołączył: 25.12.2011
Posty: 235
wit007 napisał(a):
Hm, kolego Macpraw, chyba jesteś zbyt świeży w tym towarzystwie, by tak się zwracać do starszych stażem. Wypadałoby grzeczniej. Też jestem zdania, że od polityki powinniśmy się trzymać z daleka.

Yoshi - zazdroszczę! Bawcie się! A my - jeśli zdrowie ekipy się poprawi - wybieramy się w Bory Tucholskie do znajomych. Też na ostatnią chwilę ;)


To napiszcie w regulaminie, że nowi forumowicze mają obowiązek dzielnie znosić fochy i złośliwości "starszych stażem" i określić jaki jest okres tej kwarantanny. Z mojej strony to nie były złośliwości nie było to politykowanie. A zasady dobrego wychowania powinny obowiązywać wszystkich.

Yoshi - znam tą radość szukania na ostatnią chwilę!!! Gratulacje, że się udało!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 14:54 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1537
panowie ,widzę sporo porszaków pod Gołębiem w Karpaczu,jest ktoś z forum?bo jak tak to łączymy stoliki :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 15:31 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
Macpraw napisał(a):

Yoshi - znam tą radość szukania na ostatnią chwilę!!! Gratulacje, że się udało!!!


nie szukalem, poprostu dalismy sie namowic w ostatniej chwili i dolaczylismy do znajomych ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 15:35 
Avatar użytkownika

Dołączył: 3.03.2009
Posty: 2258
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Nr klubowicza: 288
Macpraw napisał(a):
wit007 napisał(a):
Hm, kolego Macpraw, chyba jesteś zbyt świeży w tym towarzystwie, by tak się zwracać do starszych stażem. Wypadałoby grzeczniej. Też jestem zdania, że od polityki powinniśmy się trzymać z daleka.

Yoshi - zazdroszczę! Bawcie się! A my - jeśli zdrowie ekipy się poprawi - wybieramy się w Bory Tucholskie do znajomych. Też na ostatnią chwilę ;)


To napiszcie w regulaminie, że nowi forumowicze mają obowiązek dzielnie znosić fochy i złośliwości "starszych stażem" i określić jaki jest okres tej kwarantanny. Z mojej strony to nie były złośliwości nie było to politykowanie. A zasady dobrego wychowania powinny obowiązywać wszystkich.

Yoshi - znam tą radość szukania na ostatnią chwilę!!! Gratulacje, że się udało!!!


Na każdym Forum kazdy "świerzak " ma trochę przycierane rogi
pamiętam moje początki na forum Harleya -oj uzywali sobie nieźle
nie wspominając pierwszego spotkania na żywo /picie J-D z niezbyt czystego tłoka czy inne "przyjemności"
Jest to pewnego rodzaju forma sprawdzenia poczucia humoru i okresu "kota" a trzeba to spokojnie przebrnąć :D :D :wink: :wink:




_________________

-http://classic911.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.12.2011, 16:28 

Dołączył: 19.10.2007
Posty: 405
nie przejmuj się Macpraw :wink: ale tak tutaj jest na forum. Pamiętam jak też dostałem baty chyba przy 2-3 poście. Narazie mam za krótki staż i licznik też nie za tęgi także za bardzo w wypowiedziach nie mogę się wychylać. Aczkolwiek, gdyż, ponieważ przyjmuje to do aprobujacej wiadomości. :cry: Nie tak dawno zarejestrowałem sie na forum motocyklistów i dostałem po rajtuzach bo przyznałem sie ze poruszam sie Porsche a nie posiadałem motocykla. Także nie martw sie Macpraw każde forum kieruje sie swoimi prawami. Ten temat był juz poruszany na forum - ,,liczy sie licznik postów i staż ''


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum