Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 29.12.2022, 14:21 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
Cześć Klubowicze i fani,
wrzucam Wam info o fajnej inicjatywie, której PCP jest partnerem.

Otóż w sezonie 2023 organizujemy ligę wyścigową Liga Transaxli.
- 5 imprez (z dołączymy do Was w SilesiaRing, Poznaniu i SlovakiaRing; poza tym lubimy sypiać z TPTD, z którymi zorganizujemy rozpoczęcie i zakończenie sezonu w Poznaniu ;))
- klasyfikacja time attack + wyścig (na wybranych imprezach),
- 60 aut w klasyfikacji (już teraz w liście zgłoszeniowej mamy 43 kierowców z 6 krajów),
- będziemy mieli www z profilami kierowców, filmy, lajwy, itp.

Do tego w ramach rozpoczęcia sezonu Ligi, chcę zorganizować międzynarodowy festiwal transaxli w Poznaniu:
- ściągnąć ok. 100 posiadaczy transaxli z Europy
- przygotować stoisk dla producentów i dystrybutorów części
- jak się uda przekonać Porsche do przepalenia paru muzealnych perełek w rundzie honorowej na torze, to zrobimy
- foodtrucki, piknik rodzinny, konkursy elegancji, itp.

Ogólnie chcę zrobić z tego fajną dużą imprezę. Wszyscy partnerzy mocno wspierają, więc why not.

Z czym uderzam do Was:
- przede wszystkim zapraszam do udziału: jako kierowca (tylko transaxle), uczestnik zlotu (tylko transaxle), kibic (dowolne Porsche lub gorsze marki),
- warto ogólnie śledzić inicjatywę, bo jest szansa zrobienia czegoś fajnego w fajnej wierze,
- jeśli Wasze firmy są zainteresowane sponsoringiem (jest tu cała strategia mkt rozpisana: z przekazami dotrzemy do większości posiadaczy klasycznych Porsche w Europie – znacie profil tego odbiorcy, sami oceńcie czy jest cenny dla Waszej firmy) – jak ktoś jest zainteresowany, chętnie podeślę ofertę (dodam, że organizatorzy nic na tym nie zarabiają z zasady i założenia),
- jeśli znacie posiadaczy ciekawych transaxli, których moglibyśmy zaprosić osobiście – będę wdzięczny za info lub intro.

Staram się na bieżąco aktualizować nasze tuby komunikacyjne, czyli:
- Instagram: https://www.instagram.com/liga_transaxli/
- Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088182265904

Formularz zgłoszeniowy dla kierowców z Polski: http://tinyurl.com/liga-transaxli/
Formularz zgłoszeniowy dla kierowców z zagranicy: http://tinyurl.com/transaxle-league/

W lutym planuję odpalenie strony www, zaczniemy też zamieszczać wywiady z kierowcami, zdjęcia, filmy, itp.


Ogólnie rzecz biorąc mam dwie maski: naiwna maska innowatora, którą na codzień zakładam z racji mojej pracy i dzięki której wymyślam i realizuję te szalone pomysły; zgorzkniała maska BOZO, który kontestuje wszystko mówiąc że się nie uda, że inflacja, że 75 urodziny Porsche, że ludzie d..p nie ruszą.

I bardzo dobrze. Obydwie te maski są potrzebne. Więc po prostu zapierdzielam i lecę do przodu z taskami (TODO Lista ma ok. 200 pozycji, 20% jest juz DONE) w temacie w dobrej wierze, a co z tego wyjdzie, ocenią uczestnicy i historia.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.12.2022, 1:22 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2024
To ja podbiję i zaczepię. Może zamiast Boxa 986/987 warto zakupić transaxle'a na nowy sezon ;)? Choć i tu sky is the limit z modelami 924 Carrera GTR, 968 Turbo RS, 944 Turbo Cup itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.12.2022, 12:25 

Dołączył: 30.05.2011
Posty: 969
Oby większość punktów z tej listy się urzeczywistniła :)
Postaram się zawitać jednym ze swoich, może nie na wszystkich eliminacjach i spotach bo mam też kilka innych imprez w planach ale możesz liczyć na wsparcie Torówczki na torze i Porsche Safari na Spocie :)
Ja walcze z autami, torówczka już prawie gotowa. Już motor siedzi, kończę wiązkę, układ paliwowy, montuje kubły i na marzec chyba będzie jeździć

Powodzenia :)



Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.12.2022, 15:23 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
Dzięki Panowie! Przyznam, że bardzo liczę na Waszą obecność, Adam od lat marzę kiedyś obejrzeć Twoje autka :)

Duke: o Lidze Boxsterów myślałem. Jeśli Transaxle w tym roku pójdą dobrze, za rok dorzucimy do niej Ligę Boxsterów (przy okazji będę miał wymówkę, by sobie jednego kupić :)) – ale w tym wypadku chodzi mi po głowie coś, co zrobili chłopaki z wyścigami Mini: jednakowa specka, możliwość zakupu/wynajęcia auta, itp. To dopiero byłaby frajda :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.12.2022, 16:30 

Dołączył: 16.12.2010
Posty: 851
Lokalizacja: Radomsko
Nr klubowicza: 296
Super inicjatywa, wieści już poszły w świat
Nie będę w końcu jedyny na imprezach w 944


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

997.2 GT3 RS TP:1,41,5
944 S2 CUP JPS TP:1,44,7
Puchar PCP 2015


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.12.2022, 17:17 

Dołączył: 30.05.2011
Posty: 969
Igor napisał(a):
Dzięki Panowie! Przyznam, że bardzo liczę na Waszą obecność, Adam od lat marzę kiedyś obejrzeć Twoje autka :)


Daleko nie masz :) Trochę swoich świnek posprzedawałem ale zostało mi ze świnek jeszcze 951 Turbo, S2, Torówka i Safari Apocalypse niedokończone :)
Jak będziesz się kręcić w okolicach Gocławia, czy Wawra to wpadaj, tylko daj znać wcześniej, żebym był w firmie :)



Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.12.2022, 23:43 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
O kurcze, nawet nie wiedziałem: ja po drugiej stronie, Sadyba.
Jak trochę zejdzie sól z dróg, chętnie przepalę prosiaka i wpadnę w odwiedziny :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2022, 11:45 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4972
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Igor napisał(a):
O kurcze, nawet nie wiedziałem: ja po drugiej stronie, Sadyba.
Jak trochę zejdzie sól z dróg, chętnie przepalę prosiaka i wpadnę w odwiedziny :)

Igor

Nie szukaj wymówek z tymi odwiedzinami Adama, soli na drogach w Warszawie w tej chwili nie ma, spłynęła cała wraz z deszczem, jest sucho, wczoraj z DW jeździliśmy świnkami :-)
Jak będziesz jechać na Wawer wybierz tylko Most Południowy bo Trasa Skierkowska bywała dla Ciebie w przeszłości pechowa…

Pozdrawiam serdecznie
Mata

ps. Adam, może Igor nie jeździ Trasą Siekierkowską, przez Łazienkowski daleko a jeszcze nie obczaił, że Most Południowy oddali do użytku :-)




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2022, 11:49 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4972
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Kochani

W imieniu Zarządu Klubu chciałbym potwierdzić, że Porsche Club Poland jest Oficjalnym Partnerem Ligi Transaxli. Trzy z eliminacji planujemy by odbyły się wraz z Pucharem PCP (oczywiście w tej części otwarte także dla nieklubowoczów), dwie eliminacje będą imprezami całkowicie niezależnymi dla których Igor szuka jeszcze terminów niekolidujących z kalendarzem klubowym. Mamy nadzieję, że się to uda, ale nawet gdyby miało się nie udać to tak czy tak będziemy zachęcać klubowiczów do udziału także w tej inicjatywie. Jest nas coraz więcej i już w zeszłym roku mieliśmy pierwsze nakładki z dwoma imprezami w jeden weekend kiedy jeden wybrał jedną a drugi drugą imprezę :-)
Imprezy Ligi Transaxli zostaną dodane także do naszego kalendarza na 2023 i oznaczone będą jako imprezy partnerskie.

Pozdrawiam serdecznie
Mata


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.01.2023, 1:31 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
Po wielu burzliwych dyskusjach pragniemy ogłosić termin pierwszej imprezy inaugurującej zmagania Ligi Transaxle!!! Będzie to niemała impreza, bo chcemy zorganizować Międzynarodowy Zlot Transaxli!!! Ale o tym za chwilę!

Uwaga Uwaga!! 23 kwietnia spotykamy się na Tor Poznań w trakcie Tor Poznań Track Day, aby zmagać się w ramach I Klasyfikacji Ligi Transaxle. Kierowcy biorący udział w zmaganiach będą walczyć w obrębie:
- Time Attack – najlepszy czas na torze spośród sesji 6x 20 min
- 1h Wyścig – godzinny wyścig (bez wyprzedzania na zakrętach) – klasyfikacja dodatkowa, opcjonalna.

Dodatkowo tego dnia zbieramy całą społeczność Transaxli w Polsce i Europie w jedno miejsce, by:
- spotkać się,
- zorganizować zlot transaxli, pokazy aut,
- zorganizować konkurs piękności i konkurs najciekawszych modyfikacji,
- zobaczyć stoiska producentów i dystrybutorów części do naszych aut, umówić się, obejrzeć, dotknąć, kupić,
- porobić super foty zmagań transaxli w jednym z sześciu punktów widokowych na torze,
- zjeść z najlepszych foodtrucków w Wielkopolsce,
- spotkać się w strefie networkingowej i na żywo oglądać zmagania kierowców Ligi,
- skorzystać z wielu innych atrakcji, o których wkrótce,
- po prostu spędzić fajny rodzinny dzień na torze wśród ludzi o podobnej pasji!!

Chcemy zgromadzić jak najwięcej transaxli w jednym miejscu, stąd liczymy, że przyjedziecie: albo by wystartować w imprezie i eliminacjach, albo by po prostu pooglądać super auta i poznać super ludzi! (i zaprezentować swoje)

Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie zapisaliście się na Ligę, możecie to zrobić tu: http://tinyurl.com/liga-transaxli/

Zgłaszajcie się również na Transaxle Meeting tu: https://tinyurl.com/transaxle-meeting

ps> Zdajemy sobie sprawę z konfliktu terminu z I Eliminacją PCP. Jednakże staraliśmy się być data driven: mając do dyspozycji 3 terminy na start sezonu porównaliśmy historyczne dane pogodowe (z okresu 5 lat) traktując je jako główne ryzyko obiektywnej porażki imprezy i zestawiliśmy z danymi o klasyfikacjach PCP, gdzie był zazwyczaj jeden reprezentant transaxli – co wykazało, że konflikt nie powinien wystąpić. Zatem, w zgodzie z chłopakami z Zarządu PCP, zdecydowaliśmy się na 23 kwietnia. Liczymy na Waszą wyrozumiałość (a przede wszystkim jednego uczestnika, który zazwyczaj na Eliminacje PCP jeździł... :) )


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum