Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.12.2008, 14:39 

Dołączył: 2.12.2008
Posty: 2
Z tego co przeczytałem wnioskuje,że jeszcze taki mechanik sie nie urodził co by wszytkim dogodził..Przyłączam się do opinii pk :wink: pan piotr jest świetnym mechanikiem,a terminy a raczej ich brak trzeba wkalkulować w naprawę i zamienić na jakość,bo niestety ciagle w Polsce jest na nią deficyt.. :!:
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.12.2008, 18:21 

Dołączył: 8.11.2008
Posty: 8
katarzynaporsche napisał(a):
Witam wszystkich klubowiczów!
nowy adres warsztatu Piotra Szafrańskiego się zmienił.Widzę,że na forum funkcjonuje jeszcze stary adres. :( na www.porsche-szafranski.pl są wszystkie dane teleadresowe :D

pozdr.
Katarzyna Szafrańska
PORSZAF


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.12.2008, 19:30 

Dołączył: 2.12.2008
Posty: 2
Wypowiadałem się na forum,bo jestem klientem PORSZAF :D Dzisiaj odebrałem auto i mam prawo do oceny tego warsztatu.Jestem bardzo zadowolony z usługi,ceny optymalne,jakość bez zarzutu..... :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.12.2008, 21:18 

Dołączył: 11.12.2008
Posty: 5
Jestem wdzięczny i dziękuje wszystkim tu osobom za opinię wyrażoną na forum.Myslę,że byłoby milo,gdybysmy rozmawiali jednak osobiscie a nie wirtualnie.Dziekuje wszystkim klientom za pozytywne opinie,którzy docenili mój trud i zaangazowanie w pracę jaką wkładam w wasze auta.Cieszę się równiez z negatywnych opinii,które maja tu miejsce, ponieważ traktuje je jako kierunek i cel w rozwoju mojej firmy. Zachecam do kontaktu ze mną na www.porsche-szafranski.pl lub nr tel 506 716 711.

pozdrawiam
Piotr Szafrański
PORSZAF


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 8.01.2009, 23:15 

Dołączył: 7.01.2009
Posty: 2
Panie Piotrze,skromność Pana mnie krępuje.Kto jak kto,ale Pan nie musi się reklamować ani udowadniac,że koło jest okrągłe.Tak sobie myślę,że każdy posiadacz porsche wie gdzie Pana szukać i wie,że Pan jest najlepszy..wielu mechaników mogłoby od Pana sie wiele nauczyć.
Zyczę też powodzenia w 2009 roku i cierpliwośći w pracy zawodowej :)

Sebastian Kucman


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum