Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 7.04.2019, 0:42 

Dołączył: 29.05.2017
Posty: 268
Wyczyściłem styki przy puszce bezpiecznika - tej przy akumulatorze. Z czasem zobaczy się czy to to.
Załącznik:
20190406_112411.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.04.2019, 20:40 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1111
Czy dobrze widzę że przypomina Ci się co roku w marcu ze masz niesprawne auto :shock: Niektórzy sugerowali sprawdzenie ładowania-podłączyłeś ,sprawdziłeś. Co z alternatorem.Piszesz że wyczyściłeś klemy przy aku a czyszczenie i dobre mocowanie przy alternatorze.No i jeszcze wszystkie połączenia masy.Zacznij sprawdzać systematycznie po kolei a nie skaczesz z pomysłami bez ładu :banghead:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.04.2019, 21:03 

Dołączył: 29.05.2017
Posty: 268
Jak przychodzi trochę zimna i wilgoci. Jak zaczyna być cieplej problem się nie naprzykrza. Niestety, odkładam to. Wrócę na jesień. Może się tym zajmę wcześniej ale nie obiecuję sobie bo bym się oszukiwał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.04.2019, 21:41 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1111
Nie znam twojej historii z zakupem auta i jak długo je masz i ile czasu od kupna zaczęło się dziać żle, ale zapytam czy kupiłeś z pewnego żródła i masz pewność że nie było historii powodziowej i gdzieś nie zalega wilgoć w instalacji bo dziwi mnie zachowanie świateł o których pisałeś wcześniej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.04.2019, 19:23 

Dołączył: 29.05.2017
Posty: 268
Nie znam historii. Kupiłem z komisu.
W PorschePana usunęli mi problem ze światłami, alarmem, zamkiem drzwi. Przelutowali obwody na jakiejś płytce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.04.2019, 20:50 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1111
Jeśli jedynymi problemami zostało odpalanie to koniecznie poza oczyszczeniem połączeń + i - musisz zweryfikować u elektryka stan alternatora.Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.04.2019, 21:16 

Dołączył: 29.05.2017
Posty: 268
Teraz autko pali od doktyku i nie marudzi. Oby jak najdłużej. Mam nadzieję, że ten wątek będzie do zapomnienia.
Wielkie dzięki wszystkim za pomoc
(albo do przeczytania jesienią)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum