Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 8.07.2024, 15:12 

Dołączył: 4.07.2024
Posty: 5
Cześć, szukam warsztatu/mechanika godnego zaufania żeby zostawić mu swoje 997. Wiem że PorschePana cieszy się bardzo dobrą renoma lecz trochę do nich daleko + długie terminy + ciężko się skontaktować. Osoby z Łodzi, gdzie serwisujecie swoje prosiaki? Nie mam do wykonania jakiś ciężkich robót typu modernizacja silnika, bardziej pierdoły bym powiedział. Powiedzmy że na terenie całego województwa łódzkiego 🔍


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.07.2024, 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 325
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
Cześć!
Przy swoim aucie robię prawie wszystko sam, ale kilku znajomych serwisuje Prosiaki w Premium Service na Ptasiej 3 i są zadowoleni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.07.2024, 22:48 

Dołączył: 4.07.2024
Posty: 5
Barti napisał(a):
Cześć!
Przy swoim aucie robię prawie wszystko sam, ale kilku znajomych serwisuje Prosiaki w Premium Service na Ptasiej 3 i są zadowoleni.


Jest tam ktoś konkretny do kogo się zwrócić przy pracach nad 997? Widziałem opinie na Google i na forum które nie są zbyt zachęcające, a wolałbym uniknąć przykrych sytuacji


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.07.2024, 22:51 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 325
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
Tego już nie wiem. Jak pisałem, sam tam nie bywam, znam tylko opinię dwóch osób którzy korzystali z ich usług i byli zadowolenia. Te osoby serwisowały tam 996 i 987.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.07.2024, 22:56 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.05.2020
Posty: 549
Lokalizacja: Bydgoszcz / Poznan
Nr klubowicza: 711
Barti napisał(a):
Tego już nie wiem. Jak pisałem, sam tam nie bywam, znam tylko opinię dwóch osób którzy korzystali z ich usług i byli zadowolenia. Te osoby serwisowały tam 996 i 987.
Barti otwieraj serwis 997 w Łodzi


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk




_________________

981 GT4 Pikachu
971 3.0t
718 2.0 "Spajder"

było: 970 4S; 958T, 958S, 987S, 997 4S.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2024, 6:43 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 325
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
Loras napisał(a):
Barti otwieraj serwis 997 w Łodzi


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Może na emeryturze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2024, 14:45 

Dołączył: 4.07.2024
Posty: 5
Barti napisał(a):
Cześć!
Przy swoim aucie robię prawie wszystko sam, ale kilku znajomych serwisuje Prosiaki w Premium Service na Ptasiej 3 i są zadowoleni.


Gdzie się zaopatrujesz w części?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2024, 20:24 

Dołączył: 4.08.2014
Posty: 1548
W części może cię zaopatrzyć kolega z forum Qbak. Czy to oryginały czy zamienniki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.07.2024, 18:27 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 325
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
Potwierdzam, jeśli nie chcesz tracić czasu na dobieranie części to warto kupować u [mention]Qbak [/mention]. Sam również czasem u niego kupuję.

W zakresie części oryginalnych polecam PC Łódź, mają bardzo w porządku kierownika działu części. Przy większych zakupach można trochę ponegocjować ceny.

Kilka ciekawych pozycji można dostać także na Design911, a także na niemieckim eBayu (szczególnie używanych części).

Uszczelki typowe, a także dorabiane na zamówienie można dostać w „Uszczelce” przy ul. Wróblewskiego 39/41 w Łodzi.

Oprócz tego korzystam ze standardowych źródeł jak sklepy internetowe, czy hurtownie motoryzacyjne (Intercars, Gordon, Hart itp.) przy czym kupuję u nich jako warsztat, a nie osoba prywatna.

Generalnie staram się wyszukiwać części w produkowanych przez producentów, z których korzysta Porsche. Sporo udaje się znaleźć i takie części mają przeważnie zeszlifowane znaczki Porsche, a kosztują 1/3 ceny tego co w PC. Warto sprawdzać, bo nie jest to regułą i np. części Pierburga są często znacznie tańsze w PC niż w hurtowniach.

Niektóre części pasują czasem od innych marek aut i potrafią być niekiedy 10-krotnie tańsze niż gdy nazywa się je, że są do Porsche.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.07.2024, 22:17 

Dołączył: 4.07.2024
Posty: 5
Dzięki bardzo chłopaki za pomoc, spróbuję coś sam podziałać przy aucie a z czym nie dam rady to oddam do Porsche pana bo oni i tak mają listę wszystkich rzeczy do zrobienia w moim 997


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum