Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: wczoraj, 8:54 

Dołączył: wczoraj
Posty: 3
Witam wszystkich.

Dołączyłem do tego forum, aby uzyskać porady dotyczące mojego Porsche 997 3.8 C4S, samochód znajduje się w Londynie i wymaga ponownego wyłożenia cylindrów z powodu typowych problemów. Ponieważ pracuję w UE, znalazłem kilka warsztatów w Polsce, które wydają się wykonywać podobną pracę jak w Wielkiej Brytanii, ale mają lepszą cenę.
Jedną z firm, które lubię, jest „vip cars rykaszewski”, czy któryś z członków ma doświadczenie w przebudowie silnika?

Jestem również otwarty na więcej sugestii, mogę rozważyć dowolne miejsce w Polsce i wolałbym mechanika, który jest używany przez członków i polecany.

Dziękuję! I przepraszam za wszelkie problemy językowe, używam tłumacza online.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: dzisiaj, 7:56 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.11.2020
Posty: 325
Lokalizacja: Łódź
Nr klubowicza: 730
Cześć!
Na Twoim miejscu skorzystałbym z usług https://www.hartech.org/.

Jeśli cena jest kluczowa, to może w Polsce będzie taniej, ale pozostaje transport, który też kosztuje. Możesz próbować pytać w Porschepana, OSA Motors, AutoDusza. Ja z VIP Cars nie miałem styczności.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30 minut temu 

Dołączył: wczoraj
Posty: 3
Barti napisał(a):
Cześć!
Na Twoim miejscu skorzystałbym z usług https://www.hartech.org/.

Jeśli cena jest kluczowa, to może w Polsce będzie taniej, ale pozostaje transport, który też kosztuje. Możesz próbować pytać w Porschepana, OSA Motors, AutoDusza. Ja z VIP Cars nie miałem styczności.


Dziękuję, też się z nimi skontaktuję. Wysłałem e-mail do OSA i Porschepana, ale nie otrzymałem odpowiedzi, więc spróbuję AutoDusza.

Dla mnie lepiej jest zlecić pracę w UE, transport jest tańszy, a także Hartech są bardzo dobrzy, ale myślę, że po wyjęciu silnika będzie trochę dodatkowej pracy, a ceny w Anglii mogą szybko wzrosnąć. Widzę równie dobrą pracę w Polsce. VIP wydaje się dobry, a cena jest uczciwa, ale chciałbym również uzyskać opinie od członków :)

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum