Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 13.10.2024, 19:32 

Dołączył: 9.09.2023
Posty: 8
Szukam i szukam i nic nie potrafię znaleźć. Znalazłem warsztat specjalizujący sie w Porsche w Mikołowie i Bielsku-Białej. Ale w samych Katowicach, w co aż trduno uwierzyć, nic nie widzę. Czy ktoś kojarzy jakiś warsztat "znający się" :) w samych Katowicach?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.10.2024, 19:55 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 869
Jest jeden na tysiącleciu i pracuje tam ktoś kto chyba kiedyś pracował w Auto Dusza ale chyba zajmują się wszystkim nie tylko Porsche. Kiedyś coś tam byłem zrobić ale przez telefon dostałem cenę 150zl a jak przyjechałem na miejsce Porsche to się zrobiło 250 :) Ogólnie też bym posłuchał o alternatywach bo Mikołów niby blisko ale jednak dojechać trzeba i wrócić bez auta też...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.10.2024, 19:57 

Dołączył: 11.12.2011
Posty: 764
Jak coś to zapraszam do Pszczyny do MSLab. Z Kato 15-20min, lub odbior laweta.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 13.10.2024, 20:31 

Dołączył: 9.09.2023
Posty: 8
kilazz napisał(a):
Jest jeden na tysiącleciu i pracuje tam ktoś kto chyba kiedyś pracował w Auto Dusza ale chyba zajmują się wszystkim nie tylko Porsche. Kiedyś coś tam byłem zrobić ale przez telefon dostałem cenę 150zl a jak przyjechałem na miejsce Porsche to się zrobiło 250 :) Ogólnie też bym posłuchał o alternatywach bo Mikołów niby blisko ale jednak dojechać trzeba i wrócić bez auta też...


Jak sądzę masz na myśli ten warsztat: https://autoserwis.katowice.pl/kontakt/ - też na nich trafiłem, ale nie bardzo mnie przekonuje serwis robiący w zasadzie marki popularne i premium tudzież po prostu co przyjedzie. Jakoś bardziej ufam komuś kto się wąsko specjalizuje w konkretnej marce i ją zna/czuje i ma doświadczenie. Inne auta na 3 litery :) serwisuję w konkretnym warsztacie od 3 literek :) i na pytanie czy Porsche też by mogli w razie czego ogarnąć jednoznacznie powiedzieli, że nie znają marki na tyle aby dać gwarancję, że zawsze "dadzą radę". I to jest wg mnie uczciwe postawienie sprawy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum