Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: wczoraj, 15:52 

Dołączył: 2.01.2021
Posty: 4
Witajcie, mam kilka pytań do osób, które mają wiedzę lub miały styczność z powypadkowym porsche 718. Mam uszkodzony delikatnie przód i tył. Uderzenie nie było mocne, ale wystrzeliły poduszki. Mam kilka pytań w związku z tym:

1. Co trzeba wymienić dodatkowo poza przednimi poduszkami i deską? Jak sprawdzić czy jakieś moduły są do wymiany? Czujniki zderzeniowe itp..
2. Jeden pas się zablokował i drugi normalnie się zwija to oznacza, że ten jeden jest sprawny?
3. Rozumiem, że tylna lampa z USA nie pasuje do wersji europejskiej i kierunek w USA miga na czerwono?
4. Czy jakieś części jak np belki pasa były inne w USA i EU? Chcę uniknąć sytuacji, że kupię jakąś część z auta US i nie będzie pasować do EU.

Kilka rzeczy pewnie wymienię sam, kilka zlecę, ale i tak uważam, że warto mieć taką wiedzę. Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: dzisiaj, 10:03 

Dołączył: 21.04.2017
Posty: 92
Na wiele technicznych pytań nie odpowiem, ale co do części EU/USA: sprawdzaj po prostu po numerach w katalogu czy dana część pasuje czy nie, wiele jest też wspólnych z 911.

Mi się bardzo wygodnie korzystało z katalogu elektronicznego na stronie https://www.eurospares.co.uk/, można sobie wygodnie klikać po grupach części zamiast przeglądać gigantycznego pdfa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum