Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 15.11.2021, 23:33 

Dołączył: 10.10.2021
Posty: 54
Samochód za 300tys, a ogłoszenie odwalone na od****dol jak do gruza jakiegoś...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.11.2021, 23:49 

Dołączył: 18.01.2016
Posty: 894
Nr klubowicza: 770
A co jeszcze potrzebne :wink:
Może sprzedający nic więcej nie wie na temat swojego auta :wink: 8)
Było ładne i miało nowe opony, klocki, rachunki z przeglądów technicznych ... no i żona powiedziała TAK :lol: :lol:




_________________

BartekG
Jest 911-996.2 - C2 - manual
Był : Boxster 986 -2,7 manual


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 8:47 

Dołączył: 25.11.2018
Posty: 33
BartekG napisał(a):
A co jeszcze potrzebne :wink:
Może sprzedający nic więcej nie wie na temat swojego auta :wink: 8)
Było ładne i miało nowe opony, klocki, rachunki z przeglądów technicznych ... no i żona powiedziała TAK :lol: :lol:


Lub wcale nie chce sprzedać, a ogłoszenie dodać musiał 8)
Jeśli te tablice 911garage nieprzypadkowe to podejrzewałbym, że jest w dobrym stanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 9:24 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2020
Posty: 770
Nr klubowicza: 667
Z tego co kojarzę to 911garage sprzedaje tą 964 C2




_________________

Panamera ST GTS "Żaba", 718 Boxster


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Online
PostNapisane: 16.11.2021, 10:59 

Dołączył: 29.12.2013
Posty: 846
Lokalizacja: Łomianki
Nr klubowicza: 381
hashiriya napisał(a):
Samochód za 300tys, a ogłoszenie odwalone na od****dol jak do gruza jakiegoś...


Litwo, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

Jakbyś coś dodatkowo do opisu tego auta chciał, to dorzucimy parę zwrotek :)

Jakby były foto z sesji i opis na trzy scrolle, to by było że pudrują trupa. Jak konkret wrzucony to opis na odpie....l :banghead:
A jak chce ktoś poważny kupić pierwszą od kilku miesięcy w PL na rynku ogłoszeniowym C2 w manualu, to wykręca numer i dopytuje o szczegóły. Tak jak zresztą już kilka osób to zrobiło. Auto nie jest konkursowe, bo ma drugi lakier, ale technicznie ogarnięta i zdrowa do jazdy.




_________________

*Porsche 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 12:37 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2020
Posty: 770
Nr klubowicza: 667
Jarecki napisał(a):
hashiriya napisał(a):
Samochód za 300tys, a ogłoszenie odwalone na od****dol jak do gruza jakiegoś...


Litwo, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

Jakbyś coś dodatkowo do opisu tego auta chciał, to dorzucimy parę zwrotek :)

Jakby były foto z sesji i opis na trzy scrolle, to by było że pudrują trupa. Jak konkret wrzucony to opis na odpie....l :banghead:
A jak chce ktoś poważny kupić pierwszą od kilku miesięcy w PL na rynku ogłoszeniowym C2 w manualu, to wykręca numer i dopytuje o szczegóły. Tak jak zresztą już kilka osób to zrobiło. Auto nie jest konkursowe, bo ma drugi lakier, ale technicznie ogarnięta i zdrowa do jazdy.
Ulica wąska wiec ciezko było zrobić inne zdjecia




_________________

Panamera ST GTS "Żaba", 718 Boxster


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 19:07 

Dołączył: 10.10.2021
Posty: 54
Nono, żarciki dokładnie na poziomie tego ogłoszenia.
Bez jaj - sprzedawałem auta o rząd wielkości tańsze, za każdym razem z wieloma zdjęciami wnętrza (u was ani jednego (!), bo to zbliżenie na zegary trudno traktować poważnie), zewnętrza (7 fotek zrobionych byle jak w pełnym słońcu, także generalnie nic się nie da powiedzieć o stanie auta) i opisem po którym dzwonić można było już głównie żeby się umówić na oględziny i zakup (tych trzech zdań na krzyż nawet nie skomentuję).
Jest to tez kwestia szacunku do potencjalnego kupującego i jego czasu, poza tym nigdy nie zrozumiem co to za problem napisać nieco więcej i zrobić pare zdjęć więcej. Tak bardzo lubicie powtarzać rzeczy, które mogłyby być w treści, przez telefon kolejnym dzwoniącym? Kariera w callcenter was najwyraźniej ominęła, ale gwarantuje, ze jest wiele osób które nie lubią dzwonić i wyciągać z gardła informacji jasniepanu sprzedającemu.
No ale wiadomo, 964, zawsze się znajdzie jakiś napaleniec, to po co poświecić te 30 minut na porządne ogłoszenie, jak można jak typowy mireczek handlarz dać nieśmiertelne "więcej info przez tel".


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 19:34 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1537
hashiriya napisał(a):
Nono, żarciki dokładnie na poziomie tego ogłoszenia.
Bez jaj - sprzedawałem auta o rząd wielkości tańsze, za każdym razem z wieloma zdjęciami wnętrza (u was ani jednego (!), bo to zbliżenie na zegary trudno traktować poważnie), zewnętrza (7 fotek zrobionych byle jak w pełnym słońcu, także generalnie nic się nie da powiedzieć o stanie auta) i opisem po którym dzwonić można było już głównie żeby się umówić na oględziny i zakup (tych trzech zdań na krzyż nawet nie skomentuję).
Jest to tez kwestia szacunku do potencjalnego kupującego i jego czasu, poza tym nigdy nie zrozumiem co to za problem napisać nieco więcej i zrobić pare zdjęć więcej. Tak bardzo lubicie powtarzać rzeczy, które mogłyby być w treści, przez telefon kolejnym dzwoniącym? Kariera w callcenter was najwyraźniej ominęła, ale gwarantuje, ze jest wiele osób które nie lubią dzwonić i wyciągać z gardła informacji jasniepanu sprzedającemu.
No ale wiadomo, 964, zawsze się znajdzie jakiś napaleniec, to po co poświecić te 30 minut na porządne ogłoszenie, jak można jak typowy mireczek handlarz dać nieśmiertelne "więcej info przez tel".


Raczej Mireczki robią dobre zdjęcia i cudowne opisy.Świadomy klient sam się znajdzie.
A klientów piszących meile przez otomoto od razu blokować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 19:42 

Dołączył: 10.10.2021
Posty: 54
Polecam sobie zobaczyć jak wyglądają ogłoszenia w serwisach, gdzie obie strony traktują się poważnie, np www.carsandbids.com i przestać bredzić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Online
PostNapisane: 16.11.2021, 20:35 

Dołączył: 29.12.2013
Posty: 846
Lokalizacja: Łomianki
Nr klubowicza: 381
hashiriya napisał(a):
Nono, żarciki dokładnie na poziomie tego ogłoszenia.
Bez jaj - sprzedawałem auta o rząd wielkości tańsze, za każdym razem z wieloma zdjęciami wnętrza (u was ani jednego (!), bo to zbliżenie na zegary trudno traktować poważnie), zewnętrza (7 fotek zrobionych byle jak w pełnym słońcu, także generalnie nic się nie da powiedzieć o stanie auta) i opisem po którym dzwonić można było już głównie żeby się umówić na oględziny i zakup (tych trzech zdań na krzyż nawet nie skomentuję).
Jest to tez kwestia szacunku do potencjalnego kupującego i jego czasu, poza tym nigdy nie zrozumiem co to za problem napisać nieco więcej i zrobić pare zdjęć więcej. Tak bardzo lubicie powtarzać rzeczy, które mogłyby być w treści, przez telefon kolejnym dzwoniącym? Kariera w callcenter was najwyraźniej ominęła, ale gwarantuje, ze jest wiele osób które nie lubią dzwonić i wyciągać z gardła informacji jasniepanu sprzedającemu.
No ale wiadomo, 964, zawsze się znajdzie jakiś napaleniec, to po co poświecić te 30 minut na porządne ogłoszenie, jak można jak typowy mireczek handlarz dać nieśmiertelne "więcej info przez tel".


Jako starszy kolega stażem na tym forum, polecam mniej protekcjonalizmu w wypowiedziach. Po miesiącu bycia na forum, bądź co bądź elitarnej marki to więcej kultury by się przydało w wypowiedziach. Ogólnie kultura na codzień to bardzo ważna sprawa - więc również polecam 👍🏽👍🏽

@Badman13 - przepraszam za offtop na Twoim wątku. Jakbyś chciał to mam jeszcze C2 tip w białym kolorze.




_________________

*Porsche 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 20:48 

Dołączył: 10.10.2021
Posty: 54
Spodziewałem się podobnego komentarza, skoro merytorycznych argumentów nie ma żadnych.
Widać, że rzadko tu zagłada ktoś nowy, bo poziom klepania się po pleckach, a czasem pobłażania rożnym dziwnym akcjom między "klubowiczami", jest niespotykany nigdzie indziej chyba. A myślałem, że Alfaholicy to dziwne forum :lol:
Ewidentnie przyda wam się trochę krytyki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 21:27 
Avatar użytkownika

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 1562
Nr klubowicza: 582
Wam się pisze z dużej litery, ale to kwestia kultury właśnie, jak to Jarecki trafnie zauważył…




_________________

www.classic911.pl
www.pasjaporsche.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 21:32 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2020
Posty: 770
Nr klubowicza: 667
hashiriya napisał(a):
Spodziewałem się podobnego komentarza, skoro merytorycznych argumentów nie ma żadnych.
Widać, że rzadko tu zagłada ktoś nowy, bo poziom klepania się po pleckach, a czasem pobłażania rożnym dziwnym akcjom między "klubowiczami", jest niespotykany nigdzie indziej chyba. A myślałem, że Alfaholicy to dziwne forum :lol:
Ewidentnie przyda wam się trochę krytyki.
Nie ma co się denerwować. Nie wiem o jakim klepaniu po plecach mówisz? To ogłoszenie nie pojawiło się na forum tylko na otomoto, wiec nie wiem co maja do tego klubowicze. Każdy może wystawić ogłoszenie jakie chce i nie musi się tłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej zrobił. Może byc ze zdjęciem, bez zdjęcia, z opisem lub bez. Możemy sobie pożartować, pośmiać się ale nie ma co pouczać innych. Wszyscy jesteśmy dorośli.




_________________

Panamera ST GTS "Żaba", 718 Boxster


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 21:48 
Avatar użytkownika

Dołączył: 28.05.2020
Posty: 483
Lokalizacja: Bydgoszcz / Poznan
Nr klubowicza: 711
Seb napisał(a):
hashiriya napisał(a):
Spodziewałem się podobnego komentarza, skoro merytorycznych argumentów nie ma żadnych.
Widać, że rzadko tu zagłada ktoś nowy, bo poziom klepania się po pleckach, a czasem pobłażania rożnym dziwnym akcjom między "klubowiczami", jest niespotykany nigdzie indziej chyba. A myślałem, że Alfaholicy to dziwne forum :lol:
Ewidentnie przyda wam się trochę krytyki.
Nie ma co się denerwować. Nie wiem o jakim klepaniu po plecach mówisz? To ogłoszenie nie pojawiło się na forum tylko na otomoto, wiec nie wiem co maja do tego klubowicze. Każdy może wystawić ogłoszenie jakie chce i nie musi się tłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej zrobił. Może byc ze zdjęciem, bez zdjęcia, z opisem lub bez. Możemy sobie pożartować, pośmiać się ale nie ma co pouczać innych. Wszyscy jesteśmy dorośli.
Tego użytkownika czytam już od jakiegos czasu i mam wrażenie ze to jakieś fake konto (stworzone jak widzę 10.10.21 z ilością postów 30 ) i jest tutaj tylko po to aby żerować na negatywnych emocjach klubowiczów. Ignorowalbym wypowiedzi tego użytkownika.

W wypowiedziach widzę duża niechęć do PCP, może czas po prostu odejść z tego forum i sie nie męczyć z tymi poklepywaczami po pleckach ?




_________________

981 GT4 Pikachu
997.1 4S Cabrio
958.2 Turbo
971 Pan Amur bieda edition,
718 2.0 "Spajder"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 22:21 

Dołączył: 10.10.2021
Posty: 54
Odniosłem się do konkretnego ogłoszenia, które obiektywnie jest bardzo marnej jakości. Zaczęły się jakieś dziwne żarciki, czepianie że mam konto od niedawna - a to ma jakis wpływ na ocenę tego ogłoszenia, bo nie rozumiem?
Przeglądałem tu sobie różne tematy, w jednym gościa, który zapytał o możliwość zmiany paru opcji w aucie via obd2, zjechaliscie ze jak jest za biedny żeby jechać do serwisu, to żeby zmienił markę... za pytanie w obecnych czasach i technologii zupełnie normalne.
Tacy jesteście elitarni i kulturalni właśnie.
Mam nadzieję ze to, co można w kilkanaście minut czytania (dość przypadkowych) tematów, znaleźć w odpowiedziach dużo starszych stażem członków, to nie jest wyznacznik tego jak wyglada społeczność fanów Porsche w Polsce, bo wyglada to dość kiepsko.

PS: próg wejścia w "elitarną markę" obecnie, mimo wystrzelonych w kosmos cen aut nowych i używanych, leży poniżej 20tys pln (patrząc tylko na otomoto). To jest poziom cenowy BMW E90, także może warto zejść na ziemię i trochę jednak ten dziwny snobizm przystopować.

PS2: niby dorośli, a delikatni jak małe dzieci


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 23:17 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
To może nie męcz się dłużej, znajdź forum BMW E90 i już?




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.11.2021, 23:50 

Dołączył: 10.10.2021
Posty: 54
Trochę wstyd, żeby ktoś z dumnym tytułem "Członek Zarządu PCP" pisał odpowiedzi na takim poziomie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.11.2021, 8:07 
Avatar użytkownika

Dołączył: 30.03.2012
Posty: 2245
Lokalizacja: Warszawa-Sękocin
Nr klubowicza: 330
hashiriya napisał(a):
Trochę wstyd, żeby ktoś z dumnym tytułem "Członek Zarządu PCP" pisał odpowiedzi na takim poziomie...
hashiriya wykup i zaaplikuj :) Obrazek
Wiem, wiem poziom przedszkola, ale nie mogłem się powstrzymać.




_________________

PORSCHOHOLIK 997 TURBO MACADAMIA
oponygumis@wp.pl
tel.+48-602-620-510
Tomek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 17.11.2021, 8:57 

Dołączył: 10.10.2021
Posty: 54
To raczej wam by sie przydało, a wycieczki osobiste zamiast jakichś argumentów tylko to potwierdzają.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Online
PostNapisane: 17.11.2021, 11:17 

Dołączył: 29.12.2013
Posty: 846
Lokalizacja: Łomianki
Nr klubowicza: 381
hashiriya napisał(a):
To raczej wam by sie przydało, a wycieczki osobiste zamiast jakichś argumentów tylko to potwierdzają.


Bardzo konsekwentnie i bez refleksji budujesz swój wizerunek. Jak Ci pięć osób mówi, żebyś usiadł bo jesteś pijany to naprawdę jesteś pijany. I nie wsiadaj juz za kierownicę :idea:




_________________

*Porsche 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum