Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 27.10.2008, 17:12 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
Ostatnio wyciagnalem plastikowe zaslepki zza drzwi ( jak otworzycie drzwi to widac wloty powietrza z bocznego grzbietu drzwi do tylnej czesci nadwozia part nr 477 819 175) i w glebi niestety pojawily sie delikatne slady rdzy(?).
Stad moje troska i generalne pytanie czy polecacie jakies smary, silikony, preparaty do zabezpieczen naszych aut przed zima? wiem ze najlepiej nie jezdzic ale jezeli juz decydujemy sie na kolejna zime na drogach w miescie to co byscie polecali?

pytam zarowno o podwozie i nadwozie, oraz jezeli to wieksza robota to ewentualnie warsztaty ktore by sie tym zajmowaly.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.10.2008, 18:41 

Dołączył: 11.06.2007
Posty: 352
- do profili zamknietych polecam bezbarwny wosk firmy Dinitrol
- do podwozia godny polecenia jest preparat do podwozi firmy Boll w puszce na pedzel
- po usunieciu mocniej zalegajacej rdzy(grubej warstwy) polecam posmarowac to miejsce preparatem Brunox lub Cortanin

Jesli juz masz rdze np. w podluznicach to dobrze by bylo zalac je Cortaninem...pojezdzic skrecajac non stop tak aby preparat obmyl wszystkie szczeliny i miejsca w profilu zamknietym...przeczekac ze 2tyg.az wyschnie i wtedy posmarowac woskiem bezbarwnym ze specjalna koncowka do profili zamknietych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.10.2008, 18:33 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
dzieki Przemku,

A zna ktos w okolicach warszawy magikow od tego typu zabezpieczen gdybym chcial oddac maszyne w odpowiednie rece?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum