Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 24.05.2023, 0:04 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Jestem 3 właścicielem (2 w kraju) auto od momentu produkcji w Niemczech było tam 2 lata po czym reszta w kraju, mam całą historie auta.
rocznik 2004 przebieg ok 125 k cały czas w eksploatacji, w pakiecie windshot oraz hardtop kolor Atlas Greay Metalic siedzenia sport, zestaw głośnomówiący ori
W mojej historii wymieniłem lub naprawiłem praktycznie wszystkie bolączki modelu, prace były robione u Rafała Duszy i 911Cars w Poznaniu.
Auto nie wymaga żadnych wkładów finansowych.
Obecnie ma założone oryginalne felgi ale mam też te co na zdjęciu były w opcji katalogowej(jedne i drugie mają puste ramiona)
Jeszcze nigdzie po za forum go nie ogłaszałem.
Cena jaka mnie interesuje to 275 tys zł lub przeliczone na Euro
Jesteś zainteresowany dzwoń 6*0*1*7*0*4*7*0*7


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2023, 16:12 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3072
996-turbo-cabrio-kupie-t27456.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2023, 20:45 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
porscheee napisał(a):
http://porscheclub.pl/forum/996-turbo-cabrio-kupie-t27456.html

Nieaktualne już kupił




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2023, 12:24 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3072
Darek , śledzę rynek systematycznie od lat w eu TT , aktualnie najtańsze 996tt cabrio w sieci , w tym przypadku mobile.de jest za 59.000 euro , sugeruje oglos za 58.900 euro żeby być pozycjonowanym na nr1 i gwarantuje Ci ze auto sprzeda się na pniu zwłaszcza przed wakacjami . Ta cena tak naprawdę jest bliska twojej a śmiem twierdzić ze w pl będziesz ogłaszał rok i nie będzie odzewu - szkoda czasu , nie ma rynku u nas teraz na te roczniki w tej cenie . Polska nie dojrzała niestety do takich cen za 996 obojętnie jakie ono nie jest .
Oczywiście to tylko moja osobista sugestia w celu pomocy nie odbierz tego zle . Powodzenia w realizacji dalszych planów .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2023, 22:30 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
spoko nie odbieram tego źle, ale czy ten najtańszy jest w takim stanie jak mój - beznakładowy i czy bezwypadkowy? tak pytam bo chyba ci co nie mają pewnego auta chcą wygrać niską ceną. A z Matą oglądaliśmy najtańsze 996TT i była w każdym miejscu tragedia.
A i zostawiłem coś na utargowanie a czy sprowadzając z DE nie naliczana jest akcyza i VAT? na razie nie mam noża na gardle ze sprzedażą :)




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.05.2023, 10:28 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3072
nie mam pojęcia jaki jest nie znam auta itd , chodziło tylko o ewentualnie szybka sprzedaż i jest to wtedy jakieś rozwiązanie , bo jak pisałem w pl nie czuje tego ... z cabrio dodatkowo jest ten problem ze widełki czasowe na sprzedaż są bardzo wąskie vs coupe , teraz dobry moment ale jak nie zejdzie do września to będzie słabo . W każdym razie jakbym słyszał ze ktoś rozpatruje dam znać :!:
PS. Sprowadzając z eu jest tylko akcyza , vat nie . Ale klienci tego nie uwzględniają bo chodzi o realna wartość na rynku , wycenę ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.05.2023, 23:33 

Dołączył: 12.10.2018
Posty: 49
Kilka tygodni temu na ebay UK na ,sprzedaz bylo LHD(left hand drive) 2004 996 Turbo ze skrzynia manualna za 35k£. Ogloszenie bylo aktywne przez okolo 2 tygoni.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.05.2023, 10:32 

Dołączył: 27.05.2009
Posty: 845
Daro napisał(a):
A z Matą oglądaliśmy najtańsze 996TT i była w każdym miejscu tragedia.



Najntansze jest moje ale go nie oglądaliście :) Chyba że mowa o granatowym cabrio z dziwna konfiguracja środka bo on chyba jest drugi cenowo..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.05.2023, 11:08 

Dołączył: 11.11.2011
Posty: 324
Znam auto :) To jest bardzo dobra oferta , przecież najważniejszy jest stan techniczny i historia - cena zawsze jest wtórna , a tu macie bardzo dobry samochód za dobrą cenę i jeszcze od rzetelnego sprzedawcy .
Gdybym chciał cabrio byłoby to pierwsze które bym rozważał …. Moje trzy grosze…. Darku pozdrawiam BTW.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.05.2023, 11:36 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3072
ZrozzeMassa napisał(a):
Kilka tygodni temu na ebay UK na ,sprzedaz bylo LHD(left hand drive) 2004 996 Turbo ze skrzynia manualna za 35k£. Ogloszenie bylo aktywne przez okolo 2 tygoni.

Uk jak wiadomo nie jest już w uni wiec nie am sensu porównywać ofert to tak jakbyś z USA czy Szwajcarii musiał opłacić , poza tym ceny z uk nie są rzetelna baza do realnej wyceny auta bo tam ruch z innej strony i takie auta lhd są poprostu tańsze bo nie ma komu ich sprzedać , pomijam klimat w jakim był użytkowany . Nie chodziło o znalezienie najtańszego cabrio na świecie tylko o poradę koledze jak dobrze i sprawnie sprzedać auto będące w pl z takiego segmentu rocznika i polki cenowej .
Widać ze jesteś mocno świeży w temacie i zapewniam ze auto które przedstawiłeś to był złom a nie okazja bo okazji nie ma .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.05.2023, 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
Nie wiem jak Porsche, ale swojego czasu każde E46 M3 jakie widziałem z UK nadawało się tylko na części. Skorodowane szroty. Nie rozumiem takich porównań.




_________________

991.1 GT3
958 3.0 diesel


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.05.2023, 22:44 

Dołączył: 12.10.2018
Posty: 49
porscheee napisał(a):
ZrozzeMassa napisał(a):
Kilka tygodni temu na ebay UK na ,sprzedaz bylo LHD(left hand drive) 2004 996 Turbo ze skrzynia manualna za 35k£. Ogloszenie bylo aktywne przez okolo 2 tygoni.

Uk jak wiadomo nie jest już w uni wiec nie am sensu porównywać ofert to tak jakbyś z USA czy Szwajcarii musiał opłacić , poza tym ceny z uk nie są rzetelna baza do realnej wyceny auta bo tam ruch z innej strony i takie auta lhd są poprostu tańsze bo nie ma komu ich sprzedać , pomijam klimat w jakim był użytkowany . Nie chodziło o znalezienie najtańszego cabrio na świecie tylko o poradę koledze jak dobrze i sprawnie sprzedać auto będące w pl z takiego segmentu rocznika i polki cenowej .
Widać ze jesteś mocno świeży w temacie i zapewniam ze auto które przedstawiłeś to był złom a nie okazja bo okazji nie ma .

Okazji jest pelno poprostu sieldzisz tylko rynek EU. Nawet nie masz pojecia ilu Polakow sprowadza auta LHD na mienie przesiedlencze z UK. W UK jest bardzo dużo aut LHD które są użytkowane. Ubezpieczenie takiego auta kosztuje tyle samo co RHD. Ale spoko Porscheee wyluzuj, ja wiem ze ty wszystko najlepiej wiesz... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2023, 1:14 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
niższa cena




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.08.2023, 22:25 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Rynek jak widać nasycił się tymi modelami bo tylko telefon o cenę bez oglądania historii itd szok ludzie chcą kupować tylko do remontu, jak widać nawet legendarny niezniszczalny silnik nie pomaga już przy tym modelu.
A tu też przykład jak inni pytają się o inwestycje w Porsche , musi być zacna historia auta( po znanym człowieku) ew wersja mega rzadka.
Zakup, serwisowanie oraz inflacja nie pokryją pieniędzy, które się na niego wydało i utrzymywało czyli finansowa słabo za to chociaż emocjonalnie z frajdy jazdy daje nieoceniony bous.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.08.2023, 6:32 

Dołączył: 28.10.2017
Posty: 80
Bo to turbo cabrio.Ni pies ni wydra.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.08.2023, 11:36 

Dołączył: 11.05.2014
Posty: 1930
Zapewne liczba chętnych jest zbiorem zamkniętym zapłacić dość abstrakcyjne pieniądze jak za 20 letnie auto które w sumie nie jest ani zabytkiem a niedługo nie wjedzie w strefę czystego transportu do Warszawy czy Krakowa..


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.08.2023, 14:31 

Dołączył: 21.02.2015
Posty: 99
Turbo każde fajne ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.08.2023, 17:22 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.11.2017
Posty: 252
Nr klubowicza: 692
Dla mnie Turbo / TurboS w cabrio to najbardziej uniwersalna 911. Jakbym mógł mieć tylko jedno Porsche to byłaby to turbina w cabrio. Nadaje się w Alpy, na torze też da radę te dwa, trzy razy w roku, chyba że chce się walczyć z Zibim o ułamki sekundy, a i zimą można spokojnie pojeździć. Auto uniwersalne w każdym calu.




_________________

718 Spyder '22
991 Carrera S MRE '14
987 Boxster S '05
Macan kosiarka '18


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 21.08.2023, 21:33 

Dołączył: 25.03.2019
Posty: 288
Zott1 napisał(a):
Bo to turbo cabrio.Ni pies ni wydra.
Taaaaa , a ciut z innej beczki a Ty kupiłeś sobie sobie jakąś 911?
Jakieś takie prawdziwe turbo 911 może np może z generacji 964 ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 21.08.2023, 21:34 

Dołączył: 25.03.2019
Posty: 288
JMK01 napisał(a):
Dla mnie Turbo / TurboS w cabrio to najbardziej uniwersalna 911. Jakbym mógł mieć tylko jedno Porsche to byłaby to turbina w cabrio. Nadaje się w Alpy, na torze też da radę te dwa, trzy razy w roku, chyba że chce się walczyć z Zibim o ułamki sekundy, a i zimą można spokojnie pojeździć. Auto uniwersalne w każdym calu.
Napisane w punkt.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum