Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 7.06.2018, 16:58 

Dołączył: 21.01.2018
Posty: 127
Ee.. Fajne :D,
a tak pomyślałem, że jak tak to teraz za 80tys stoi replika (moim zdaniem super) Ferrari Dino, nie mam zamiaru zdradzać Prosiaczka ale to też musi byc super jadac czyms takim, choc oryginal to juz w ogole.. Ciekawe jakby tak Prosiaczka z lat 60' ucapic😂😂😂.. Coz kupil by wies lecz kaska gdzies😂😂😂


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.09.2019, 8:12 

Dołączył: 8.09.2019
Posty: 22
Miałem podobnie jak przez 7 lat jeździłem Evo 8 - część "kierowców" dostawała nagle sraczki :mrgreen: Ale jak tu jeden kolega wyżej napisał starałem się budować pozytywne reakcje i kulturalnie puszczałem pieszych itd. Na ulicy nie straszyłem ludzi i bardzo rzadko wyprzedzałem z gazem w podłodze żeby nie straszyć ludzi hałasem lub wystrzałem z katapulty zza pleców. Spod świateł to nie wiem czy ze 2x w życiu się ścigałem, jeśli już to raczej ludzie prosili przez okno żebym depnął na starcie żeby mogli posłuchać wydechu :mrgreen: Wiele razy odpuszczałem na ulicy żeby nie mieć kogoś na sumieniu bo wpadnie taki kretyn za mną w zakręt i wyląduje na drzewie... W sportowych autach jest przepaść jeśli chodzi o trzymanie się na drodze i ludzie nie mają pojęcia jak mocno można nagiąć prawa fizyki.

Co do ścigania się to oczywiście polecam tory i eventy, dużo tego się dzieje, jest coraz więcej torów i np. po pół dnia spędzonym w Wyrazowie w zimie jechałem do domu 80-90 km/h jak jakiś emeryt :D człowiek się wyszalał i zmęczył to odechciewało się szybko jechać ;)

Najlepsze zabawy były w zimie, np. jadąc z B-B na Przegibek póki było czarno to Bety mogły lub próbowały się utrzymać za mną, jak tylko zaczynał się śnieg to znikało wszystko co wcześniej było w lusterku :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.01.2020, 23:24 

Dołączył: 8.04.2019
Posty: 267
Odświeżę wątek.
Jestem właścicielem 996 od maja 2019.
Na codzień obecnie jeżdżę astrą 2018 w kombi, więc absolutnie zwykłym autem
W 2017 roku kupiłem Mercedesa w140 S500. Wcześniej najbardziej fikuśnym autem jakie miałem to Alfa Romeo Spider.

Najlepiej ludzie reagowali na Alfę... Machali do mnie na przejściu dla pieszych... Niejednokrotnie! Sąsiedzi zagadywali... Był szał
Jak kupiłem w140 to gdziekolwiek się nie pojawię, sklep, warsztat, zwykły parking, zawsze się ktoś znajdzie kto albo podziwia V8 albo wspomina że X lat temu takim jeździł. W140 bardzo pomaga poznawać nowych ludzi.
No i 911 tu jest fenomen...
Sąsiedzi pytali się wprost ile ja mam tych samochodów?
Na ulicach... Często się zdarza że jak mnie typ zauważy w lusterku to szybko zjeżdża na pobocze?! Nawet jak jadę bardzo wolno.
No i co mnie najbardziej szokuje... Nikt mi nie macha i nikt nieznajomy do mnie nie podchodzi. Nikt nie zaczepia.

Co do mojego stylu jazdy... W 911 jeżdżę wolno, ale nigdy nie hamuje przed zakrętami Na naszych drogach jest tyle ograniczeń że tylko na zakrętach i rondach można poczuć czym naprawdę się jedzie... 50 km/h na rondzie też jest miło a nikt za to nie da mandatu...

Na koniec astra... Też ma swój urok :) tak jak moje pozostałe auta jest czarna... Za to ma magiczna moc... Jest niczym czapka niewidka . W pracy nie zauważają kiedy się zjawiłem... Na drodze również nikt nie zwraca uwagi. Mógłbym napaść na bank, lub okraść jubilera i nikt by nie potrafił powiedzieć czym odjechałem


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2020, 3:01 

Dołączył: 30.03.2018
Posty: 164
Lisek1979 napisał(a):
Odświeżę wątek.
Jestem właścicielem 996 od maja 2019.

No i co mnie najbardziej szokuje... Nikt mi nie macha i nikt nieznajomy do mnie nie podchodzi. Nikt nie zaczepia.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Myślę ze to kwestia koloru, czarna 911 ma to do siebie, ze potrafi przejechać niezauważona. Przy żółtym co chwile ktoś macha, uśmiecha się, zagaduje etc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2020, 11:10 

Dołączył: 8.04.2019
Posty: 267
Chyba masz rację... Chociaż wszystkie auta o których pisałem były czarne.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2020, 11:51 

Dołączył: 26.09.2015
Posty: 543
Słuchajcie, kolor to podstawa jak mówimy o wyróżnianiu się.

w 2018 miałem przez kilka miesięcy kolejne audi TT, tym razem 1 generację, czyli auto wiekowe konstrukcyjnie, ale była to wersja 3.2 w pięknej czerwieni...to było niesamowite jak to auto zwracało uwagę


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2020, 12:36 

Dołączył: 18.07.2018
Posty: 840
hubi_pl napisał(a):
Słuchajcie, kolor to podstawa ...


... + koło + gleba 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2020, 12:50 

Dołączył: 20.06.2012
Posty: 345
Mikołaj napisał(a):
hubi_pl napisał(a):
Słuchajcie, kolor to podstawa ...


... + koło + gleba 8)

otototo :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2020, 13:44 

Dołączył: 30.03.2018
Posty: 164
Mikołaj napisał(a):
hubi_pl napisał(a):
Słuchajcie, kolor to podstawa ...


... + koło + gleba 8)


+ skrzydlo :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2020, 14:56 

Dołączył: 8.09.2019
Posty: 22
Lisek1979 napisał(a):
Co do mojego stylu jazdy... W 911 jeżdżę wolno, ale nigdy nie hamuje przed zakrętami Na naszych drogach jest tyle ograniczeń że tylko na zakrętach i rondach można poczuć czym naprawdę się jedzie... 50 km/h na rondzie też jest miło a nikt za to nie da mandatu...


Też tak miałem z Evo, nie przeginałem ale na zakrętach przez Salmopol 90-100 km/h robiło wrażenie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.01.2020, 10:48 

Dołączył: 1.07.2016
Posty: 228
Dlaczego tylko porsche........:)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 28.01.2020, 18:32 

Dołączył: 14.01.2019
Posty: 21
hubi_pl napisał(a):
Słuchajcie, kolor to podstawa jak mówimy o wyróżnianiu się.

w 2018 miałem przez kilka miesięcy kolejne audi TT, tym razem 1 generację, czyli auto wiekowe konstrukcyjnie, ale była to wersja 3.2 w pięknej czerwieni...to było niesamowite jak to auto zwracało uwagę


Nie kupiłeś tego TT przypadkiem z Kielc? Kilka razy widziałem taka sama na blachach TK ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 28.01.2020, 20:10 

Dołączył: 26.09.2015
Posty: 543
asmo napisał(a):
hubi_pl napisał(a):
Słuchajcie, kolor to podstawa jak mówimy o wyróżnianiu się.

w 2018 miałem przez kilka miesięcy kolejne audi TT, tym razem 1 generację, czyli auto wiekowe konstrukcyjnie, ale była to wersja 3.2 w pięknej czerwieni...to było niesamowite jak to auto zwracało uwagę


Nie kupiłeś tego TT przypadkiem z Kielc? Kilka razy widziałem taka sama na blachach TK ;)


Nie nie. Ta z Kielc to było padło w gazie, ciagle wracała na ogłoszenia opisywana jako jedyna taka itd

Moja TT od wielu lat stacjonowała w Warszawie, a teraz w słońcu Marsylii ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum