Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 20:29 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
wiesz.. są też wyścigi na traktory... a jeśli jakiś traktor wygrał nie znaczy że jest autem sportowym :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 20:47 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 287
Lokalizacja: Baranow
Nr klubowicza: 108
Igor napisał(a):
wiesz.. są też wyścigi na traktory... a jeśli jakiś traktor wygrał nie znaczy że jest autem sportowym :P


IGOR !!! :evil:
Ja jeszcze sie nie spotkalem z wyscigiem traktorów. I prosze nie porownuj traktora do Cayenna. A jezeli chodzi o sport to rajdy terenowe sa pelnoprawnymi zmaganiami sportowymi do ktorych mozna zaliczyc transsyberie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 21:01 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
wiem wiem, Damian - żartuję sobie tylko... po prostu mów co chcesz - dla mnie Porsche będzie zawsze znaczyć sport, a Cayenne SUV ;) ale może jestem po prostu ograniczony / staroświecki (choć jeszcze młody), a może się po prostu nie znam...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 21:23 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
chlopaki, każde porsche jest extra. żadnych kompleksów. dla przypomnienia reklamka :-), która bardzo lubię:

http://pl.youtube.com/watch?v=nzYEYWOJBbM

i nie ma co gadać :-) - tylko oderwać oczy od ekranu i jak ten starszy Pan stwierdzić 'idę pojeździć'... :-). miłych wrażeń !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 22:15 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 287
Lokalizacja: Baranow
Nr klubowicza: 108
Swietnie powiedziane Jacku :-)
Igor ja nie tweirdze ze Cayenne jest sportowym samochodem ale to ze jest to bardzo dobry wyrob za ktory Porsche nie ma co sie wstydzic. Moim zdaniem model po face miazdzy konkurencje. I powinnismy byc dumni z tego ze Porsche w innych klasach rowniez przoduje. A jak juz wiadomo taki model Porsche musialo wprowadzic po to aby marka przetrwala. Po to zebysmy mogli dalej podziwiac te piekne sportowe samochody. A tymbardziej teraz kiedy ciagle sie slyczy o normach spalin itp. Dzieki temu w takich modelach jak Panamera i Cayenne Porsche bedzie moglo poradzic sobie z tymi wszystkimi normami wprowadzajac silniki hybrydowe. Chyba nikt by nie chcial jezdzic 911 z silnikiem elektrycznym :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 22:15 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
Jacku - spokojnie :) my tutaj z odpowiednim zdrowym dystansem...
KZO! - no i wyszła prawda... mam kompleksy... tego, że ci cholerni projektanci Porsche nie umieścili podłogi niżej pod pedałem gazu... :P
Damian - może i masz rację.. w sumie już wcześniej wspominałem, że nieraz przyglądając się Cayennowi w salonie, marzyłem o tym aucie, a fakty są faktami - zwycięstwo dwóch Cayennów S w Transsyberia 06 jednak potwierdza te sportowe korzenie... hehh... nie podlega faktom, że kupię Cayenne - najpierw jednak GT2... no i .... Panamerę 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 2:31 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 457
http://pl.youtube.com/watch?v=g0y2ZdEGLOg 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 8:52 

Dołączył: 18.05.2007
Posty: 58
http://pl.youtube.com/watch?v=KRbzJ0L1Zn8
a mnie się strasznie ta reklama PORSCHE podoba


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.11.2007, 12:01 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
jak szukalem 928 to ta reklama mi chodzila po glowie :)

http://pl.youtube.com/watch?v=9UkCjNTfWnQ


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.12.2007, 11:34 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Witam,
ktoś posiada informację, kiedy możemy się jej spodziewać?
W przyszłym roku będę sie przymierzał do kupna rodzinnego samochodu, a że uznaję dwie marki, więc będzie to VOLVO XC 70, lub PORSCHE CAYENNE, więc może bym się pokusił trochę poczekać, dozbierać i nabyć właśnie to cudo:)
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.12.2007, 9:51 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 365
Lokalizacja: Konstancin
Nr klubowicza: 111
Filip, nie ma co czekać, życie ucieka... Pokażą w 2009 (tak piszą oficjalnie)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.12.2007, 10:40 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej trochę, ale nie za długo poczekać, bo później się trochę żałuje. Taki wyczekany jest jeszcze ładniejszy, tylko nie wiem czy ceną mnie nie zabiją.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.12.2007, 10:42 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Eh, daj sobie spokoj. Obstawiam ze panamera bedzie cenowo podobna do merca S. Moze nawet drozsza. W koncu to ma byc ta klasa auta...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.12.2007, 10:56 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Wtedy zostanę przy Cayenne, bo miałem przyjemność przejażdzki tym autem i muszę przyznać, że sobie chwalę, tylko te spalanie :shock:
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.01.2008, 0:42 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 457
potwierdzona wiadomośc : Panamera bedzie też dostepna w terminie późniejszym w wersji hybrydowej...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.01.2008, 9:39 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
FILIP napisał(a):
Witam,
ktoś posiada informację, kiedy możemy się jej spodziewać?
W przyszłym roku będę sie przymierzał do kupna rodzinnego samochodu, a że uznaję dwie marki, więc będzie to VOLVO XC 70, lub PORSCHE CAYENNE, więc może bym się pokusił trochę poczekać, dozbierać i nabyć właśnie to cudo:)
Pozdrawiam.


Porsche AG podało oficjalnie kilka dni temu, że Panamera pojawi się w 2009 w sprzedaży. Będzie też wersja hybrydowa (ale ta później)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.01.2008, 12:03 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Więc w tym roku zostaję przy swoim 944 i ucywilizowanym Volvo, a rok szybko mija, ale jak cena będzie wysoka, to następny rok czekania na samochód z rynku wtórnego, a w sumie dwa lata czekania na PORSCHE, to wieki :)
Pozdrawiam 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.01.2008, 13:56 

Dołączył: 11.03.2007
Posty: 1100
KZO! napisał(a):
Na 924 zapytałem czy macie jakies kompleksy i to tyle na ten temat(bo miałem uzasadnione odczucia co do klimatu forum 924.pl).
A swoimi odpowiedziami pokazujesz ze kompleksy posiadasz.

I prosze nie przenoś wątków z 924.pl bo z takich wypowiedzi tworzą sie konflikty.


:angry7: KZo, nie da się tego inaczej nazwać, jak po prostu w taki sposób, że opowiadasz bujdy. Albo poprzyj je przykładami. Czasem już mi się po prostu nie chce prostować Twoich wypowiedzi, ale proszę odstosunkuj się w wypowiedziach od naszej strony, bo wszystkie Twoje nawiązania nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Jedyne zamieszanie było niestety spowodowane Twoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Koledzy z PCP również zdążyli Cię już poznać, więc wszyscy zapewne doskonale wiedzą o czym tu piszę. Powiem Ci szczerze, trochę nieładnie z Twojej strony ciągle oczerniać na siłę stronę, tylko dlatego, że niektórzy Cię na niej nie zaakceptowali. Widocznie nie pasowałeś do charakteru i porządku, jakie tam panują.
I proszę Cię o zajęcie na drugi raz jakiegoś stanowiska i odpowiedź na zadane pytania, jeżeli ktoś Ci je zadaje np.

pilatus napisał(a):
KZO! napisał(a):
Piterson Przykłady to nie forum 924

Możesz łaskawie rozwinąć ten temat?
Najchętniej w osobnym wątku (może być PW w ostateczności) z przykładami i najchętniej jednak z tzw. "kom. [kom = komentarzem /edit ciachu]"?
jacek(pilatus)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum