Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Panamera
PostNapisane: 5.11.2007, 20:33 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 457
http://panamera.gourl.org

nowe fotki :) ...jak lepiej się Wam podoba? ... dla mnie prototyp był agresywniejszy ale ten niczego sobie - ot autko na niedzielne, rodzinne wypady :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.11.2007, 20:45 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
auto będzie się prezentować przepięknie... tylko szkoda że nie prawdziwe Porsche (mam na myśli sport = korzenie firmy)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.11.2007, 21:10 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
stara panamera..


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.11.2007, 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
:lol: :lol:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.11.2007, 21:33 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
auto union...
traktory...
a Porsche - ta marka praktycznie od zawsze była zakorzeniona w sporcie... tak samo 924 - mimo swojego pochodzenia było jednak autem sportowym... taki charakter...
Cayenne, Panamera? cudowne auta! sam stojąc w salonie nieraz marzyłem o weekendowym aucie rodzinnym - Cayenne... duże wygodne, itp itd... ale jednak to nie to - ta marka dużo straciła w moich oczach tym modelem... a Panamera.. no cóż - według mnie ładniejsze od Cayenne... ale tysiąkroć bardziej wolałbym gt2...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.11.2007, 23:18 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
drobna uwaga: z tego co wyczytałem wcześniej w necie w innych miejscach, te zdjęcia przedstawiają Panamerę taką, jaką widzieliby ją twórcy programu Top Gear, a nie Porsche AG...dlatego nie pisalismy o tym w ostatnim Newsletterze ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.11.2007, 23:42 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 457
hmmmm no widziałem już chyba tuzin odmian...zobaczymy czy fachowcy z Top Gear maja racje ;) Jacku


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.11.2007, 12:33 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Ładny,
może kiedyś w dalekiej przyszłości :drive: , bo najpierw 911 :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.11.2007, 13:13 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 380
Panamera, "brzydal" ! :lol:

(ale z Caymanem tez tak mowilem, a jak zobaczylem na zywo to mi sie spodobal, wersja 9ff nawet bardzo :wink: )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 13:19 

Dołączył: 27.03.2007
Posty: 105
Moim zdaniem firma porsche dużo straciła w moich oczach gdy pojawił sie cayenne. Firma która od kilku dziesięciu lat produkuje samochody sportowe jest postrzegana jako marka sportowa wypuszcza na rynek cayenne (SUV). Ferdynand przewraca się w grobie-Co oni zrobili terenówke. Zbyt lapczywi na pieniądze. KOMERCJA!!!!

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 16:43 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 287
Lokalizacja: Baranow
Nr klubowicza: 108
maciej.rybarczyk napisał(a):
Moim zdaniem firma porsche dużo straciła w moich oczach gdy pojawił sie cayenne. Firma która od kilku dziesięciu lat produkuje samochody sportowe jest postrzegana jako marka sportowa wypuszcza na rynek cayenne (SUV). Ferdynand przewraca się w grobie-Co oni zrobili terenówke. Zbyt lapczywi na pieniądze. KOMERCJA!!!!

Pozdrawiam


Gdyby nie zrobili terenowki to byc moze w tym momencie byli by na skraju bankructwa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 18:45 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
KZO! napisał(a):
damiank84 napisał(a):
maciej.rybarczyk napisał(a):
Moim zdaniem firma porsche dużo straciła w moich oczach gdy pojawił sie cayenne. Firma która od kilku dziesięciu lat produkuje samochody sportowe jest postrzegana jako marka sportowa wypuszcza na rynek cayenne (SUV). Ferdynand przewraca się w grobie-Co oni zrobili terenówke. Zbyt lapczywi na pieniądze. KOMERCJA!!!!

Pozdrawiam


Gdyby nie zrobili terenowki to byc moze w tym momencie byli by na skraju bankructwa.

Podzielam zdanie przedmówcy Damiana84
Co do komercji to........
Niemożliwe było utrzymanie produkcj aut sportowych bez posiadania innej alternatywy zarobku.
A cayene powstał z opini klijentów którzy sami narzekali na brak rodzinnego Porsche.(rynek sie zmienia i trzeba jakoś przetrwać chude lata)
Wiec to my sami zdecydowaliśmy ze ten model powstał.
Tak samo powstał model 924 i co.....
Mówią ze to nie porsche A podniusł tą firmę ze skraju bankructwa po nieudanym najbrzydszym modelu VW 914 ... To nigdy nie było porsche A przysporzyło Firmie problemów.
Ale nie dyskutujmy o gustach .
Porsche zawsze pozostnaie marką Exkluzywną
I napewno nie zrezygnuje z legendy 911
.I niezapominajmy ze Porsche zaczynało od Traktorów.
A nie w Sporcie.
Pozdrawiam
:) :D 8)


KZO - cały czas mówisz o kompleksach posiadaczy 924 - powstają one właśnie po takich tekstach jak Twoje ;) w końcu przestanę się udzielać na forum, bo popadne w kompleksy... schowam się w piwnicy i zacznę tłuc głową o ścianę, bo mam niechciane dziecko porsche i vw ;)
a tak szczerze - już mówiłem Ci raz (chyba nawet w tym temacie) - Porsche to sport!! 924 to też sport!! Cayenne to już nie jest sport...
na tym polega różnica obydwu sytuacji...
nieważne z kim współpracują nad budową auta - ważne, że jeśli oni coś tworzą, to jest to zgodne z regułami firmy - ich celem - a ich cel od zawsze był autem sportowym, ekskluzywnym... w ostatnich modelach z tego pierwszego zrezygnowali ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 18:55 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 287
Lokalizacja: Baranow
Nr klubowicza: 108
Cytuj:
KZO - cały czas mówisz o kompleksach posiadaczy 924 - powstają one właśnie po takich tekstach jak Twoje ;) w końcu przestanę się udzielać na forum, bo popadne w kompleksy... schowam się w piwnicy i zacznę tłuc głową o ścianę, bo mam niechciane dziecko porsche i vw ;)
a tak szczerze - już mówiłem Ci raz (chyba nawet w tym temacie) - Porsche to sport!! 924 to też sport!! Cayenne to już nie jest sport...
na tym polega różnica obydwu sytuacji...
nieważne z kim współpracują nad budową auta - ważne, że jeśli oni coś tworzą, to jest to zgodne z regułami firmy - ich celem - a ich cel od zawsze był autem sportowym, ekskluzywnym... w ostatnich modelach z tego pierwszego zrezygnowali ;)


Cayenne to rowniez sport np. Rajd Transsyberia :D Ten samochod ma naprawde duzy potencjal. Widzialem jak radzi sobie w terenie i na torze. To jest naprawde swietny samochod za ktory Porsche nie musi sie wstydzic.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 18:59 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
jednak ma 2 pary drzwi, wyzsze zawieszenie, i ma symbol SUV, a nie Coupe ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.11.2007, 19:03 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 287
Lokalizacja: Baranow
Nr klubowicza: 108
Igor napisał(a):
jednak ma 2 pary drzwi, wyzsze zawieszenie, i ma symbol SUV, a nie Coupe ;)


No i...? :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron