Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 20:07 

Dołączył: 29.09.2020
Posty: 6
Witam, temat prosty i szybki do zamknięcia. Czy jest możliwość, żebym podając na forum numer VIN mojego MACANA S, otrzymał od kogoś pełną listę wyposażenia mojego samochodu. Auto w drodze z USA. Macan S 2017 rok. Po zdjęciach wnętrza obawiam się, że to chyba będzie najbiedniejszy Macan S w Polsce. Dlatego chciałbym mieć czarno na białym co tam Porsche w Nim zamontowało. Podaję numer VIN:WP1AB2A55HLB13486
Będę bardzo wdzięczny za jaką kolwiek pomoc. Oczywiście jeśli to kosztuje to zapłacę.
Pozdrawiam Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 20:21 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.07.2007
Posty: 5053
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Nr klubowicza: 193
Zerknij do PW.
Opcje bez opisów sprawdzisz na stuttcars.com




_________________

924 '83 LM8U - Tor Poznań 2:04,992


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 20:32 

Dołączył: 3.01.2014
Posty: 57
Prod Month: 2016-05-01
Price New: $61,800.00
Exterior: Sapphire Blue Metallic
Interior: Standard Interior in Agate Grey

3FU Panoramic Roof System
3S5 Roof Rails in Black
7UG Navigation Module for Porsche Communication Management (PCM)
CY3 20" RS Spyder Design Wheels
N1 Sapphire Blue Metallic
QJ4 Window Trim in Black (High-Gloss)
VD Standard Interior in Agate Grey


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 22:31 

Dołączył: 4.05.2011
Posty: 644
Obiektywnie rzecz ujmując, to ktoś nie zaszalał zamawiając go. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 22:37 

Dołączył: 29.09.2020
Posty: 6
No to widzę, że wyposażeniowy drut mi się trafił. Mam nadzieję, że doznania z jazdy wynagrodzą tą remizę w środku :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 22:40 

Dołączył: 29.09.2020
Posty: 6
Moja Mazda cx-5 2019 rok z USA jest wyposażona o wiele, o wiele mocniej niż ten Prosiak. Head up, Bose, doświetlanie zakrętów, adaptive full led, grzane fotele, wentylowane fotele i cała masa innych bajerów. Jednym słowem. MASAKRA xD

Prawdopodobnie ktoś bardzo chciał mieć motor 3.0 więc wziął golasa MACANA S, zamiast wypasionego 2.0.

Za 5 lat jak go będę sprzedawał to będzie opis ogłoszenia "Zapraszam tylko u mnie MACAN bez zmieniarki płyt CD. Jedyny w Polsce taki golas".

Bardzo dziękuje za pomoc chłopaki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 22:57 

Dołączył: 3.01.2014
Posty: 57
Szału zdecydowanie nie ma.. Jednak ta lista którą wysłałem, to bardziej dodatkowe opcje, nie masz tam wyszczególnionego wyposażenia podstawowego.
To chyba był dość spontaniczny i - patrząc na zdjęcia - dość odważny zakup ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 22:59 

Dołączył: 6.10.2015
Posty: 20
za piec lat to nikt nie bedzie wiedzial co to zmieniarka CD. juz teraz nikt tego nie uzywa. moze to byl fajny gadzet w 993 z 1995r a nie w Macanie z 2017.

lista wyposazenia dodatkowego nie jest moze imponujaca ale to nie znaczy ze w standardzie nie dostaniesz wezystkiego co potrzebne zeby sie cieszyc takim autem. ja bym nie dramatyzowal i jestem pewien ze bedziesz zadowolony. IMHO porsche nie kupuje sie dla wyposazenia dodatkowego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 23:41 

Dołączył: 29.09.2020
Posty: 6
Hautameki napisał(a):
Szału zdecydowanie nie ma.. Jednak ta lista którą wysłałem, to bardziej dodatkowe opcje, nie masz tam wyszczególnionego wyposażenia podstawowego.
To chyba był dość spontaniczny i - patrząc na zdjęcia - dość odważny zakup ;)


Tzn spontaniczny był w tym sensie, że w ogóle nie planowałem teraz kupować Macana. Odważny może trochę, ale uszkodzenia przemyślane w sensie bezpieczne. Pirotechnika cała . Nie chce tutaj off topicu robić, ale no znam ten typ uszkodzeń. Dla mnie liczył się config zewnętrzny. Cena była okazyjna jak na Macana S natomiast gdyby on był biały, nie wiem czarny czy tam srebrny to nawet bym nie spojrzał na niego jakby mi go za 50 tysięcy dawali. Wiadomo, że to kwestia gustu ale uważam, że te felgi i niebieski kolor to najładniejszy config zewnętrzny Macana. Kierowałem się wyglądem zewnętrznym i tym, że skoro to S to musi być full. Tak to jest jak się przesiada człowiek z Mazdy ma klasę Premium . W Mazdzie jak widzisz felgi 19 cali to już wiesz, że to full
Opcja . Zapomniałem , że w Niemcach wszystko się konfiguruje pod klienta i wersja - wersji nierówna.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 29.09.2020, 23:45 

Dołączył: 29.09.2020
Posty: 6
Nie chce też wyjść na idiotę albo jakiegoś snoba , który nie tknie auta bez grzanych foteli. Po prostu bardziej się zmartwiłem co np. jeśli nie wiem nie podołam finansowo paliwożerności Prosiaka , bo sporo jeżdżę ze skuterami wodnymi bo mam wypożyczalnie i czy ktoś w ogóle się zainteresuje takim golaskiem. Zwyczajne motoryzacyjne rozkminy. Nie czuje póki co w ogóle branży Premium, bo zawsze Mazdy . Stąd moje lekkie obawy. Ale jeśli odebraliście, że dramatyzuję to wybaczcie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.10.2020, 20:29 

Dołączył: 19.04.2019
Posty: 173
Nie wiem czy wiecie ale uderzenie w dupe jest o wiele gorsze od przodu, moim zdaniem konkretnie dostał. Kupiłem już kilka aut bitych że stanów . Warunek był taki że przód i palić miał. Kolor ładny. Powodzenia w naprawie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum