Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 15.05.2015, 15:58 

Dołączył: 25.03.2015
Posty: 113
DK napisał(a):
Nie wiadomo czy lepiej zamknąć forum na tydzień lub dłużej czy stopniowo wdrażać zmiany? jak widać chyba to pierwsze było by bezpieczniejsze.



Gdybyście podali normalnie informację dla ogółu ,że będzie trwać remont i ,że powiedzmy tydzień czy dwa będą problemu to każdy by to przyjął do wiadomości ...

Po za tym czy to takie trudne odpowiedzieć na pytanie ,które zadają forumowicze : Czy obecna widoczna część forum już tak zostanie dla tych "po za klubem" czy wszystko wróci do normy za klinka dni z przed "rewolucji" ???

Jeśli chcecie zamknąć się z całą wiedzą tylko dla wybranych to to napiszcie wprost i ludzie przeniosą się na inne forum bądź stworzą alternatywę i tyle :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.05.2015, 22:55 

Dołączył: 5.10.2007
Posty: 412
Skoro dział humoru jeszcze nie udostępniony, to może tutaj:
"Czy jest tu chociaż jakiś Sufler Admina, który może powiedzieć co się dzieje?"

@ tak mi się jakoś pomyślało i oczywiście nikt nie musi odpowiadać:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.05.2015, 23:16 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1626
Przyznam nie podoba mi się nowe forum. Niby nowoczesne, ale kompletnie nieczytelne. Nic tu nie widać na pierwszy ani nawet na drugi czy trzeci rzut oka…
W dodatku odnoszę wrażenie, że właściwie nie ma tu dla mnie miejsca - zostały jakieś resztki do poczytania (nie jestem klubowiczem).
Trochę szkoda :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.05.2015, 23:29 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2053
Nr klubowicza: 068
witajcie
mam na imię Marcin i jestem sprawcą tych zmian

to oficjalne forum Porsche Club Polska - nie odwrotnie

podczas ostatniego Zarządu Klubu postanowiliśmy dokonać właśnie takich zmian. Większa częśc forum dla Klubowicze
Dobrze, źle - inaczej.
W przeszłości (jestem w klubie od 8 lat płacąc skłądki, organizując imprezy. strony itd) toczyliśmy nieraz takie dyskusje.

Zwykle morał był jeden - do takiego klubu nie chce należeć...
No cóż...




_________________

Marcin
----------------
http://trzymajgaz.pl/about-me/
https://www.facebook.com/TrzymajGaz/
http://aidi.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.05.2015, 23:32 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
rafie napisał(a):
Przyznam nie podoba mi się nowe forum. Niby nowoczesne, ale kompletnie nieczytelne. Nic tu nie widać na pierwszy ani nawet na drugi czy trzeci rzut oka…
W dodatku odnoszę wrażenie, że właściwie nie ma tu dla mnie miejsca - zostały jakieś resztki do poczytania (nie jestem klubowiczem).
Trochę szkoda :(

Istotnie, trochę trzeba się pouczyć....napisałeś jak widać do tej pory ponad 400 postów...pisz dalej....piszmy (piszcie wszyscy) dalej....będzie co czytać, jest miejsce na szerokie forum !
Idea nie jest taką, żeby zamykać forum. Przecież jest ! Ale proszę zrozumieć.....jako, że to forum KLUBU, jest i część dla nas, Klubowiczów. Tak bardzo chcecie wiedzieć o czym piszemy my ze sobą, o czym plotkujemy "w rodzinie"....zapraszamy z Porszakami do rodziny.




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.05.2015, 23:58 

Dołączył: 5.10.2007
Posty: 412
Cześć Marcin,

Potwierdź proszę czy dobrze rozumiem/rozumiemy.
1. To jest ostateczna wersja forum, czyli tylko dwa działy?
2. Inne działy jak : powitalnia, Kupie sprzedam, Humor i inne będą dostępne tylko dla tych których stać wydać 300 zł rocznie?
3. czy zarząd brał pod uwagę rozbudowę opcji członkostwa w PCP, np:
a) pełny dostęp PREMIUM (wszystkie działy + imprezy + zniżki), koszt 300 zł za rok.
b) dostęp ADVANCED (np. użytkownicy którzy są na forum 3, 5 lub 8 lat, czynnie i pozytywnie wnoszą wartość dodaną do forum) - cena około 30 zł za rok
c) dostęp BASIC (możliwość wglądu i edycji tylko dwóch działów)- free
d) dostęp GUEST (brak możliwości edycji , tylko podgląd dwóch działów) - free
4. Co zarząd myśli o punktacji np. pomógł/gwiazka tak jak na innych podobnych forach? I w związku z tym dla najbardziej wytrwałych rozbudowany dostęp do innych działów?

Bardzo będziemy wdzięczni za potwierdzenie.
W imieniu około 1000 użytkowników na forum PCP nie będących członkami honorowymi lub członkami w ogóle, którzy z jakichś osobistych powodów nie wygospodarowali 300 zł na składkę PCP,
Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 0:12 

Dołączył: 24.01.2014
Posty: 282
Szanowni Admini,
udostępnijcie chociaż dział w którym można dzielić się opiniami na temat aut z ogłoszeń, chyba nikomu z klubowiczów włos z głowy nie spadnie, jeśli jednak okaże łaskę i podzieli się z plebsem informacjami o aucie jakie oglądał i okazało się niewarte zachodu...
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 6:13 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2053
Nr klubowicza: 068
Krzysztof,
dziekuje za konstruktywna odpowiedz - przegadam to z kolegami
najbardziej nam zalezy oczywiscie na:
- czlonkach PCP (tak znam ta opinie, ze ta zmiana nam tego nie przysporzy
- braku anonimowosci to wiadomo... wzgledy bezpieczenstwa
- chyba pieniadze nie sa bariera - w propozycjach wchodzisz prawie w skladke klubowa wiec... ale tak liczba postow ich wartosc merytoryczna ma dla nas znaczenie - gdzies na koncu jestesmy klubem a to oznacza.... no wlasnie
- to grono entuzjastow a nie instytuacja - wiec sam proces zmiany forum rowniez byl pewnym spontanem a nie dzialaniem korpo, ktore ma wersje beta, wylacza przelacza itd
- nie jest to jakas finalana wersja - na pewno bedzie sie zmianiać
- tak - mozliwe sa dodatkowe dzialy
dziekuje




_________________

Marcin
----------------
http://trzymajgaz.pl/about-me/
https://www.facebook.com/TrzymajGaz/
http://aidi.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 8:26 

Dołączył: 24.11.2012
Posty: 249
"Nie członkowie" klubu dajmy szansę i czas zarządowi.

Pierwsze reakcje zawsze są silnie emocjonalne. Nie zawsze pozytywnie.

Każdy ma swoje odczucia z przed zmian.

Zobaczmy w jakim kierunku "pójdzie nowe"?

Jaki kształt przyjmie forum za kilka tyg, m-cy.

Wtedy podejmiecie decyzję.

Ale wydaje się być naturalnym, że jeżeli "nie klubowicze" zostaną zmarginalizowani. W dłuższej perspektywie forum straci wiele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 8:52 

Dołączył: 25.03.2015
Posty: 113
Jest to cios dla osób ,które tutaj są wiele lat (nie koniecznie chcący opłacać haracz) , poświęciły wiele czasu i energii do rozbudowy części merytorycznej forum ... Rozumiem ,że przyjęliście strategię stać cię na porsche to stać cię na opłacenie marnych 3 stówek aby mieć FULL WYPAS ;) Proponuję zacząć rozmieszczać na forum duże bannery reklamowe (chcesz widzieć więcej wykup abonament i włala ;) )aby pozyskiwać nowych członków bo tymi 2 działami nie zawojujecie świata :)

Wasz nowy pomysł nie przyciągnie tutaj więcej fanów marki. Skąd laik będzie wiedział ,że forum jest ,ale ukryte bo trzeba położyć na tacę ? ;)

To właśnie działy otwarte przyciągały ludzi ,którzy czytali , powoli (lub szybciej) zakochiwali się w tej marce , można było znaleźć ciekawy egzemplarz przez dział KUPIĘ SPRZEDAM , a teraz co mamy się poklepywać po pleckach w dziale DZIEŃ DOBRY TVN ? ;)

Przymierzałem się do członkostwa w klubie , powoli do tego dojrzewałem ,ale teraz to już dziękuję panowie , nie podoba mi się strategia jaką obraliście . Teraz wygląda to jakoś snobistycznie tylko dla wybrańców (za jedyne 300zł na rok) . Mam nadzieję ,że przejżycie na oczy jak wam ruch na forum zmniejszy się 10 krotnie ,a to się staje bo życie tutaj toczył się w dużej mierze dzięki pozaklubowiczami :)

To był mój ostatni post na forum , nie będę więcej tutaj żali wylewać bo to niczego nie zmieni .

Bawcie się chłopaki ;)

ps. Konto do usunięcia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 9:09 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1626
pdmobil napisał(a):
rafie napisał(a):
Przyznam nie podoba mi się nowe forum. Niby nowoczesne, ale kompletnie nieczytelne. Nic tu nie widać na pierwszy ani nawet na drugi czy trzeci rzut oka…
W dodatku odnoszę wrażenie, że właściwie nie ma tu dla mnie miejsca - zostały jakieś resztki do poczytania (nie jestem klubowiczem).
Trochę szkoda :(

Istotnie, trochę trzeba się pouczyć....napisałeś jak widać do tej pory ponad 400 postów...pisz dalej....piszmy (piszcie wszyscy) dalej....będzie co czytać, jest miejsce na szerokie forum !
Idea nie jest taką, żeby zamykać forum. Przecież jest ! Ale proszę zrozumieć.....jako, że to forum KLUBU, jest i część dla nas, Klubowiczów. Tak bardzo chcecie wiedzieć o czym piszemy my ze sobą, o czym plotkujemy "w rodzinie"....zapraszamy z Porszakami do rodziny.


Pouczyć ? Przepraszam, nie zrozumiałem ? Czy masz na myśli naukę przez rozwój tego miejsca w nowej formie - czyli napisanie kolejnych nowych treści, które utworzą zasób dostępny dla szerokiego grona nie klubowiczów, którzy nie mają już dostępu do poprzednio dostępnej zawartości ?
Czy może co innego (polecasz mi naukę jako taką) ?

Jestem użytkownikiem także innych forów samochodowych (zarejestrowanym). Czyli mam wgląd (a nawet moderuję jeden z nich) do pełnej zawartości znajdujących się tam treści. Tam jest to rozwiązane w ten sposób, że:

a. - płacisz opłatę za użytkowanie samego forum i masz dostęp do wszystkiego. Nie musisz ponosić kosztów związanych z życiem klubowym, w którym nie uczestniczysz (z wielu różnych powodów)
b. - masz dostęp do powiedzmy 95% zasobów forum po za wykrojoną częścią przeznaczoną wyłącznie dla zarejestrowanych i klubowiczów uczestniczących czynnie w życiu klubu.
c. - masz pełny dostęp do wszystkiego - po rejestracji. Nie musisz płacić żadnych składek (forum zagraniczne)

Może któreś z powyższych rozwiązań okaże się przydatne ? Żeby zostać klubowiczem trzeba się czegoś dowiedzieć, poczytać, poznać, nauczyć, zakochać. Bez tego też można, ale jest znacznie trudniej !
I żeby było jasne, nie interesują mnie Wasze prywatne sprawy, plotki. Bardziej pasjonują mnie samochody, w tym Porsche (jeden z kilku samochodów, które posiadam). Nie mam czasu na pełne uczestnictwo we wszystkich życiach klubowych. To niemożliwe. Bardzo chętnie natomiast przeglądam to forum, nawiązałem już nawet pierwsze przyjaźnie. Powoli się to wszystko rozwijało. Niestety teraz zostałem jakby "grzecznie, aczkolwiek z uśmiechem, wyproszony" :)

Nie mam do nikogo pretensji. Dostosuję się. Wygląda mi to jednak trochę na "wylewanie dziecka z kąpielą"…

I też mam Porsche. Pięknego Boxstera S z 2003 roku, czarnego jak węgiel, z pięknym ceglanym wnętrzem, na pięknych skręcanych BBS'ach :roll: (przy okazji, koła kupiłem u jednego z klubowiczów dzięki temu forum, opony kupiłem u Gumisia - również pozdrawiam, a u kogoś innego dystanse, samochód zaś serwisuje u Michała z Porschepana). Bartek - Ciebie też pozdrawiam ! :)

PS. Liczba napisanych postów nie ma znaczenia. Ważniejszy jest człowiek, co sobą reprezentuje, kim jest, co może wnieść do naszej organizacji, co miłego może nas wzajemnie spotkać ! :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 9:52 

Dołączył: 25.02.2008
Posty: 238
Mam takie spostrzeżenie:
Gdybym otworzył ZOO, a w nim byłyby: kura, pies, kot i korowa, to też nikt by go nie odwiedzał i nie dlatego, że ludzie są zbyt skąpi na bilet, ale dlatego, że nic ciekawego tam nie ma.
Niestety, od dłuższego czasu, zawartość merytoryczna postów i tak leciała na pysk, a aktywność polegała głównie na błagalnej agitacji każdego nowego, logujacego sie na forum, właściciela Porsche do wstąpienia do klubu. Słabe to ...
Biorąc pod uwagę nasze, nie związane z PCP, cykliczne, stołeczne i nie tylko, spotkania grupy właścicieli modeli 964&993 przy kawie, rozmowach oraz w dobrym humorze, czyli w rzeczywistości fenomenalnie spędzonym czasie ... ja z tego forum odbijam.
Po tym co zobaczyłem, dzisiaj z przeglądarki usunąłem zakładkę forum.
Może kiedyś wrócę ... ale to chyba decydenci PCP musza zrozumieć na czym polega promocja, a jak się tworzy elitarny - selektywny charakter miejsc.

Powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 10:04 

Dołączył: 17.06.2009
Posty: 1644
Szanowni Panowie z Zarządu,

Uprzejmie proszę Was o przekazanie Waszej decyzji bądź poprostu udzielenie informacji jaki jest pomysł na nowe forum. Czy chodzi wyłącznie o zmianę grafiki a wszystko zostaje po staremu, czy rzeczywiście jest to jednocześnie ograniczenie dostępu nieklubowiczów do większości zasobów forum.
Dajcie znać i bedzie wszystko jasne a my sie nie będziemy nakręcać ;-)
Mnie np osobiście najbardziej brakuje dostępu do czesci "kupię - sprzedam"

Adam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 11:37 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2053
Nr klubowicza: 068
kuchar napisał(a):
Może kiedyś wrócę ... ale to chyba decydenci PCP musza zrozumieć na czym polega promocja, a jak się tworzy elitarny - selektywny charakter miejsc.

Powodzenia


Dziękuję!
Chętnie bym też zrozumiał, nauczył się będąc właśnie "decydentem".

Bo m.in ja współtworzę ten klub prawie od 10 lat poświęcając swój prywatny czas, pieniądze i inicjatywę.
Działam, popełniając błędy ale działam.
Nie stawiam się jedynie w roli krytyka...




_________________

Marcin
----------------
http://trzymajgaz.pl/about-me/
https://www.facebook.com/TrzymajGaz/
http://aidi.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 12:06 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Langorio napisał(a):
Jest to cios dla osób ,które tutaj są wiele lat (nie koniecznie chcący opłacać haracz)?! że co? tak do tego pdchodzisz jako haracz? , poświęciły wiele czasu i energii do rozbudowy części merytorycznej forum ... Rozumiem ,że przyjęliście strategię stać cię na porsche to stać cię na opłacenie marnych 3 stówek aby mieć FULL WYPAS ;) Proponuję zacząć rozmieszczać na forum duże bannery reklamowe (chcesz widzieć więcej wykup abonament i włala ;) )aby pozyskiwać nowych członków bo tymi 2 działami nie zawojujecie świata :)

Wasz nowy pomysł nie przyciągnie tutaj więcej fanów marki. Skąd laik będzie wiedział ,że forum jest ,ale ukryte bo trzeba położyć na tacę ? ;) Apropos tacy na tej tacy w ciągu roku zostawiasz a pewne więcej niż te 300 nie wspominając o innych "ukrytych opłatach" co dostając w zamian? to jest ta polska hipokryzja

To właśnie działy otwarte przyciągały ludzi ,którzy czytali , powoli (lub szybciej) zakochiwali się w tej marce , można było znaleźć ciekawy egzemplarz przez dział KUPIĘ SPRZEDAM , a teraz co mamy się poklepywać po pleckach w dziale DZIEŃ DOBRY TVN ? ;)

Przymierzałem się do członkostwa w klubie , powoli do tego dojrzewałem ,ale teraz to już dziękuję panowie i, nie podoba mi się strategia jaką obraliście . Teraz wygląda to jakoś snobistycznie tylko dla wybrańców (za jedyne 300zł na rok)Widać jeżeli wyzywasz nas od snobów to widać, że kompletnie nas nie znasz i zapewne nie poznałes nikogo z nas osobiści te słowa bola i świadczą o tym, że szukałeś pretekstu do nieprzystapienia do klubu . Mam nadzieję ,że przejżycie na oczy jak wam ruch na forum zmniejszy się 10 krotnie ,a to się staje bo życie tutaj toczył się w dużej mierze dzięki pozaklubowiczami :)

To był mój ostatni post na forum , nie będę więcej tutaj żali wylewać bo to niczego nie zmieni . Jeżeli były by to konstruktywne uwagi a nie jak to sam nazwałeś wylewaniem żali to zapewne bez ciebie klub sie nie rozpadnie

Bawcie się chłopaki ;)

ps. Konto do usunięcia
to możemy Ci obiecać jak taka twoja wola.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 12:18 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Tak jak wielu na tym forum i mi zależy aby każdy się czuł jak w rodzinie i bezpiecznie lecz ostatnie lata pokazały , że wcale mimo naszego wysiłku tak nie jest. Forum stało się bazarkiem i wylewaniem żali jak to ktoś napisał a co gorsze stało się dostępem także oszustów a nie pasjonatów marki.
Miedzy innymi dlatego zmiany. W założeniach nie chcielismy pobierania dodatkowego haraczu jak to określił ... a dawać większy dostęp za "zasługi i staż" lecz jak widać trudno wszystkim dogodzić.
Krzyczą z reguły ci co najmniej dali od siebie a im zabrano darmochę czyli pracę innych.
Jak Marcin napisał prace trwają i nie jest to finalna wersja forum.
Nie wszystko jest do ogarnięcia od razu jak chociażby kryteria dostępów.
cierpliwości i wyrozumiałości...




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 12:42 
Avatar użytkownika

Dołączył: 30.03.2012
Posty: 2245
Lokalizacja: Warszawa-Sękocin
Nr klubowicza: 330
DK napisał(a):
Langorio napisał(a):
Jest to cios dla osób ,które tutaj są wiele lat (nie koniecznie chcący opłacać haracz)?! że co? tak do tego pdchodzisz jako haracz? , poświęciły wiele czasu i energii do rozbudowy części merytorycznej forum ... Rozumiem ,że przyjęliście strategię stać cię na porsche to stać cię na opłacenie marnych 3 stówek aby mieć FULL WYPAS ;) Proponuję zacząć rozmieszczać na forum duże bannery reklamowe (chcesz widzieć więcej wykup abonament i włala ;) )aby pozyskiwać nowych członków bo tymi 2 działami nie zawojujecie świata :)

Wasz nowy pomysł nie przyciągnie tutaj więcej fanów marki. Skąd laik będzie wiedział ,że forum jest ,ale ukryte bo trzeba położyć na tacę ? ;) Apropos tacy na tej tacy w ciągu roku zostawiasz a pewne więcej niż te 300 nie wspominając o innych "ukrytych opłatach" co dostając w zamian? to jest ta polska hipokryzja

To właśnie działy otwarte przyciągały ludzi ,którzy czytali , powoli (lub szybciej) zakochiwali się w tej marce , można było znaleźć ciekawy egzemplarz przez dział KUPIĘ SPRZEDAM , a teraz co mamy się poklepywać po pleckach w dziale DZIEŃ DOBRY TVN ? ;)

Przymierzałem się do członkostwa w klubie , powoli do tego dojrzewałem ,ale teraz to już dziękuję panowie i, nie podoba mi się strategia jaką obraliście . Teraz wygląda to jakoś snobistycznie tylko dla wybrańców (za jedyne 300zł na rok)Widać jeżeli wyzywasz nas od snobów to widać, że kompletnie nas nie znasz i zapewne nie poznałes nikogo z nas osobiści te słowa bola i świadczą o tym, że szukałeś pretekstu do nieprzystapienia do klubu . Mam nadzieję ,że przejżycie na oczy jak wam ruch na forum zmniejszy się 10 krotnie ,a to się staje bo życie tutaj toczył się w dużej mierze dzięki pozaklubowiczami :)

To był mój ostatni post na forum , nie będę więcej tutaj żali wylewać bo to niczego nie zmieni . Jeżeli były by to konstruktywne uwagi a nie jak to sam nazwałeś wylewaniem żali to zapewne bez ciebie klub sie nie rozpadnie

Bawcie się chłopaki ;)

ps. Konto do usunięcia
to możemy Ci obiecać jak taka twoja wola.



Brawo Darek :thumbup:




_________________

PORSCHOHOLIK 997 TURBO MACADAMIA
oponygumis@wp.pl
tel.+48-602-620-510
Tomek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 13:19 

Dołączył: 30.04.2015
Posty: 71
Jako świeży klubowicz chciałbym w tym miejscu zauważyć jedną rzecz. Mianowicie dołączyłem do grona tej zacnej społeczności ze względu na nieosiągalny na innych forach poziom kultury prowadzonych dyskusji, a z takim ludżmi chcę mieć tylko do czynienia. Proszę więc, nie psujcie tego co wyróżnia to forum z pośród wielu innych. Dajcie czas ludziom, którzy pracują nad nową formą na uporządkowanie wszystkiego do końca.
Nie mam cienia wątpliwości, że wezmą sobie do serca Wasze uwagi mimo, że w wielu przypadkach napisane w na gorąco.
Nie ma sensu w emocjach likwidować kont bo potem wrócicie tylko pod innym Nickiem )
Opłaciłem składkę chociaż wcale nie jest powiedziane, że uda mi się wybrać na którąś z imprez klubowych. Ale miło jest mieć świadomość, że zawsze mogę )
Cieszcie się wiosną, wyciągnijcie Wasze laleczki na spacer (ja już byłem ))) i poczekajcie spokojnie do zakończenia prac nad nowym forum. K


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 18:52 

Dołączył: 12.07.2014
Posty: 37
Fora internetowe skupiają ludzi,można powiedzieć nawet że ludzi dobrej woli którzy dobrowolnie i bezinteresownie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi forumowiczami czerpiąc zadowolenie że mogli komuś pomóc.Wydawało mi się,ze do takiego forum właśnie sie zapisałem i nie jestem klubowiczem,bo nie sądzę,że bym przyjechał do Polski na wasze imprezy klubowe,gdyż nie mam na to czasu .A teraz musze zapłacić żeby dowiedzieć się troche więcej na temat chociażby mojego auta.Wygląda na to żeby teraz z Wami Klubowiczami porozmawiać i wymienić doświadczenia czy też skorzystać z waszej wiedzy trzeba zapłacić a to już nie jest forum tylko kancelaria prawna albo prywatne forum,a ich działacze popadli w samo zachwyt i uważają,że ich wiedza jest bezcenna i chcą zrobić z tego dochodowy interes.
pozdrawiam Gregor Holandia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.05.2015, 19:07 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Kurna jak grochem o ścianę, litości no ile można :angry4: i kolejny płacze, a nie czyta postów w wątku .
Chyba lepiej do końca transformacji zamknąć forum bo się nad nim pracować nie da.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum