Mam problem z pompą wspomagania w moim 996 , po dużych bólach z wyciągnięciem starej zamontowałem drugą, lecz nie mogę jej odpowietrzyć, nie daje żadnych oznak życia. Brak wspomagania, czy są jakieś sposoby na odpowietrzanie, czy pompa która założyłem jest wadliwa.
Generalnie odpowietrzenie pompy wspomagania polega na tym że po wlaniu płynu odpalamy i jedna osoba pomału kręci kierą od lewej do prawej do oporu a druga osoba w tym czasie kontroluje stan i uzupełnia płyn . Odpowietrzenie następuje samoczynnie. Chyba że Porsche ma nawydziwiane inaczej.
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników