Autor |
Wiadomość |
pdmobil
|
Napisane: 25.05.2025, 0:26 |
|
Członek Honorowy |
 |
Dołączył: 10.03.2007 Posty: 3940 Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
|
Rozruszałem mu kości, znaczy cylindry, tłoki, łożyska, przeguby itd. na trasie A2, tym razem w stronę Terespola. Takie 40 km do węzła Halinów, kawałek dalej do McDonalds na frytki i wstecz .....ależ to przyjemność, jak powyżej 150km/h zaczyna auto przysysać i chce się więcej i więcej, choć nie wolno.... jakoś na więcej brak czasu, bo i inne zabawki trzeba rozruszać, zazwyczaj na tym samym dystansie  . Dziś były Kielce, CA Cup....jakoś zaniedbałem....  , ale przejażdżka Porsche to radość! Wyprzedziło mnie audi R-8, piękne, bordowe, z wybujałym spojlerem, warknęło międzygazem przy redukcji, najwyrazniej dla zachęty, ale .....byłem z żoną i już na pasie do zjazdu do McDonalds....myślę, że w innej sytuacji (gdybym był sam  ) podjąłbym wyzwanie 
_________________
były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84, targa'88, Boxster - 98 ------------------ 996 - 01
|
|
Góra |
|
9ELF
|
Napisane: 25.05.2025, 21:00 |
|
Dołączył: 25.03.2019 Posty: 320
|
Zrobiłem fajne zdjęcie 😀
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
|
|
Góra |
|
Tammy
|
Napisane: 30.05.2025, 8:37 |
|
Dołączył: 30.05.2025 Posty: 2
|
Dziękuję wszystkim za dzielenie się i dyskusje, które są dla mnie bardzo ważne. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do tego forum.
|
|
Góra |
|
tedi944
|
Napisane: 30.05.2025, 16:58 |
|
Dołączył: 19.03.2007 Posty: 790 Lokalizacja: Skierniewice
Nr klubowicza: 008
|
Dzisiaj przyszedł czas na czyszczenie porschaka po ostatnim udanym zlocie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
_________________
Tadeusz PORSCHE 944 1985r- od początku w klubie
|
|
Góra |
|
panWaldek
|
Napisane: wczoraj, 22:43 |
|
Dołączył: 3.09.2021 Posty: 46
|
Coś co chciałem zrobić od dawna - felgi odzyskały oryginalny kolor:)
Teraz pora na dekielki i może śruby...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
|
|
Góra |
|
Pavis
|
Napisane: dzisiaj, 13:20 |
|
Dołączył: 24.07.2024 Posty: 21
|
Pełen detailing zewnętrzny i wewnętrzny. Folia PPF full body + ceramika na felgi.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
|
|
Góra |
|
wierm
|
Napisane: dzisiaj, 14:45 |
|
Dołączył: 2.07.2020 Posty: 105 Lokalizacja: Pomorskie
Nr klubowicza: 989
|
Pavis napisał(a): Pełen detailing zewnętrzny i wewnętrzny. Folia PPF full body + ceramika na felgi. Mogę zapytać jaki jest orientacyjny koszt takich zabiegów?
|
|
Góra |
|
wierm
|
Napisane: dzisiaj, 14:46 |
|
Dołączył: 2.07.2020 Posty: 105 Lokalizacja: Pomorskie
Nr klubowicza: 989
|
Pavis napisał(a): Pełen detailing zewnętrzny i wewnętrzny. Folia PPF full body + ceramika na felgi. Btw, piekny polift 
|
|
Góra |
|
cukin
|
Napisane: dzisiaj, 14:52 |
|
Dołączył: 17.01.2009 Posty: 209
|
O ile się nie mylę to widziałem i pozdrowiłem w zeszła niedziele w okolicach Bonarki w krakowie. Super wyglądała na żywo.
|
|
Góra |
|
Pavis
|
Napisane: dzisiaj, 15:12 |
|
Dołączył: 24.07.2024 Posty: 21
|
wierm napisał(a): Pavis napisał(a): Pełen detailing zewnętrzny i wewnętrzny. Folia PPF full body + ceramika na felgi. Mogę zapytać jaki jest orientacyjny koszt takich zabiegów? Hej, co do kosztu to robiłem to u dobrego znajomego więc miałem dobry rabat, ale standardowo trzeba liczyć ok. 15 - 16 tys. W tym jest odświeżenie lakieru, aplikacja folii na całym aucie, auto jedzie także do zewnętrznego tapicera, który koryguje wszelkie wady na tapicerce i robi całą pielęgnację skór (miałem wielki zadzior na siedzeniu pasażera od zamka błyskawicznego w kurce - po tapicerze nic nie widać). Do tego oczywiście impregnacja elementów wewnętrznych i finał to ceramika na felgi. Uważam że warto, choć oczywiście wersja tańsza ale również bardzo dobra to oklejenie frontu wraz z szybą + powłoka na pozostałych elementach auta.
|
|
Góra |
|
Pavis
|
Napisane: dzisiaj, 15:13 |
|
Dołączył: 24.07.2024 Posty: 21
|
wierm napisał(a): Pavis napisał(a): Pełen detailing zewnętrzny i wewnętrzny. Folia PPF full body + ceramika na felgi. Btw, piekny polift  Dziękuję bardzo 
|
|
Góra |
|
wierm
|
Napisane: dzisiaj, 15:15 |
|
Dołączył: 2.07.2020 Posty: 105 Lokalizacja: Pomorskie
Nr klubowicza: 989
|
Pavis napisał(a): wierm napisał(a): Pavis napisał(a): Pełen detailing zewnętrzny i wewnętrzny. Folia PPF full body + ceramika na felgi. Mogę zapytać jaki jest orientacyjny koszt takich zabiegów? Hej, co do kosztu to robiłem to u dobrego znajomego więc miałem dobry rabat, ale standardowo trzeba liczyć ok. 15 - 16 tys. W tym jest odświeżenie lakieru, aplikacja folii na całym aucie, auto jedzie także do zewnętrznego tapicera, który koryguje wszelkie wady na tapicerce i robi całą pielęgnację skór (miałem wielki zadzior na siedzeniu pasażera od zamka błyskawicznego w kurce - po tapicerze nic nie widać). Do tego oczywiście impregnacja elementów wewnętrznych i finał to ceramika na felgi. Uważam że warto, choć oczywiście wersja tańsza ale również bardzo dobra to oklejenie frontu wraz z szybą + powłoka na pozostałych elementach auta. Jest to spory wydatek, ale efekt mówi sam za siebie, dzięki za odpowiedź!
|
|
Góra |
|
Pavis
|
Napisane: dzisiaj, 15:19 |
|
Dołączył: 24.07.2024 Posty: 21
|
cukin napisał(a): O ile się nie mylę to widziałem i pozdrowiłem w zeszła niedziele w okolicach Bonarki w krakowie. Super wyglądała na żywo. Dzięki wielkie, jeżeli Kraków, okolice Bonarki i ostatnia niedziela to rzeczywiście mogłem być ja. Miło słyszeć że auto się podobało 
|
|
Góra |
|
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
Ostatnie posty forum klubowego
Przyklejone
English information
Ostatnie posty forum PCP
|