Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.08.2008, 12:20 

Dołączył: 5.01.2008
Posty: 2133
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 170
mi powiedzieli w serwisach, zeby moge korzystac z procedury startu ile razy chce, wazne, aby nie robic tego czesto pod rzad i nie trzymac dlugo turbin na doladowaniu jak auto stoi... ale to chyba logiczne....




_________________

Było 997.1 TT - 563 KM
Jest: 991.2 TTS - 585 KM na razie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.08.2008, 13:25 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
jestem ciekawy wrażeń osób, którym udało się pojechać nową Carrerką w Borsku, wyposażoną w PDK. Napiszcie proszę jak Wam sie jeździło. Ja nie zdążyłem się załapać ... a jestem baaardzo zainteresowany czy warto z PDK....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.08.2008, 15:45 

Dołączył: 30.03.2007
Posty: 2300
ja nie zdecyduję się na zmianę 4S tiptronic na PDK bo jest wg. mnie zbyt mała różnica. Natomiast jeśli decyzja miałaby być spowodowana nie tylko zmianą auta ze względu na PDK to przy wyborze nowego auta warto wybrać PDK. Napewno skrzynia jest szybka ale swoje zalety pokazuje tylko na programie "sport plus". Inna sprawa, że to była zwykła Carrerka a nie S. Prawdziwe porównani byłoby wtedy gdyby pomęczyć 2 takie same auta różniące się tylko skrzynią


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum