Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 2.06.2023, 23:48 

Dołączył: 5.03.2018
Posty: 655
Mata napisał(a):
Po tym stwierdzeniu czas na publiczne odkrycie kart…
Generalny zarzut pod kątem klubowiczów (pierwsze Twoje zdanie) nie jest fajny :-(
Ja wiem która firma poleciła Ci auto bo rozmawialiśmy ale inni tego nie wiedzą, mogą się co najwyżej domyślać. Temat klubowicza, poprzedniego właściciela auta pojawia się natomiast tutaj pierwszy raz. Jako Wice Prezes Klubu chciałbym wiedzieć kto psuje nam renomę.

Pozdrawiam serdecznie
Mata


Przepraszam cię Mata - nie pomyślałem, że mogę tym rzucić cień na Klub Porsche jako taki. Chodziło mi o to, że to auto bywało na licznych eventach Porsche, a człowiek (Maciej Pluciński z Łodzi) nie jest nieznany w środowisku Porsche. Czy kiedyś był formalnie członkiem Klubu Porsche musisz już sam sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.06.2023, 23:55 

Dołączył: 5.03.2018
Posty: 655
Finalnie CarBone zdecydowało się uznać reklamację i zwrócić kasę za maglownicę. Niestety nie zaproponowali, że zwrócą również za koszty wymon/zamon, bo przecież ich fuckup pociągnął za sobą dodatkowa pracę, która nie jest za darmo ...

Kupiłem kupiłem drugą (także regenerowaną - innych nie ma) maglownicę w Teile.com - auto jest u 911Hubert na remoncie silnika, ma przy okazji wrzucić.

Z ciekawostek - Hubert rozłożył silnik i okazał się być zatarty. Jeszcze 1000km i silnik by pewnie stanął dęba. Nadmienię, że "Uczciwe 964, od pasjonata marki" przejechało od dnia zakupu jakieś 200km...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.06.2023, 16:20 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Włącznik tylnego światła przeciwmgłowego za >1000 zł? Gdzieś chyba mam taki w szufladzie, muszę poszukać skoro ich ceny tak poszybowały




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum