Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 25.10.2022, 15:22 

Dołączył: 18.07.2018
Posty: 840
tony_szpachli napisał(a):
Ja tylko stwierdzam obserwację rynku ;) Zresztą popatrzeć wystarczy niedaleko - ceny C63...


C63 też już trochę siadło ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.10.2022, 18:34 

Dołączył: 1.01.2018
Posty: 355
Mikołaj napisał(a):
tony_szpachli napisał(a):
Ja tylko stwierdzam obserwację rynku ;) Zresztą popatrzeć wystarczy niedaleko - ceny C63...


C63 też już trochę siadło ;)


Czyżby ?

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes- ... ES6pj.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.10.2022, 0:05 

Dołączył: 13.09.2014
Posty: 77
tony_szpachli napisał(a):
Warte max 150k


Jesteś w stanie realnie przywieźć 4s z podobnym przebiegiem za okolice 130-140? Bo oczywistym jest koniecznosc pakietu startowego + ryzyko czegoś poważniejszego.
Jestem zwolennikiem aut z Japonii, ale czy takie posty to nie lekkie zakrzywianie rzeczywistości? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.10.2022, 20:30 

Dołączył: 24.11.2017
Posty: 201
tony_szpachli napisał(a):
Mikołaj napisał(a):
tony_szpachli napisał(a):
Ja tylko stwierdzam obserwację rynku ;) Zresztą popatrzeć wystarczy niedaleko - ceny C63...


C63 też już trochę siadło ;)


Czyżby ?

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes- ... ES6pj.html



Ale to jest 507 a nie zwyczajne C63.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.10.2022, 21:55 

Dołączył: 25.03.2019
Posty: 287
arti_dg napisał(a):
tony_szpachli napisał(a):
Warte max 150k


Jesteś w stanie realnie przywieźć 4s z podobnym przebiegiem za okolice 130-140? Bo oczywistym jest koniecznosc pakietu startowego + ryzyko czegoś poważniejszego.
Jestem zwolennikiem aut z Japonii, ale czy takie posty to nie lekkie zakrzywianie rzeczywistości? :wink:
Ja z chęcią tez kupię na gotowo w tej cenie {150 tys} po wszystkich opłatach 4S w pierwszym lakierze przebieg max 70 tys km.
Może być automat, może być srebrny na czarnym wnętrzu.
Mam kilku kolegów którzy również czekają na takie oferty.
Dasz radę ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 28.10.2022, 10:26 

Dołączył: 3.01.2011
Posty: 270
post263805.html#p263805
Zachęcam do lektury jako podsumowanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 22.11.2022, 23:47 

Dołączył: 19.09.2022
Posty: 36
9ELF napisał(a):
arti_dg napisał(a):
tony_szpachli napisał(a):
Warte max 150k


Jesteś w stanie realnie przywieźć 4s z podobnym przebiegiem za okolice 130-140? Bo oczywistym jest koniecznosc pakietu startowego + ryzyko czegoś poważniejszego.
Jestem zwolennikiem aut z Japonii, ale czy takie posty to nie lekkie zakrzywianie rzeczywistości? :wink:
Ja z chęcią tez kupię na gotowo w tej cenie {150 tys} po wszystkich opłatach 4S w pierwszym lakierze przebieg max 70 tys km.
Może być automat, może być srebrny na czarnym wnętrzu.
Mam kilku kolegów którzy również czekają na takie oferty.
Dasz radę ?



Dokładam się do "zamówienia".Kupię kilka sztuk. Garaż mam obszerny,więc poza tym co w nim już stoi,dorzucę kilka 4S-ek z promocji.Dawać Panowie,Super sprzedawcy.Boje się tylko,że nic z tego nie będzie,a tak się napaliłem. Tak na poważnie.
Czytając co niektóre wypowiedzi to się zastanawiam co Szanownymi Kolegami kieruje? Słyszeliście kiedykolwiek stwierdzenie,iż tyle jest produkt wart,ile inni chcą za niego zapłacić?To się odnosi do wszystkiego na tym świecie. Skąd więc w Was tyle jadu,krytykując innych za to ile liczą za swoje samochody?Jeśli nawet wydaje się jednemu,czy drugiemu,że cena jest zbyt wysoka to Panowie....trochę kultury.Zasada jest prosta.Nie pomagasz,to przynajmniej nie szkodź. Wiem,(z tego co można wyczytać),że samochody najbardziej udzielających się tutaj Użytkowników,i wspierających się wzajemnie jako towarzystwo wzajemnej adoracji są NAJLEPSZE i najbardziej drogocenne,ale to prawdopodobnie tylko Wasza ocena. Kochacie swoje auta OK,bardzo dobrze.Jednak dajcie kochać innym swoje i przestańcie wiecznie krytykować i w infantylny sposób ukazywać wyższość nad tymi co mają według Was auta gorsze,bo srebrne,bo tiptronic,bo skóra czarna a nie czerwona,czy z aligatora.Wy tu macie sobie pomagać i doradzać,a nie wyśmiewać. Swoją drogą to handlarze najmniej powinni się udzielać tutaj w kwestii cen. Pieprzycie swoimi wypowiedziami rynek,bo te wypowiedzi czytają również osoby,które chcą kupić auto.Te dyskusje będą miały bezpośrednie przełożenie na rynek.Ten rynek na którym również,Wy się kiedyś znajdziecie,sprzedając Wasze samochody.Sterujcie rynkiem w mądry sposób.Bo jeśli "słabe"modele zejdą za dobre,może czasem absurdalne pieniądze,to pomyślcie za ile zejdą kiedyś Wasze perełki.

Pieniądz lubi ciszę...więc ugryźcie się czasem w język,dla dobra każdego z osobna.

Pozdrawiam wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 23.11.2022, 15:10 

Dołączył: 19.09.2012
Posty: 203
Lakut77 napisał(a):
9ELF napisał(a):
arti_dg napisał(a):
tony_szpachli napisał(a):
Warte max 150k


Jesteś w stanie realnie przywieźć 4s z podobnym przebiegiem za okolice 130-140? Bo oczywistym jest koniecznosc pakietu startowego + ryzyko czegoś poważniejszego.
Jestem zwolennikiem aut z Japonii, ale czy takie posty to nie lekkie zakrzywianie rzeczywistości? :wink:
Ja z chęcią tez kupię na gotowo w tej cenie {150 tys} po wszystkich opłatach 4S w pierwszym lakierze przebieg max 70 tys km.
Może być automat, może być srebrny na czarnym wnętrzu.
Mam kilku kolegów którzy również czekają na takie oferty.
Dasz radę ?



Dokładam się do "zamówienia".Kupię kilka sztuk. Garaż mam obszerny,więc poza tym co w nim już stoi,dorzucę kilka 4S-ek z promocji.Dawać Panowie,Super sprzedawcy.Boje się tylko,że nic z tego nie będzie,a tak się napaliłem. Tak na poważnie.
Czytając co niektóre wypowiedzi to się zastanawiam co Szanownymi Kolegami kieruje? Słyszeliście kiedykolwiek stwierdzenie,iż tyle jest produkt wart,ile inni chcą za niego zapłacić?To się odnosi do wszystkiego na tym świecie. Skąd więc w Was tyle jadu,krytykując innych za to ile liczą za swoje samochody?Jeśli nawet wydaje się jednemu,czy drugiemu,że cena jest zbyt wysoka to Panowie....trochę kultury.Zasada jest prosta.Nie pomagasz,to przynajmniej nie szkodź. Wiem,(z tego co można wyczytać),że samochody najbardziej udzielających się tutaj Użytkowników,i wspierających się wzajemnie jako towarzystwo wzajemnej adoracji są NAJLEPSZE i najbardziej drogocenne,ale to prawdopodobnie tylko Wasza ocena. Kochacie swoje auta OK,bardzo dobrze.Jednak dajcie kochać innym swoje i przestańcie wiecznie krytykować i w infantylny sposób ukazywać wyższość nad tymi co mają według Was auta gorsze,bo srebrne,bo tiptronic,bo skóra czarna a nie czerwona,czy z aligatora.Wy tu macie sobie pomagać i doradzać,a nie wyśmiewać. Swoją drogą to handlarze najmniej powinni się udzielać tutaj w kwestii cen. Pieprzycie swoimi wypowiedziami rynek,bo te wypowiedzi czytają również osoby,które chcą kupić auto.Te dyskusje będą miały bezpośrednie przełożenie na rynek.Ten rynek na którym również,Wy się kiedyś znajdziecie,sprzedając Wasze samochody.Sterujcie rynkiem w mądry sposób.Bo jeśli "słabe"modele zejdą za dobre,może czasem absurdalne pieniądze,to pomyślcie za ile zejdą kiedyś Wasze perełki.

Pieniądz lubi ciszę...więc ugryźcie się czasem w język,dla dobra każdego z osobna.

Pozdrawiam wszystkich.


BARDZO DOBRZE NAPISANE👍
Naprawdę bardzo dobrze…


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.11.2022, 10:28 

Dołączył: 9.04.2017
Posty: 29
Polecam allegrowicza Dezo,
Kupowałem jego Boxstera S wiele lat temu i byłem naprawdę mega zadowolony.
Samochód mega zadbany i bez wkładu na start, a widzę, że ta 911 jeszcze lepiej się prezentuje :twisted:

A ja z innej beczki Dezo,
Co będzie następne? :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 28.11.2022, 9:24 

Dołączył: 3.01.2011
Posty: 270
Cześć Meta. Dziękuję za wsparcie.
Z 996 4S chyba raczej zostanę na dłużej.
Nie wiedzieć czemu, ten model ma czarny PR wśród "znawców". :lol:
Dla mnie to świetne auto. Powodem sprzedaży jest potrzeba zmiany. Tak po prostu...
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.12.2022, 1:00 

Dołączył: 19.09.2022
Posty: 36
seteman napisał(a):
Lakut77 napisał(a):
9ELF napisał(a):
arti_dg napisał(a):
tony_szpachli napisał(a):
Warte max 150k


Jesteś w stanie realnie przywieźć 4s z podobnym przebiegiem za okolice 130-140? Bo oczywistym jest koniecznosc pakietu startowego + ryzyko czegoś poważniejszego.
Jestem zwolennikiem aut z Japonii, ale czy takie posty to nie lekkie zakrzywianie rzeczywistości? :wink:
Ja z chęcią tez kupię na gotowo w tej cenie {150 tys} po wszystkich opłatach 4S w pierwszym lakierze przebieg max 70 tys km.
Może być automat, może być srebrny na czarnym wnętrzu.
Mam kilku kolegów którzy również czekają na takie oferty.
Dasz radę ?



Dokładam się do "zamówienia".Kupię kilka sztuk. Garaż mam obszerny,więc poza tym co w nim już stoi,dorzucę kilka 4S-ek z promocji.Dawać Panowie,Super sprzedawcy.Boje się tylko,że nic z tego nie będzie,a tak się napaliłem. Tak na poważnie.
Czytając co niektóre wypowiedzi to się zastanawiam co Szanownymi Kolegami kieruje? Słyszeliście kiedykolwiek stwierdzenie,iż tyle jest produkt wart,ile inni chcą za niego zapłacić?To się odnosi do wszystkiego na tym świecie. Skąd więc w Was tyle jadu,krytykując innych za to ile liczą za swoje samochody?Jeśli nawet wydaje się jednemu,czy drugiemu,że cena jest zbyt wysoka to Panowie....trochę kultury.Zasada jest prosta.Nie pomagasz,to przynajmniej nie szkodź. Wiem,(z tego co można wyczytać),że samochody najbardziej udzielających się tutaj Użytkowników,i wspierających się wzajemnie jako towarzystwo wzajemnej adoracji są NAJLEPSZE i najbardziej drogocenne,ale to prawdopodobnie tylko Wasza ocena. Kochacie swoje auta OK,bardzo dobrze.Jednak dajcie kochać innym swoje i przestańcie wiecznie krytykować i w infantylny sposób ukazywać wyższość nad tymi co mają według Was auta gorsze,bo srebrne,bo tiptronic,bo skóra czarna a nie czerwona,czy z aligatora.Wy tu macie sobie pomagać i doradzać,a nie wyśmiewać. Swoją drogą to handlarze najmniej powinni się udzielać tutaj w kwestii cen. Pieprzycie swoimi wypowiedziami rynek,bo te wypowiedzi czytają również osoby,które chcą kupić auto.Te dyskusje będą miały bezpośrednie przełożenie na rynek.Ten rynek na którym również,Wy się kiedyś znajdziecie,sprzedając Wasze samochody.Sterujcie rynkiem w mądry sposób.Bo jeśli "słabe"modele zejdą za dobre,może czasem absurdalne pieniądze,to pomyślcie za ile zejdą kiedyś Wasze perełki.

Pieniądz lubi ciszę...więc ugryźcie się czasem w język,dla dobra każdego z osobna.

Pozdrawiam wszystkich.


BARDZO DOBRZE NAPISANE👍
Naprawdę bardzo dobrze…


Dzięki Kolego.Tak zwyczajnie,po ludzku nie lubię tego typu zachowań. Poza tym,bardzo ładny samochód.Jednak forum to nie miejsce na sprzedaż auta.Chyba,że należysz do towarzystwa wzajemnej adoracji.

Serdecznie pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 0:04 

Dołączył: 15.09.2014
Posty: 312
Dezo napisał(a):
Cześć Meta. Dziękuję za wsparcie.
Z 996 4S chyba raczej zostanę na dłużej.
Nie wiedzieć czemu, ten model ma czarny PR wśród "znawców". :lol:
Dla mnie to świetne auto. Powodem sprzedaży jest potrzeba zmiany. Tak po prostu...
Pozdrawiam


Bez urazy... ale nie "czarny PR", ale wygórowana cena... :?
Wiem, towar wart tyle ile ktoś zapłaci, ale za prawie 20 letnie auto nie będące jeszcze oldtimerem - ćwierć miliona... ? To jak na słynnym portalu był/jest boxster 986 za 130 tys (?) ...

Wiem, kolejny się wymądrza, zwłaszcza, że sam szukam i szukam i szukam... 996 4s - to to co mi się okrutnie podoba (te biodra !!! ) i od tego modelu zaczynam zawsze przeglądanie www , ale jednak 997 wygląda dekadę młodziej - zwłaszcza wnętrze, więc wybór przy takiej cenie jest jeden ...

PS: ze dwa dni temu widziałem 996.2 4S z przebiegiem 98 tys (2003r) - z Wrocławia... już ogłoszenie nieaktualne - cena 144 tys - ok, nie znam auta ani jego historii , ale -100tys... różnicy

Ale życzę udanej sprzedaży !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 9:55 

Dołączył: 3.01.2011
Posty: 270
Cena nie wynosi ćwierć miliona, tylko 229 tys. zł do negocjacji, zanim ogłoszenie na olx wygasło.
Nie porównuję aut i cen bo to nie ma większego sensu bez dokładnych oględzin i poznania historii serwisowej. A w przypadku Porsche i kosztów napraw wiemy, że nawet 100 tys. zł może wynikać właśnie z doinwestowania auta.
Administratora proszę o usunięcie całego wątku, w który przekształciło się ogłoszenie.
Myślę, że warto zastanowić się nad możliwością blokowania odpowiedzi w ogłoszeniach. Zainteresowani zakupem zgłoszą się na PW.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 10:08 
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.12.2017
Posty: 694
Lokalizacja: Szczecin
Nr klubowicza: 712
Na początku wystawiłeś za 249 i jeszcze się dziwisz, że ludzie komentują jak cena z kosmosu? 4 miesiące i był chociaż jakiś chętny :)? No ale tak, to wina komentujących i czarnego PR! Niestety, ale niektórzy chyba za bardzo uwierzyli handlarzom, że każde Porsche to inwestycja i „idzie tylko do góry”. Cieżkie czasy jakie nadchodzą, właśnie to weryfikują.

Może zablokujmy możliwość wystawiania tu aut przez nie-klubowiczów :)

Powodzenia




_________________

981 Boxster GTS


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 14.12.2022, 11:09 
Zabawne że ciągoty do cenzury mają w przytłaczającej większości przypadków tylko ludzie wystawiający jakieś "napompowane" ogłoszenia :lol:

I zadziwia mnie ta wiara, że w cenie sprzedaży można zawrzeć wszystkie "inwestycje" w auto i ktoś będzie skłonny wszystkie poniesione wcześniej koszta "zwrócić" sprzedającemu


Góra
   
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 11:57 

Dołączył: 3.01.2011
Posty: 270
Johnny napisał(a):
Na początku wystawiłeś za 249 i jeszcze się dziwisz, że ludzie komentują jak cena z kosmosu? 4 miesiące i był chociaż jakiś chętny :)? No ale tak, to wina komentujących i czarnego PR! Niestety, ale niektórzy chyba za bardzo uwierzyli handlarzom, że każde Porsche to inwestycja i „idzie tylko do góry”. Cieżkie czasy jakie nadchodzą, właśnie to weryfikują.

Może zablokujmy możliwość wystawiania tu aut przez nie-klubowiczów :)

Powodzenia

Jestem za. Proszę zacząć od mojego ogłoszenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 12:05 

Dołączył: 3.01.2011
Posty: 270
Eternit napisał(a):
Zabawne że ciągoty do cenzury mają w przytłaczającej większości przypadków tylko ludzie wystawiający jakieś "napompowane" ogłoszenia :lol:

I zadziwia mnie ta wiara, że w cenie sprzedaży można zawrzeć wszystkie "inwestycje" w auto i ktoś będzie skłonny wszystkie poniesione wcześniej koszta "zwrócić" sprzedającemu

Zabawne jest, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które podnieca zamieszczanie wpisów nie na temat. Zabawne i zadziwiające.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 13:31 

Dołączył: 19.09.2012
Posty: 203
Johnny napisał(a):
.

Może zablokujmy możliwość wystawiania tu aut przez nie-klubowiczów :)

Powodzenia


Wow😁”klubowicz” to brzmi dumnie😁

Dezo napisał(a):
Zabawne jest, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które podnieca zamieszczanie wpisów nie na temat. Zabawne i zadziwiające.


Pamiętaj 😁 „klubowicz” ma zawsze rację😁


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 13:42 

Dołączył: 25.11.2021
Posty: 31
seteman napisał(a):
Johnny napisał(a):
.

Może zablokujmy możliwość wystawiania tu aut przez nie-klubowiczów :)

Powodzenia


Wow😁”klubowicz” to brzmi dumnie😁

Dezo napisał(a):
Zabawne jest, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które podnieca zamieszczanie wpisów nie na temat. Zabawne i zadziwiające.


Pamiętaj 😁 „klubowicz” ma zawsze rację😁


Tu chyba nie chodzi o to czy klubowicz ma rację czy nie ale o to, że cena jest odklejona od rzeczywistości tak bardzo, że życie samo ją zweryfikowało. Komentarze miały za zadanie uświadomienie tego właścicielowi, który mógł coś zrobić w temacie i przemyśleć ewentualne ruchy co do urealnienia ceny jeśli chce sprzedać, a nie tylko sprzedawać.
Zamiast tego wzajemne uszczypliwości... szkoda czasu na takie rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 14.12.2022, 14:01 

Dołączył: 19.09.2012
Posty: 203
Pablos napisał(a):
seteman napisał(a):
Johnny napisał(a):
.

Może zablokujmy możliwość wystawiania tu aut przez nie-klubowiczów :)

Powodzenia


Wow😁”klubowicz” to brzmi dumnie😁

Dezo napisał(a):
Zabawne jest, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które podnieca zamieszczanie wpisów nie na temat. Zabawne i zadziwiające.


Pamiętaj 😁 „klubowicz” ma zawsze rację😁


Tu chyba nie chodzi o to czy klubowicz ma rację czy nie ale o to, że cena jest odklejona od rzeczywistości tak bardzo, że życie samo ją zweryfikowało. Komentarze miały za zadanie uświadomienie tego właścicielowi, który mógł coś zrobić w temacie i przemyśleć ewentualne ruchy co do urealnienia ceny jeśli chce sprzedać, a nie tylko sprzedawać.
Zamiast tego wzajemne uszczypliwości... szkoda czasu na takie rzeczy.


Pablos:) ale po co komentować cenę czyjegoś towaru...? a może sprzedający wystawił bo "musiał" wystawić i wcale nie liczy na to że sprzeda...:)
to tylko i wyłącznie jego sprawa:)
ale oczywiście wszystkim wątroba gnije na 4 strony :)

dlatego nie wystawiam swojego auta na forum (innych aut na innych forach tez nie) żeby uniknąć opinii "klubowiczów", znafcóf i innych którzy akurat się nudzą i postanowią wypocić tu swoje przemyślenia...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum